گجرات: 65 سال Navsari مرد داوطلبان به صورت کارآزمایی بالینی برای مبارزه با کروناویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Kamaal Saiyed | سورت | منتشر شده در تاریخ: مارس 29 سال 2020 3:40:08 am

clinical trial, coronavirus cases, Coronavirus vaccine, Navsari man, Indian express news “من هر روز دیدن اخبار از مرگ در چند و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش عفونت است. رهبران جهان در حال کار سخت است…” او گفت:. (بازنمودی)

65 سال از Navsari ارائه شده است یک برنامه به بهداشت منطقه افسر ابراز تمایل خود را برای داوطلب برای آزمایش های بالینی برای مبارزه با کروناویروس.

در درخواست خود را به منطقه افسر بهداشت Kishorbhai Naik بازنشسته کارمند Mafatlal آسیاب در Navsari گفت که کل جهان را تحت تاثیر قرار است توسط COVID-19 که یک واکسن است که هنوز در دسترس. “من هر روز دیدن اخبار از مرگ در چند و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش عفونت است. رهبران جهان در حال کار سخت است…” او گفت:.

“من از تمام مسئولیت ها به هر دو فرزندان من هستند حل و فصل… من سمت چپ مقداری پول برای همسرم و بازنشستگی نیز می باشد. شاهد گسترش coronavirus در هند, من تصمیم گرفتم برای داوطلب برای آزمایش های بالینی برای مبارزه با کروناویروس. من می خواهم این تحقیقات برای پیدا کردن نتایج به زودی و صرفه جویی در زندگی مردم است,” او گفت: هند اکسپرس.

Naik ماندن در Amri ایجاد کرد با همسرش ریتا Naik, یک معلم بازنشسته مدرسه و خانواده از او Prateek Naik. Naik دختر Khushbu ازدواج و ماندن در دیگری ایجاد کرد.

“من گرفته اند اجازه از شوهر و فرزندان و برادران و همه آنها خوشحال هستند با تصمیم من. اگر من می تواند هر گونه استفاده در تحقیقات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس من خوشحال و راضی” Naik اضافه شده است.
Navsari بهداشت منطقه افسر Dr DH Bhavsar گفت: “ما با دریافت این نرم افزار از Kishorbhai Naik و ما قدر تمایل خود را برای داوطلب برای آزمایش های بالینی برای کمک به تحقیقات پزشکی برای مبارزه با COVID-19.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>