توسط: اکسپرس سرویس خبری | گاندینگر | منتشر شده در تاریخ: 13 مارس سال 2020 4:17:24 am

Gujarat assembly, Gujarat congress, Gujarat congress walkout, Gujarat sc st bill, Gujarat sc st bill opposition, gujarat ews, india news, indian express این لایحه با حمایت مستقل MLA Jignesh Mevani.

مخالفت کنگره برگزار اعتصاب از گجرات مجمع روز پنج شنبه پس از خصوصی عضو لایحه معرفی شده توسط آن MLA Naushad Solanki بود را رد کرد و با اکثریت است.

Solanki معرفی کرده بود این لایحه در گجرات برنامه ریزی طبقه زیر برنامه (SCSP) و قبیله ای زیر برنامه (TSP) (برنامه ریزی تخصیص و استفاده از منابع مالی) لایحه 2018 — به دنبال برای قرار دادن در محل نهادی مکانیزمی برای اطمینان حاصل شود که بودجه به معنای برنامه ریزی طبقات (SC) و برنامه ریزی قبایل (ST) جوامع به طور انحصاری مورد استفاده قرار گیرد برای رفاه خود را.

در حالی که در حال حرکت این لایحه Solanki گفت که با وجود تعدادی از طرح های رفاه دو جوامع توسعه یافته نیست به همان اندازه به عنوان آنها باید. او گفت که به این دلیل است که بودجه به معنای برای دو جامعه تحت SCSP و قاشق چایخوری منحرف هستند به پروژه های دیگر از دولت. دادن نمونه Solanki گفت که بودجه از SCSP و قاشق چایخوری استفاده می شود برای پروژه های دیگر مانند فیلم بر روی مجسمه وحدت ‘Garib Kalyan میله’ خرید گندم در حداقل حمایت, قیمت, روز جهانی محیط زیست, جشن مگا کار نمایشگاه گجرات بنیاد روز جشن ساخت و ساز جاده ها ،

Solanki اضافه شده است که بدون نظارت که در آن وجوه از SCSP و قاشق چایخوری در حال استفاده است. اگر بودجه از SCSP و با قاشق چایخوری به طور انحصاری مورد استفاده قرار گیرد برای رفاه SC و ST جوامع دو خواهد شد در 10 سال آینده, او گفت:.

درخواست از همه اعضای خانه به بالاتر از خط حزب و حمایت از این لایحه Solanki همچنین گفت که پنج کشور هند در حال حاضر تصویب صورتحساب مشابه در کشورهای مربوطه و گجرات باید آنها را دنبال کنید.

این لایحه با حمایت کنگره MLA P D Vasava و مستقل MLA Jignesh Mevani. از سوی دیگر BJP MLAs Hitu Kanodiya Naresh پاتل و عدالت اجتماعی و توانمندسازی وزیر Ishvar Parmar مخالف آن است.

مخالفت با لایحه Kanodiya – an SC MLA – گفت که SC و ST جوامع شکوفا تحت BJP اضافه کرد که نرخ سواد از Dalits در گجرات بطور قابل توجهی افزایش یافته است. Naresh پاتل نیز مخالف این لایحه گفت: BJP دولت بود و نه اتلاف یک پنی و ارائه شده است امکانات بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, جاده ها و غیره. جدا از دادن آنها احترام بگذارند. Vasava یک قبیله ای MLA گفت که قبیله ای جامعه بوده است نه گرفتن تخصیص بودجه نسبت به جمعیت آن است که گسترش شکاف نابرابری.

Mevani به شدت از این لایحه حمایت کرده بود و خلاصه بحث گرم با Kanodiya بیش از این مسئله است. او حتی جرأت Kanodiya به مبارزه و پیروزی در انتخابات از یک غیر-صندلی این سایت متعلق به “درک معنای رزرو و آنچه در آن به معنی یک Dalit یا قبیله ای در این کشور”.

Parmar مخالف این لایحه گفت: BJP دولت ارائه شده است به اندازه کافی بودجه برای رفاه SC/ST جوامع و که وجود دارد بدون نیاز به یک قانون جداگانه. او گفت که دولت در حال طراحی است منطقه بر اساس طرح و کاست بر اساس طرح و وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا این دو جوامع محروم از مزایای آن است.

او همچنین گفت که رشد هزینه از گجرات دولت برای 2019-’20 است که بیش از جمعیت SC/ST جوامع است. Parmar اضافه شده که نرخ باسوادی SC جامعه است گجرات بسیار بالاتر از میزان سواد در کشور هند است.

پس از این بحث سخنران راجندرا Trivedi قرار داده و این لایحه برای رای دادن صدا بعد از Solanki حاضر به عقب نشینی و از آن رد شد رای اکثریت.

ناراضی با این Naushad Solanki به چالش کشیده سخنران تصمیم در رای دادن صدا و خواستار تقسیم آرا (رسمی رای گیری) تحت قوانین گجرات مجمع. اما این تقاضا رد شد سخنران.

پس از این چندین کنگره MLAs و Jignesh Mevani اعتراض کردند و با عجله به خوبی از خانه و مطرح شعار علیه BJP دولت است. در نهایت کنگره MLAs صحنه راه رفتن.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im