رشد حمایت هر دو حزب در میان نمایندگان کنگره آمریکا برای کشور هندوستان در جنگ با چین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

حمایت هر دو حزب برای هند در آن بن بست نظامی با چین در لاداخ در حال رشد بوده است در میان نمایندگان کنگره آمریکا. میچ مک کانل رهبر جمهوری-حکومت آمریکا و لگد کردن بحث طبقه در سال آینده بودجه دفاعی شنبه با کوبیدن چین برای “چیدن مرگبار دعوا” با هند است.

مک کانل به دادگاه تجدید نظر برای مجلسی حمایت هر دو حزب به تصویب مجوز دفاع ملی عمل 2021with سخنان برجسته اخیر تهدید خصمانه از اتباع چین و روسیه و کره شمالی و ایران.

“چین از سر گرفته است و آن زیردریایی رسوخ به هم پیوسته مناطق و برداشت مرگبار دعوا با هند در ارتفاع بالا” مک کانل گفت.

در یک طبقه سخنرانی در ژوئن 18, فقط چند روز پس از کشنده slash است که در آن 20 سربازان هندی بود, درگذشت, رهبر, مک کانل گفت: “نظامی چینی ظاهر شده بود به “تحریک بدترین خشونت برخورد بین چین و هند پس از آن سازمان ملل به جنگ رفت و در راه بازگشت در سال 1962.”

همچنین در روز دوشنبه یکی دیگر از حزب جمهوری خواه و سناتور مارکو روبیو در هند پشتیبانی می کند. “امروز من به صحبت کرد @SandhuTaranjitS برای ابراز همبستگی ما با مردم #هند به عنوان آنها بصورتی پایدار و محکم مقابله با بی & بی قانون تجاوز مسلحانه توسط حزب کمونیست #چین است.” او با اشاره به گفتگو با Taranjit S Sandhu, هند سفیر ایالات متحده است.

“هند ساخته شده است آن را روشن و آنها را نمی توان مورد آزار واقع شدند توسط پکن.,” سناتور اضافه شده است. او یک عضو مجلس سنا کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان قدرتمند کنگره پانل با نظارت وزارت خارجه و سیاست خارجی کشور ،

وزارت امور خارجه باید آن را ذکر کرده است نیز روشن شده است آن را نگه می دارد چینی تجاوز مسئول مته درگیری و محکوم کرد و در بیانیه ای تکرار بعد توسط کاخ سفید است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo است با اشاره به درگیری چند بار. “PLA را تشدید کرده آمریکا – ما امروز آن را در هند محبوب ترین در جهان – پرجمعیت دموکراسی گفت:” در ژوئن 18. او نیز منتقل تسلیت خود را در مرگ سربازان هندی.

رئیس جمهور تهمت به حال ارائه شده به واسطه ممکن است در نهایت اما پایین تبدیل شده بود توسط هر دو کشور.

در یک مصاحبه تلویزیونی یکشنبه گذشته آرسنال در یک سناتور جمهوری خواه که یک متحد نزدیک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم چین پرخاشگری در مرز با هند برای نشان دادن تهدید در حال رشد غول های آسیایی به شمار به ایالات متحده و متحدان آن و همکاران در سراسر جهان.

“حزب کمونیست چین است که قطعا با استفاده از این بیماری همه گیر به تلاش برای اثبات ادعا و بسیار تهاجمی عمل در برابر تقریبا تمام همسایگان خود” پنبه و افزود: “بالا در هیمالیا چین اساسا حمله هند متحد ماست. و آنها را کشته اند و 20 سربازان هندی.”

این سناتور در ادامه به منظور جلب توجه به یک قانون پیشنهادی است که “نقض” چین تعهد بین المللی در مورد هنگ کنگ — جدید امنیت ملی قانون و تجاوز علیه تایوان و کشورهای حاشیه دریای جنوب چین و ویتنام و فیلیپین و مالزی است.

“چین در حال تبدیل شدن به تهاجمی تر از همیشه. به همین دلیل بسیار مهم است که ما از همه ما متحدان و شرکای,” او اضافه شده است.

شده است وجود دارد حمایت هر دو حزب برای هند در این جنگ است. دموکراتیک-چراغ خانه کمیته امور خارجی رئیس الیوت انگل حال محکوم چینی تجاوز اوایل ماه ژوئن قبل از 15 ژوئن درگیری که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند. “من بسیار نگران مداوم چینی تجاوز در امتداد خط کنترل واقعی در هند و چین مرز.,” انگل به حال در بیانیه ای گفت. “چین است دوباره نشان دادن آن است که مایل به قلدر همسایگان خود به جای حل و فصل اختلافات با توجه به قانون بین المللی.”

“من نگران ادامه داد: چینی تجاوز در امتداد مرز خود را با هند” امی Bera هند-تبار صندلی آسیا فرعی کمیته روابط خارجی مجلس بود, نوشته شده در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>