Guidemaster: Ars بهترین کیبوردهای بی سیم را که می توانید در سال 2019 خریداری کنید انتخاب می کند

Category: دسته‌بندی نشده | No comments

گاهی اوقات به طور پیش فرض فقط آن را قطع نمی کند ، و این اغلب در مورد کیبورد ها صادق است. چه روی میز کار و چه لپ تاپ کار می کنید ، کیبوردی که به شما داده شده است یا کیبوردی که در دستگاه قرار گرفته است ، ممکن است برای سبک کاری شما بهترین نباشد. در این صورت ، ممکن است شما از سازماندهی مجدد فضای کاری خود برای تنظیم یک صفحه کلید بی سیم که از طریق بلوتوث یا گیرنده USB به دستگاه شما متصل می شود ، سود ببرید.

اما تعداد زیادی صفحه کلید بی سیم برای انتخاب از این روزها وجود دارد. شرکت های بزرگ رایانه های شخصی و همچنین تولید کنندگان لوازم جانبی بزرگ ، همه از صفحه کلیدهای بی سیم برای انواع مختلفی استفاده می کنند ، از تایپ کردن میز ثابت تا کار در محل. خوشبختانه ، ما اخیراً ابتدا به دنیای وسیع کیبوردهای بی سیم سر می زنیم. شاید یک صفحه کلید بی سیم مدرن هرگز به عنوان محبوب به عنوان خود را قدیمی مدل M ، اما وجود دارد هستند گزینه های خوب در خارج وجود دارد، و در اینجا اطلاعات شما نیاز به تصمیم گیری خرید خود را آسان تر است.

توجه: Ars Technica ممکن است از طریق لینکهای مربوط به این پست از طریق برنامه های وابسته ، جبران خسارت فروش شود .

فهرست مطالب
چه کسی به صفحه کلید بی سیم نیاز دارد؟
چه چیزی باعث ایجاد یک صفحه کلید بی سیم خوب می شود؟
چگونه آزمایش و داوری کردیم
به طور کلی بهترین
صفحه کلید بی سیم آلومینیوم باریک Kanex MultiSync
خوب
بد
دونده بالا
صفحه کلید بی سیم چند دستگاه Logitech K780
خوب
بد
بهترین صفحه کلید بودجه
صفحه کلید بلوتوث بی سیم Ultra-Compact Anker
خوب
بد
بهترین کیبورد برتر
صنایع دستی Logitech
خوب
بد
بهترین برای مکینتاش
صفحه کلید بلوتوث آلومینیومی Satechi
خوب
بد
بهترین ویندوز
صفحه کلید مدرن مایکروسافت با شناسه اثر انگشت
خوب
بد
چه کسی به صفحه کلید بی سیم نیاز دارد؟
تصمیم به خرید یک کیبورد بی سیم برای برخی از سایرین آشکار خواهد بود. افرادی که دارای برج های سنتی یا مینی رایانه های شخصی هستند برای استفاده از دستگاه های خود به صفحه کلید احتیاج دارند و ممکن است برای صرفه جویی در فضای میز ، صفحه کلید بی سیم را انتخاب کنند.

همانطور که از نام این دستگاه پیداست ، این صفحه کلید با سیم به رایانه های شخصی متصل نمی شود – درعوض برای اتصال به یک دستگاه از گیرنده های USB کوچک یا اتصال بلوتوث استفاده می کنند. این باعث می شود آنها برای کسانی که از مناطق میز نشسته متنفر هستند ، یا کسانی که در حال حاضر به اندازه کافی سیم در فضای کار خود دارند ، ایده آل کنند.

صفحه کلیدهای بی سیم ، به خصوص صفحه کلیدهای بی سیم بلوتوث ، همچنین برای کسانی که مایل به استفاده از یک دستگاه ورودی متن در چندین دستگاه هستند مناسب است. بسیاری از صفحه کلیدهای بلوتوث (اما نه همه) بلوتوث می توانند به دستگاههای مختلفی متصل شوند که سیستم عامل های مختلفی را اجرا می کنند — می توانید یکی از آنها را خریداری کنید که به شما امکان می دهد در رایانه شخصی ویندوز خود تایپ کنید و سپس تنها با چند فشار کلیدهای مناسب به تلفن هوشمند Android خود بروید. برای کسانی که به طور مکرر بین کامپیوتر و دستگاه تلفن همراه مانند تلفن هوشمند یا رایانه لوحی به عقب و جلو می روند ، یک صفحه کلید بی سیم می تواند تایپ و تعامل با همه دستگاه های شما را آسانتر کند.

