گجرات دستگیری هفت برای به اشتراک گذاری پیام های

نوشته شده توسط Vaibhav جها | احمدآباد | منتشر شده: مارس 4, 2020 5:45:17 am

Tablighi Jamaat congregation, COVID-19 hotspot, social boycott, hate messages, indian express news آنها رزرو شده اند در بخش 505 IPC (اظهارات conducing به فساد). (بازنمودی تصویر)

هفت نفر دستگیر شده اند در سراسر گجرات برای گردش یک پیام در رسانه های اجتماعی است که اشاره به Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو — است که به عنوان یک COVID-19 کانون — به صورت اجتماعی و اقتصادی تحریم اقلیت جامعه است.

آنها رزرو شده اند در بخش 505 IPC (اظهارات conducing به فساد).

سه نفر رزرو شده اند اما نمی دستگیر شده تا کنون. پلیس گفت: متهم شد ساکنان Navsari, جمنگر, امرلی, آناند و Kutch مناطق.

در امرلی, Riken Singhav 27 ساله کارمند یک شرکت خصوصی دستگیر شد. “متهم شده است رزرو تحت IPC بخش 505 برای فساد و همچنین تحت مدیریت بحران عمل می کنند” گفت: Nirlipt Rai, SP, امرلی.

در Navsari متهم شناسایی شده اند به عنوان Umakant Rathod (50) و Ratilal پاتل (70). پلیس گفت که هر دو به اشتراک گذاشته بود این پیام در واتساپ مختلف قرار گرفتند.

S G رعنا معاون SP, Navsari گفت: “Umakant با این نسخهها کار به عنوان یک الماس پولیش Ratilal است و نه شاغل.” هر دوی آنها با قید وثیقه آزاد شد در روز جمعه.

.بخوانید | ‘اشتباه به سرزنش اقلیت های مذهبی بیش از منشاء COVID-19’: ما به govts

دیگران که دستگیر شده اند عبارتند از: Paras Vala (39) یک راننده و Jayanti گیری (51) یک تاجر در جمنگر; Nirav Barwadi (30) یک شرکت خصوصی کارمند در نند و Hareshsinh (42) در Kutch.

روز پنج شنبه در احمدآباد پلیس شعبه ویژه در نامه ای به ایستگاه های پلیس در این شهر هشدار داده بود مورد نفرت پیام در حال گردش در WhatsApp در مورد Tablighi Jamaat جماعت و خواسته پلیس را به تمام مراحل برای جلوگیری از هر گونه حادثه نامطلوب.

بخوانید | تجمع کارگران مهاجر Tablighi Jamaat دیدار با شکست به کنترل COVID-19: رئيس جمهور Kovind

گفت که درخواست راه اندازی شده است احمدآباد شهرستان کمیسر پلیس Ashish Bhatia گفت: “اقدام خواهد شد در برابر افرادی که گردش پیام.”

گجرات DGP Shivanand جها گفت: اقدام گرفته شد در برابر کسانی که به گسترش شایعات در واتساپ و تلاش برای مختل هماهنگی اجتماعی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر