گواردیولا و زیدان ارز ستایش جلوتر از رئال مادرید در مقابل منچستر سیتی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

منچستر سیتی مربی پپ گواردیولا گفت: هیچ باشگاه را تکرار رئال مادرید شاهکار سه دوره متوالی لیگ قهرمانان اروپا برنده او به عنوان مخالف شماره زیدان باران یکدیگر با ستایش جلوتر از چهار بحران برخورد در پایتخت اسپانیا.

زیدان واقعی در انحصار اروپا و پرطرفدار ترین جایزه بین 2016 و 2018 تا زمانی که رئیس فدراسیون استعفا داد و پس از سمت خود 3-1 پیروزی لیورپول در سال 2018 نهایی تنها به دوباره پیوستن به این باشگاه از 10 ماه بعد.

“آنچه که او انجام داده در اروپا نمی خواهد تکرار شود. برنده لیگ قهرمانان اروپا سه بار در یک ردیف ثابت می کند که چگونه بزرگ این باشگاه است” گواردیولا گفت: پیش از این آخرین-16 پا اولین برخورد در سانتیاگو برنابئو.

“آن می رود نسل بعد از نسل. اما شما می دانید و عشق آنها را برای رقابت آن را غیر ممکن است برای رقابت با آنها. آنها آن را انجام داده ام برای سه سال آنها بهترین در این رقابت ها و در مواجهه با آنها یک چالش بزرگ است.”

رونالدو یک بار استاد از لیگ قهرمانان بلند کردن جام با بارسلونا در سال 2009 و 2011 در خود نوپای سال به عنوان یک مربی.

اما کاتالان است و نه آن را به دست آورد پس از از دست دادن سه نیمه نهایی با بایرن مونیخ و هرگز گذشته هشت در سه تلاش با شهر اگر چه او انباشته از هشت لیگ عناوین در سراسر اسپانیا و آلمان و انگلستان است.

پیشتر در روز سه شنبه زیدان مورد ستایش قرار داد تعداد مخالف خود را به عنوان بزرگترین مدیر در جهان و به یاد می آورد از دیدن رونالدو در سال 2015 در بایرن با یک گروه از مربیان است.

“ما در مورد جلسات آموزشی چگونه او موفق این تیم بود و او بسیار صادقانه با ما. ما الهام گرفته شد با این کار به او انگیزه ما حتی بیشتر” زیدان یاد می شود.

“بسیاری از مربیان بزرگ اما برای من او بهترین است.”

شهرستان سر به کراوات دانستن این می تواند آخرین شانس خود را در آینده نزدیک به پیروزی در لیگ قهرمانان پس از آنها ضربه با دو سال محرومیت از رقابت های اروپایی برای شکستن یوفا قوانین بازی جوانمردانه مالی.

گواردیولا تصریح کرد که شهرستان خواهد شد درخواست تجدید نظر در برابر این ممنوعیت و مجددا اعتماد خود را در شهر و مدیران و همچنین رد این پیشنهاد که تحریم را به سمت خود انگیزه بیشتری برای برنده شدن در این رقابت است.

“ما تحت سوء ظن برای مدت زمان طولانی اما همانطور که گفتم زمانی که این اتفاق افتاد ما از حق درخواست تجدید نظر و به من اعتماد مردم در باشگاه من,” او گفت:.

“من مطمئن هستم که این بازیکنان فرصت بیشتری داشته باشد اما این یک فرصت بزرگ است. ما آماده دو بازی ما می خواهیم به خودمان و بازی یک بازی بزرگ است. ما هیچ انگیزه ما همیشه می خواهید را به نفع خود اما این یکی دیگر از بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>