بیشتر خواندن
تراشه 10 نانومتری Cannon Lake اینتل از دیگر مینی کامپیوترهای جدید NUC است
همچنین ناگفته نماند که صفحه کلیدهای روی صفحه نمایش که مجبور به استفاده از آن در دستگاه های تلفن همراه هستید بهترین نیستند. برخی از آنها فقط به دستگاه های تلفن همراه متکی هستند و از رایانه های شخصی سنتی همه در کنار هم هستند و ممکن است این کاربران از صفحه کلید بی سیم بخواهند که تایپ کردن روی دستگاه های تلفن همراه خود را آسان تر کند. در همین راستا ، دیگران ممکن است فقط از صفحه کلید فیزیکی که با رایانه شخصی خود (چه آن را یک برج سنتی و چه لپ تاپ) آورده اند ناراضی باشند و یک راه حل خارجی بخواهند.

چه چیزی باعث ایجاد یک صفحه کلید بی سیم خوب می شود؟
ترجیح دادن صفحه کلید بسیار ذهنی است ، زیرا سبک ها و ویژگی های بسیاری وجود دارد که اختیاری هستند و نه لازم. با این حال ، ما فکر می کنیم یک صفحه کلید بی سیم خوب باید چند جعبه اساسی ، یعنی در مناطق اتصال و طراحی را تیک بزند.

بیشتر صفحه کلیدهای بی سیم با استفاده از فرکانس رادیویی (RF) یا بلوتوث به رایانه های شخصی متصل می شوند. اولی به طور معمول روی سیگنال بی سیم 2.4 گیگاهرتز کار می کند و همراه با گیرنده USB است که به عنوان پیوند بین صفحه کلید و رایانه شخصی شما عمل می کند. صفحه کلیدهای متصل به بلوتوث بدون نیاز به گیرنده USB به رایانه های شخصی متصل می شوند. با این وجود ، کامپیوتر شما باید این قابلیت را داشته باشد ، بلوتوث برای دستگاههای مدرن مشکلی ندارد اما ممکن است در مدل های قدیمی تر PC باشد.

صرف نظر از نوع اتصال ، یک صفحه کلید بی سیم خوب باید یک اتصال قوی و پایدار با کامپیوتر میزبان خود داشته باشد. هیچ چیز بدتر از ورودی خرد شده از لوازم جانبی بی سیم نیست و داشتن یک اتصال پایه قوی می تواند از وقوع آن جلوگیری کند.

یک صفحه کلید بی سیم خوب نیز باید راحت باشد تا با آن تایپ کند – یک مفهوم تکان دهنده ، درست است؟ این یکی از آن جنبه هایی است که برای همه کاربران بی نظیر خواهد بود. برخی ممکن است کاملاً خوشحال شوند از کیبوردی که به لپ تاپ آنها وصل شده است ، خوشحال می شوند ، در حالی که برخی دیگر می توانند مرتع های کلیدی صفحه کلیدهای مکانیکی یا دستگاه های مشابه را لمس کنند. ما در مورد نحوه داوری هر کیبوردی که در بخش بعدی تست کرده ایم ، خواهیم پرداخت ، اما به طور کلی ، یک کیبورد بی سیم خوب باید تجربه تایپ را آسان تر و راحت تر از آنچه که قبلاً تجربه پیش فرض قبلی شما بوده است انجام دهیم.

چگونه آزمایش و داوری کردیم
راحتی تایپ کردن: ما تست تایپ کردن 200 کلمه ای 10FastFingers را بر روی تمام صفحه کلیدهایی که آزمایش کردیم انجام دادیم تا بتوانیم ارزیابی کنیم که چگونه هر کدام به راحتی و با سرعت تایپ کردند. ما همچنین با گذراندن روزهای عادی کار خود حداقل دو روز با هر کیبورد گذراندیم و صدها کلمه را با آنها تایپ کردیم. ما همچنین سفر و تحرک کلیدی را در نظر گرفتیم – به طور کلی ، کلیدها باید حدود 1.2 میلی متر مسافرتی بین آنها داشته باشند ، و فعال سازی نباید آنقدر پایین باشد که اجازه دهد کلیدهای تصادفی داشته باشند.

بیشتر خواندن
بررسی XPS 13 2019: یک حرکت کوچک باعث شد بهترین لپ تاپ دل نیز بهتر شود
اتصال و سازگاری: ما هر دو صفحه کلید بی سیم بلوتوث و RF را برای این راهنما در نظر گرفتیم. ما عموماً معتقدیم که بلوتوث گزینه بهتری است ، زیرا پورت USB را مانند مدل های RF با گیرنده های خود خسته نمی کند. با این حال ، هر دو گزینه خوبی برای هرکسی هستند که می خواهند کیبوردهای سیمی سنتی خود را خنثی کنند.

اتصال با سازگاری همراه است. در حالی که برخی کیبوردهای بی سیم فقط برای یک سیستم عامل طراحی شده اند ، برخی دیگر (که مطمئناً بهتر از این دسته هستند) می توانند روی انواع مختلف دستگاه کار کنند. ما برای آزمایش کیبوردها از MacBook Pro ، Dell XPS 13 ، iPhone XS Max و Samsung Galaxy Note 9 استفاده کردیم. برای کیبوردهای RF ، ما فقط آنها را به MacBook Pro و XPS 13 متصل کردیم ، اما تلاش کردیم که هر صفحه کلید بلوتوث را با هر چهار دستگاه متصل کرده و از آن استفاده کنیم. با انجام این کار ، ما توانستیم آزمایش کنیم که یک صفحه کلید بی سیم چقدر خوب (اگر اصلاً) کار کند با سیستم عامل هایی که مشخصات آن صریحا پشتیبانی نمی کند.

قابلیت حمل: کیبورد در همه اشکال و اندازه ها آمده است: بعضی از آنها به صورت مینیمالیستی طراحی شده اند ، در حالی که برخی دیگر برای دستیابی به سطح دیگری از راحتی ارگونومیک طراحی شده اند. ما آزمایشاتمان را فقط به صفحه کلیدهای جمع و جور محدود نکردیم ، بلکه ابعاد هر دستگاه را در نظر گرفتیم که ببیند آیا می تواند در یک کوله پشتی استاندارد قرار بگیرد (یک لپ تاپ 13 اینچی یا یک تبلت بزرگ). از آنجا که کیبوردهای بلوتوث بی سیم هستند ، می توانید آنها را در هر نقطه ببرید و از آنها با چندین دستگاه میزبان مختلف استفاده کنید.

قیمت: صفحه کلید بی سیم را می توان با 25 دلار تا 150 دلار قیمت گذاری کرد. دامنه قیمت ایده آل ما برای صفحه کلید بی سیم جامد 40 تا 70 دلار است. ما تعدادی دستگاه را در آن محدوده قیمت و اطراف آن آزمایش کردیم تا بتوانیم مجموعه ای از محصولات ، از جمله دستگاه هایی که دارای بودجه دقیق و لوکس تر هستند را توصیه کنیم.

یادداشت در مورد صفحه کلیدهای مکانیکی
ما به چند دلیل هیچ صفحه کلید مکانیکی بی سیم را برای این راهنما آزمایش نکردیم ، اما دلیل اصلی این است که بسیاری از گزینه های بی سیم در آنجا وجود ندارند. اکثر کیبوردهای مکانیکی لوازم جانبی سیم هستند ، و این درست است – علاقه مندان به صفحه کلید مکانیکی احتمالاً آن را از این راه ترجیح می دهند. به همین دلیل ، صفحه کلیدهای مکانیکی قابل حمل ترین دستگاه نیستند ، و ما می خواستیم قابلیت حمل را به عنوان ویژگی اصلی در این راهنما برجسته کنیم.
دنیای صفحه کلید مکانیکی بسیار گسترده است ، و بسیاری از چیزهای مهم برای یک صفحه کلید مکانیکی خوب که برای صفحه کلیدهای بی سیم معمولی یکسان نیستند وجود دارد. به جای تلاش برای پوشش همه موارد موجود در این راهنما ، ما ترجیح می دهیم یک راهنمای کامل را برای صفحه کلیدهای مکانیکی اختصاص دهیم. امیدواریم به زودی این کار را انجام دهیم!

