ترجمه در نقطه سخت بارسلونا به عنوان مبارزه برای حفظ عنوان

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

تراکتورسازی وارد Camp Nou آخرین سال انتظار برای تکمیل یک تهدید حمله سه نفر با لیونل مسی و لوئیس سوارز. یک سال بعد جام جهانی قهرمان از فرانسه به سختی می تواند در این زمینه به بارسلونا سعی کنید برای دفاع از خود را در لیگ اسپانیا عنوان شده است.

ترجمه مانده بود از خط شروع تا برای دومین مستقیم بازی روز سه شنبه زمانی که بارسلونا میزبان اتلتیکو مادرید, فرانسوی سابق باشگاه در یک بازی به آن نیاز دارید را به نفع خود به ماندن گردن به گردن با رهبر لیگ رئال مادرید. در عوض بارسلونا مربی Quique Setien تصمیم گرفتند برای شروع 20 ساله هافبک Riqui پویگ به عنوان چهارم رسید.

پس از ترجمه شدن کره زمین در حاشیه برای بسیاری از نیمه دوم Setien فرستاده او را در 90 دقیقه حتی اگر تیم او اذعان یک اکولایزر تقریبا نیم ساعت قبل از. هیچ معجزه هدف آمد و تساوی 2-2 چپ بارسلونا یک نقطه در پشت مادرید که می تواند باز کردن یک برتری چهار نقطه با پنج بازی باقی مانده اگر آن ضربه ختافه در روز پنج شنبه. مادرید همچنین دارای tiebreaker اگر آنها در پایان حتی در نقاط.

“این درست است که این طبیعی نیست برای یک قهرمان جهان به ارمغان آورد تا در اواخر بازی. می توان آن را سخت برای یک بازیکن از کلاس های خود اما شرایط به نام برای آن” Setien گفت. “شما همیشه امیدواریم که یک بازیکن از استعداد خود می تواند برنده شدن در این بازی شما با یک فرد عمل است. اما من درک آن سخت است برای او. فردا من به او صحبت می کنند در مورد آن. I won’t apologize, اما من درک می کنم او ممکن است احساس بد در مورد آن است. من احساس بد در مورد آن چرا که او یک بازیکن بزرگ و فرد است.”

در ماه جولای سال 2019 بارسلونا پرداخت 120 میلیون یورو (از $134 میلیون دلار) را به دنبال خریداری بند در ترجمه قرارداد با اتلتیکو که در آن او تا به حال ظهور به عنوان یکی از برتر اروپا جلو. در پنج فصل در رئال او به ثمر رساند 133 اهداف و کمک کرد تا این تیم برنده لیگ اروپا عنوان یک سوپر جام اسپانیا و یک سوپر جام یوفا.

ایده این بود که ترجمه می تواند در نهایت پر کردن جای خالی سمت چپ توسط Neymar تا زمانی که او پیچ و مهره ای برای پاریس سن ژرمن در سال 2017. که قیمت در نظر گرفته شد یک معامله خوب در قبل از همه گیر بازار است. در حال حاضر بارسلونا مواجه شده است که زین با یک دوم عمده امضای متوالی است که شکست مواجه. بارسلونا پرداخت یک باشگاه رکورد 160 میلیون یورو ($192 میلیون دلار) برای Philippe Coutinho در سال 2018 تنها به ارسال او را در وام از یک سال و نیم بعد.

ترجمه آغاز فصل به خوبی به اندازه کافی با به ثمر رساندن هشت گل قبل از تعطیلات زمستانی. اما اعداد خود را شروع به خرد شدن و او هنوز به نمره به از سرگیری لیگ برتر پس از سه ماه توقف ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان هدف خود را تولید کاهش یافته است بنابراین باید خود را در دقیقه. او تنها آغاز شده و دو تا از پنج بازی از آنجا شروع مجدد رقابت و او است که شمارش برای بازی در برابر رقبای اصلی بازی تنها 11 دقیقه در 0-0 قرعه کشی در برابر سویا.

Setien تا به جای انتخاب پویگ, 17-year-old Ansu Fati و مارتین Braithwaite بیش از ترجمه. بارسلونا در حال حاضر نیاز مادرید به لغزش و بهبود خود را در اجرای به پیروزی سوم لیگ. سوال این است که آیا مدیران ورزشی می تواند یک قطعه از این طرح گشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>