گواردیولا حملات رقبا برای ‘نجوا’ مبارزه با شهرستان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پپ گواردیولا حمله رقبای خود را برای آنچه که او ادعا شده بود “نجوا” کمپین برابر منچستر سیتی پس از توصیف این تصمیم به سرنگونی آن دو سال محرومیت از رقابت های اروپایی به عنوان “روز بزرگ برای فوتبال است.”

شهر مدیر به یک دفاع قوی از این باشگاه پس مسلما بزرگترین پیروزی این فصل در روز دوشنبه زمانی که ورزش بالاترین دادگاه را تایید کرد درخواست تجدید نظر در برابر یک دیدار بان کی مون برای نقض جدی مالیه نظارت بر قوانین است. گواردیولا گفت: باشگاه بدهکار, عذرخواهی کسانی که رقبای او مشخص نیست که آنهایی که شهر گفت: “فریب خورده و خوابیده بودند — بسیاری از بار.”

“اصل برائت وجود ندارد,” گواردیولا گفت. “و هنگامی که (تصمیم) اتفاق افتاد و درست شد البته ما فوق العاده شاد از آنجا که ما می تواند به دفاع از آنچه که ما انجام داده اند روی زمین.”

عطف در شهرستان منتقدان پپ گواردیولا گفت: “زمانی که شما در حال توافق نیست فقط با دست کشیدن بر روی درب به رئیس ما ما مدیر عامل و صحبت کنید. اصلا از پشت, زمزمه …, هفت, هشت, نه, باشگاه, انجام, این پشت (پشت ما). بروید و آن را بر روی زمین. بروید و آن را امتحان کنید. نه پشت سر. من می خواهم بگویم به این نوع از مردم, ‘OK نگاه در چشم ما و چیزی می گویند چهره به چهره است.'”

در این فضا از یک ساعت رسید و دو نفر دیگر بسیاری از مشخصات بالا مدیران در لیگ برتر — تاتنهام خوزه مورینیو و لیورپول Jürgen Klopp صحبت آشکارا و عاشقانه در زوم تماس در مورد یک موضوع است که باعث شده تا بحث شدید در سراسر فوتبال. در این خیره کننده تصمیم سه CAS قضات گفت: برخی از یوفا مبنی بر اینکه شهرستان نقض سرمایه گذاری قوانین قدمت چندین سال ثابت نشده و دیگران بودند “زمان-محروم” از آنجا که آنها فراتر از پنج سال اساسنامه محدودیت ها.

شهر نبود به طور کامل تبرئه به عنوان برخی از پتانسیل یوفا شواهد رد شد از بودن در نظر گرفته شود. CAS نیز گفت: این باشگاه موفق به همکاری با یوفا و در نتیجه صادر شد جریمه نقدی از 10 میلیون یورو (11 میلیون دلار) البته یکی از کاهش اولیه 30 میلیون یورو تحریم های اعمال شده توسط یوفا قضایی شعبه دارد. مورینیو که تا به حال یک رقابت با رونالدو در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی فوتبال, سوال که چرا شهرستان دریافت جریمه اگر باشگاه ثابت شد که گناه نیست از مالی نقض.

“این یک تصمیم ننگین,” مورینیو گفت. “اگر مرد شهر است و نه گناه از آن می شود توسط برخی از میلیون است یک رسوایی است. اگر شما گناه شما نیست ، در این راه اگر شما گناه شما باید ممنوع شود. پس از آن نیز یک تصمیم ننگین. در هر صورت این یک فاجعه است. اگر شما گناه نیست, شما نمی پرداخت.”

زیدان در ضمن صحبت از نگرانی برای آینده مالی fair play قوانین که او گفته بود “ایده خوب” به حمایت از تیم ها و مسابقات, و گفت: “من فکر نمی کنم این یک روز خوب برای فوتبال است.”

“اگر هیچ کس به مراقبت های دیگر در همه,” او اضافه کرد: “پس از ثروتمندترین افراد یا کشورها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند در فوتبال و که رقابت واقعا دشوار است.”

در واقع لیورپول مدیر خوشحال بود برای دیدن شهر — تیم خود را بزرگترین رقیب خود در لیگ برتر واجد شرایط برای فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا یک بار دیگر. “از یک شخصی, نقطه نظر, من خوشحال هستم که در شهر می توانید بازی قهرمان لیگ سال آینده” گفت: Klopp, خندان, “چرا که اگر من فکر می کنم در مورد (انگلیسی) لیگ و اگر شهر 10-12 بازی کمتر برای استراحت بازیکنان من نمی بینم هر فرصتی برای هر تیم در لیگ است.”

برای بایرن در این CAS حکم اثبات شد که شهر بازی های برگزار شده است با همان قوانین به عنوان رقبای خود را در انگلستان و اروپا است. “من بارها گفته اگر ما چیزی اشتباه ما قبول ما ممنوعیت از هر بخش — فیفا, لیگ, لیگ برتر, فا,” او گفت:. “ما اینجا هستیم. اما ما می توانیم خودمان را دفاع کند.”

در آنچه شاید یک محجبه تلافی به زیدان, رونالدو افزود: “دیروز روز بزرگی برای فوتبال نه یک روز بد برای فوتبال است.”

گواردیولا حتی در زمان هدف در Javier Tebas رئیس جمهور اسپانیا لالیگا که گفت CAS شد “به استاندارد نیست.”

“او دیگر یک, این مرد Senor Tebas باید تا حسادت لیگ برتر فوتبال به زبان انگلیسی,” گواردیولا گفت. “او باور نکردنی است, کارشناس حقوقی از آنچه من می بینم بنابراین دفعه بعد ما بپرسید در کدام دادگاه و با کدام قضات ما باید برای رفتن.

“او باید کمی نگران و یا نگران لالیگا. تمرکز وجود دارد. … ما را در لیگ قهرمانان فصل آینده را Senor Tebas زیرا آنچه ما آن را به درستی.”

رونالدو و یکی دیگر فصل در سمت چپ او معامله در شهرستان. برنده تجدید نظر ساخته شده است او را به تغییر برنامه های خود را در به طور بالقوه گسترش اقامت خود در باشگاه گفت. “در حال حاضر زمان,” او گفت:. “ما یک ماه جلوتر از ما (در این فصل) و پس از آن یک سال است. برای یک مدیر آن است که یک مدت زمان طولانی و تصمیمات ما به فکر انجام این کار قبل از این حکم کاملا شبیه به در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>