به طور کلی بهترین
صفحه کلید بی سیم آلومینیوم باریک Kanex MultiSync
مشخصات در یک نگاه: صفحه کلید بی سیم آلومینیوم باریک KANEX MULTISYNC
قیمت 61.75 دلار
سازگاری سیستم عامل Android ، iOS ، macOS ، Windows
اتصال بلوتوث
دستگاه های متصل حداکثر 4
سفر / تحریک اصلی 1.5mm / 60g
باتری قابل شارژ داخلی
ابعاد 4.5 11 11 x 0.4 در
وزن 6868 پوند
قدرت های دیگر نور پس زمینه داخلی ، دارای کیسه مسافرتی
از بین ده ها صفحه کلید مورد آزمایش ، صفحه کلید بی سیم آلومینیوم باریک MultiSync Kanex بیشتر نیازهای همه را برآورده می کند. در حالی که صفحه کلید برای استفاده در iOS و macOS طراحی شده است ، این تنها در طرح آن صادق است. با اتصال بلوتوث ، تقریباً می تواند تقریباً با هر دستگاهی که دارای بلوتوث 3.0 یا بالاتر است ، جفت شود. من آن را با اندروید ، iOS ، macOS و ویندوز تست کردم و در تمام سیستم عامل های فوق العاده خوب کار کرد. حتی می توانید یکی از هرکدام از این دستگاه ها را به لطف قابلیت جفت شدن چهار وسیله ای ، به طور همزمان با کیبورد جفت کنید.

کیبورد بی سیم Kanex همچنین یکی از بهترین تجربیات جابجایی و تعویض کلیه صفحه کلیدهایی را که من آزمایش کردم فراهم کرده است. فرایند استاندارد جفت کردن یک صفحه کلید بی سیم برای اولین بار از طریق بلوتوث ، شما را مجبور می کند تا کلیدهای ترکیبی را فشار دهید – در مورد Kanex ، کلید Fn و یکی از چهار کلید شماره اول (همه اینها یک آیکون بلوتوث تعیین شده روی آنهاست). . از آنجا که صفحه کلید Kanex برای مکینتاش طراحی شده است ، من حتی مجبور به انجام این کار نشدم وقتی که رفتم آن را با MacBook Pro خود جفت کردم. دستگاه من دستگاه را در منوی بلوتوث خود تشخیص داد ، به من این امکان را داد تا در عرض چند ثانیه جفت شود و شروع به تایپ کنم.

اما هنگام اختصاص دستگاههای جدید به سایر کلیدهای شماره ، من باید دستورالعمل های استاندارد جفت سازی را دنبال کنم. بعد از جفت شدن اولیه ، من به سرعت می توانم Fn + 2 را فشار دهم تا به لپ تاپ Dell XPS 13 و بعد دوباره Fn + 1 تغییر دهم تا دوباره به MacBook Pro خود برگردم.

در آزمایش بسیاری از صفحه کلیدها ، فهمیدم که بهترین ها اغلب یک تجربه تایپ کردن مشابه دارند که با سفر کلیدهای معقول مشخص می شود ، یک سطح فعال سازی که فقط به مقدار کافی نیرو نیاز دارد تا اشتباهات جزئی برای پرسهای کلیدی و کلیدهای ظریف را اشتباه ندهید. صفحه کلید Kanex همه این جعبه ها را نشان می دهد – تایپ کردن آن راحت است و من قدردانی می کنم که تقریباً تمام کلیدهای آن (از جمله آنهایی که غیر کاراکتر دارند) به طور عادی اندازه دارند. حتی کلیدهای عملکرد در ردیف بالای آن هم به اندازه کلیدهای کاراکتر اندازه دارند و باعث می شود تنظیم صدا ، روشنایی صفحه و سایر موارد راحت تر باشد.

صفحه کلید بی سیم Kanex همچنین شامل نور پس زمینه است ، چیزی که اکثر دستگاه های دیگر از آن برخوردار نیستند. فشار دادن Fn + Command به شما امکان می دهد نور پس زمینه را روشن کنید ، استحکام آن را تنظیم کرده و آن را نیز خاموش کنید. این باعث می شود صفحه کلید Kanex برای کسانی که غالباً در محیط های تاریک و همچنین کسانی که زیاد سفر می کنند ، گزینه مناسبی باشد. طراحی این کیبورد آن را به یک لوازم جانبی سفری عالی تبدیل کرده است – اندازه گیری آن با اندازه 4.5 × 4 × 11 0.4 و وزن آن فقط 68/0 پوند ، باریک ، سبک و جذاب است. ساخت آلومینیوم آن به زیبایی و زیبایی ظاهری آن می افزاید و Kanex حتی یک پارچه حامل پارچه را نیز درون جعبه قرار می دهد تا در هنگام قرار گرفتن در یک کیف یا کوله پشتی از صفحه کلید محافظت کنید.

