توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 5 فوریه سال 2020 1:44:53 pm

Govt's three errors of DeMo, flawed GST, squeeze on banks, sent economy in tailspin: Chidambaram P چیدمبرم

به یاد ماندنی اشتباه demonetization یک ناقص GST و قرار دادن فشار بر بانک ها بودند سه عامل اصلی اشتباهات مرتکب شده توسط دولت که اقتصاد به یک سقوط ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم روز چهارشنبه گفت:.

پرداختن به دانش آموزان در Shri Ram دانشکده تجارت اینجا وزیر دارایی سابق همچنین گفت که این کشور شد و به سمت یکی دیگر از “بی توجه” سال از نظر رشد اقتصادی است.

“ما لنگی همراه است. اما اگر یک بحران وجود دارد — مشکل در میانه یک جنگ و یا یک جنگ تجاری بین آمریکا و چین وجود دارد یک طرح B که دولت؟”

اشاره به این که دولت خود را تنظیم کنید “بدبین” هدف از 10 درصد اسمی رشد چیدمبرم گفت: رشد واقعی خواهد در بهترین حالت حدود پنج درصد است.

“نرخ رشد کاهش یافته است برای شش چهارم. اگر 7th چهارم نیز کاهش را نشان می دهد و سپس این بدان معنی است که اسلاید همچنان ادامه دارد و ما هنوز برای دیدن نور در انتهای تونل ما هنوز در تونل,” او گفت:.

چیدمبرم گفته است که مخالفان شده است که به دلایل رکود اقتصادی که توضیح باید از دولت است.

دادن های مختلف چهره های اقتصادی او گفت: تمام اعداد نقطه نسبت به یک “لنگش اقتصاد”.

توضیح دلایل اقتصادی “کاهش”, چیدمبرم گفت: “به یاد ماندنی اشتباه” از demonetisation های شتاب زده و ناقص پیاده سازی کالا و خدمات مالیات که منجر به “هرج و مرج” و “قرار دادن فشار” در بانک ها بسیار است که بانکداران وام را متوقف کرده بودند “عمده سه خطا از آنجا که اقتصاد رفته است به سقوط”.

تمام بخش های کلیدی مانند معدن تولید برق, زغال سنگ و نفت خام و گاز در حال انجام ضعیف, او گفت:, و اضافه کرد که قابل مشاهده نشانه هایی از رکود بیشتر آشکار در بخش خودرو.

چیدمبرم گفت: مهمتر از اقتصاد تقاضا محدود بود که همچنین پایین کشیدن و سرمایه گذاری مورد نیاز برای حیات.

او گفت: حرکت دولت برای احیای تقاضا با کاهش مالیات شرکت ها ناقص بود به عنوان آنچه که مورد نیاز برای قرار دادن پول در دست مردم است.

به جای برش مالیات شرکت ها در صورتی که تا به حال داده شده امداد در GST که باید سمت چپ پول در دست میلیون ها نفر و که منجر به سرمایه گذاری, او گفت:.

او گفت: یکی از راه های قرار دادن پول در دست مردم بود برای قرار دادن پول بیشتر در طرح های مانند MGNREGA و ساعت-KISAN.

اما متاسفانه دولت اعلام کرده است که کاهش بودجه طرح هایی برای آینده مالی او گفت:.

دولت از دست رفته است یک فرصت بزرگ برای احیای اقتصاد او اضافه شده است.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de