BJP Gujarat برای بسیج جمعیت برای roadshow

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Bharatiya Janata Party (BJP) رهبران در گجرات شروع به آماده شدن برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به احمدآباد در اطراف فوریه 10, دو هفته قبل از ورود خود را. از Mehsana به وادودارا آنها بسیج اعضای حزب و هواداران به او خوش آمد می گوید و بانوی اول Melania Trump و استخدام اتوبوس به کشتی دهها هزار نفر از مردم به احمدآباد در فوریه 24 برای Namaste تهمت roadshow و رویداد.

رئیس جمهور ایالات متحده صحبت کرده است مورد استقبال 7 میلیون نفر از مردم هنگامی که او می رسد در Gujarat شهرستان با استناد به نخست وزیر نارندرا. محلی BJP رهبران می گویند جمعیت در حالی که از آن خواهد شد قابل توجهی خواهد شد تعداد صدها هزار نه میلیون ها نفر. جمعیت احمدآباد در سال 2011 سرشماری شد 5.5 میلیون نفر است.

این Motera بزرگترین ورزشگاه کریکت در جهان و برگزاری Namaste تهمت تجمع می تواند به جای حدود 100000-120,000 مردم در ظرفیت کامل گفت: BJP سخنگوی کریشن سینگ Solanki.

“این است که ما افتخار است که او در پرواز است به طور مستقیم به احمدآباد و بنابراین ما واقعا می خواهم به استقبال او را به درستی” Solanki گفت.

صدها هزار نفر بیشتر انتظار می رود به خط 22-متر مسیر از سردار Vallabhbhai فرودگاه به Motera به موج به رئیس جمهور ایالات متحده در مسیر. تابلو از همه از هند 28 ایالت هند نیز خط مسیر. رئیس جمهور ایالات متحده و همسر او خواهد شد دریافت شده توسط نارندرا نخست وزیر در فرودگاه.

در سال 2014 رئیس جمهور چین همچنین بازدید احمدآباد در پا برای اولین بار از سفر سه روزه به هند است. او بیش از حد دریافت شده توسط نخست وزیر مودی.

دولت دولت گجرات انجمن کریکت و BJP تمام شده است وظیفه حصول اطمینان وجود دارد که مردم به اندازه کافی در طول مسیر.

Mukesh Dixit از وادودارا واحد BJP گفت که همه احمدآباد را corporators و همه گجرات MLAs داده شده فقط یک کار–برای مدیریت roadshow. “به آنها داده شده است این کار از مدیر عامل این جمعیت در خارج,” او گفت:.

همچنین در حال حاضر در طول مسیر خواهد بود, هنرمندان خواهد شد که در حال حاضر تابلو از هر دولت است.

Dixit مسئول اتوبوس برای حدود 15000 BJP اعضا خواهد شد که تقبل قایق از آب عبور به ورزشگاه در ساعت 6 صبح در فوریه 24. “ما خواهد بود در ورزشگاه در 9 (am) را ترک خواهد کرد و حدود 5 بعد از ظهر هنگامی که این رویداد می شود,” او گفت:. او همچنین اضافه کرد که آنها آماده کرده بود یک گودال توقف برای وعده های غذایی.

برای دولت است و همچنین عمده چالش های لجستیکی. همه این تماشاگران باید امنیت-پاک. “ما ثبت نام کرده اند تمام کسانی که شرکت خواهد کرد” گفت: Dixit: `همه ما آماده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>