این صفحه کلید همچنین برای شارژ باتری 750 میلی آمپری دستگاه از کابل microUSB بهره می برد. بسته به میزان استفاده شما از آن باید تا شش ماه با یک بار هزینه ادامه یابد. در چند هفته که آن را امتحان کردم و بسیاری از صفحه کلیدهای دیگر ، فقط یک بار صفحه کلید Kanex را شارژ کردم. همچنین دارای حالت خواب و سوئیچ خاموش اختصاصی است که به شما امکان می دهد در هنگام استفاده از دستگاه ، از باتری خود صرفه جویی کنید.

همانطور که در صفحه کلیدهای دیگر ما مشاهده می کنید ، کیبورد بی سیم Kanex تمام کاری را که یک صفحه کلید بی سیم انجام دهد انجام نمی دهد. این یک پد شماره ندارد ، کلیدهای قابل تنظیم ندارد و با گیرنده USB همراه نیست. با این حال ، تمام موارد ضروری را که ما در صفحه کلید بی سیم می خواهیم ، از جمله اتصال بلوتوث پایدار ، مکانیزم تعویض آسان دستگاه ، کلیدهای راحت و چیدمان کلید و طراحی جذاب و قابل حمل به همراه دارد. همه این به علاوه 61،75 دلار قیمت آن ، ضرب و شتم آن را سخت می کند.

خوب
صفحه کلید دارای نور پس زمینه جذاب که در بسیاری از سیستم عاملها جفت شده و به خوبی کار می کند.
بد
کلیدهای کوچک فلش به بالا و پایین.
تصویر محصول صفحه کلید بی سیم آلومینیوم باریک Kanex MultiSync
صفحه کلید بی سیم آلومینیوم باریک Kanex MultiSync
هم اکنون خریداری کنید
(Ars Technica ممکن است از طریق لینک های مربوط به این پست از طریق برنامه های وابسته جبران خسارت فروش را بدست آورد .)
دونده بالا
صفحه کلید بی سیم چند دستگاه Logitech K780
مشخصات در یک نگاه: صفحه کلید بی سیم چند دستگاه LOGITECH K780
قیمت $ 59.99
سازگاری سیستم عامل Android ، Chrome OS ، iOS ، macOS ، Windows
اتصال بلوتوث ، گیرنده USB
دستگاه های متصل تا 3
فعالیت 63 گرم
باتری AAA 2 x (شامل)
ابعاد 0.9 6.2 .9 14.9 اینچ
وزن 1.92 پوند
کیبورد خوب برای تایپ قدرت های دیگر گهواره لاستیک یکپارچه ، نرم افزار Logitech Options برای شخصی سازی کلید
Logitech برخی از بهترین لوازم جانبی رایانه را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین جای تعجب ندارد که صفحه کلید بی سیم K780 بی سیم آن یکی از بهترین مواردی است که ما سعی کردیم. به نظر می رسد بیشتر از صفحه کلیدهای دیگر عجیب و غریب است ، زیرا دارای یک گهواره لاستیکی یکپارچه در امتداد لبه بالایی آن است که برای نگه داشتن تبلت و تلفن های هوشمند طراحی شده است. برای استفاده از آنها با این صفحه کلید ، که یک قدرت عالی است ، نیازی به ایستاده یا مورد پشتیبان اضافی در دستگاه های تلفن همراه ندارید.

این گهواره همچنین باعث می شود K780 یک صفحه کلید محکم باشد که بتواند در حال حرکت با شما باشد ، زیرا می تواند به صورت ایستاده و یک صفحه کلید به صورت یکجا عمل کند. از آنجا که دارای یک پد عددی است و وزن آن 1.92 پوند است ، کم حجم ترین و سبک ترین کیبورد موجود نیست ، اما مطمئناً کامل ترین صفحه کلید بی سیم قابل حمل و قابل حمل است که می توانید دریافت کنید.

صفحه کلید K780 با استفاده از کلیدهای تعویض اختصاصی خود می تواند تا سه دستگاه را جفت کند و با دستگاه های Android ، Chrome OS ، iOS ، macOS و Windows کار می کند. همچنین با استفاده از بلوتوث یا گیرنده USB متصل می شود و به شما این امکان را می دهد که نحوه اتصال آن را به رایانه شخصی خود انتخاب کنید (بلوتوث تنها گزینه برای اکثر دستگاه های تلفن همراه است). اتصال و تعویض یک نسیم بود و روند آن تقریباً مانند هر کیبورد بی سیم دیگر است – کلید شماره گیری مورد نظر را برای جفت کردن طولانی فشار دهید و هر دستورالعمل روی صفحه را دنبال کنید.

مطبوعات کوتاه از هر سه کلید تعویض پس از آن به شما اجازه می دهد تا به عقب و جلو بروید تا همه دستگاه های خود را تایپ کنید. مانند اکثر کیبوردهای بی سیم ، فرایند تعویض یک یا دو ثانیه طول می کشد ، اما ، به طور کلی ، انتقال K780 هموار و سریع از دستگاه به دستگاه دیگر منتقل می شود.

در حالی که کلیدهای گرد آن ظاهری جذاب و مدرن به K780 می بخشد ، آنها برای تایپ کردن بهترین نیستند. با این حال ، آنها با اندازه و اندازه و مسافرت خوبی دارند ، بنابراین شکل تجربه تایپ کردن را به کلی خراب نمی کند. من چند روز از K780 به عنوان صفحه کلید اصلی خود استفاده کردم و بیشتر اوقات تقریباً با سرعت عادی خود تایپ کردم. علاوه بر اینکه طرفدار کلیدی های دایره ای نیستم ، طرفداران کلیدهای جهت دار کوچک صفحه کلید نیستم که دقیقاً در زیر کلید تغییر جهت سمت راست قرار دارند – از دست رفتن آنها بسیار آسان است.

Logitech با به شما امکان می دهد برخی از کلیدهای Fn را با نرم افزار Logitech Options سفارشی سازی کنید. در دسترس برای macOS و ویندوز ، این برنامه رایگان و قابل دانلود به شما امکان می دهد بسته به سیستم عامل مورد استفاده ، عملکرد برخی از کلیدهای ردیف بالا را تغییر دهید. من اکثراً روی macOS کار می کنم و از اینکه چند گزینه را برای انتخاب انتخاب کردم ، شوکه شدم. به عنوان مثال ، کلید با نماد پیکان خمیده روی آن به صورت پیش فرض برمی گردد ، اما می توانید آن را تغییر دهید تا اساساً هر کاری را که می خواهید انجام دهید: روشنایی صفحه را به بالا یا پایین بچرخانید ، وارد حالت تمام صفحه شوید ، اعلان های باز ، شروع ضبط صفحه ، و بیشتر. گزینه Logitech برای بسیاری از کیبوردهای بی سیم خود به عنوان قطب اصلی عمل می کند ، بنابراین اگر اتفاقاً بیش از یک صفحه کلید Logitech دارید ، می توانید تنظیمات را روی همه آنها از یک برنامه تغییر دهید یا بازیابی کنید.

مهمتر از آن ، K780 باید روی دو مجموعه باتری AAA دو سال دوام بیاورد ، که هنگام خرید کیبورد به راحتی از قبل نصب شده است. در حالی که من باتریهای قابل شارژ داخلی را ترجیح می دهم ، این گزینه بدی نیست. این کیبورد دارای سوئیچ خاموش است بنابراین می توانید در هنگام استفاده از آن ، از مصرف برق نیز صرفه جویی کنید ، همچنین بعد از مدتی که از آن استفاده نمی کنید ، به طور خودکار وارد حالت خواب خواهید شد.

با توجه به تمام ویژگی های آن ، K780 Logitech ارزش زیادی را برای پول شما فراهم می کند. قیمت کمی در همه جا وجود دارد – Logitech آن را با قیمت 79.99 دلار به فروش می رساند ، اما در آمازون با 59.99 دلار شروع می شود – اما حتی با گران ترین قیمت آن ، K780 به خوبی دارای قیمت مناسب است.

خوب
صفحه کلید قابل تنظیم که به خوبی در تمام سیستم عامل های اصلی کار می کند.
بد
باتری های AAA کار می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>