دولت صرف تنها Rs 8 کرور در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید: گجرات سانتی متر Rupani

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | گاندینگر | منتشر شده در تاریخ: فوریه 29, 2020 11:17:11 am

Govt spent only Rs 8 cr on Trump’s visit: Gujarat CM Rupani گجرات وزیر Vijay Rupani. (عکس)

REBUTTING اتهامات ساخته شده توسط مخالفان از هزینه های بیش از 100 تومان کرور در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به احمدآباد وزیر Vijay Rupani در آدرس خود را به مجمع روز شنبه گفت: تنها Rs 8 کرور تحریم توسط دولت که 4.5 تومان کرور روپیه صرف شده توسط احمدآباد Municipal Corporation (AMC) در جاده ها.

“من بسیار تعجب است که آنها (کنگره) در حال صحبت کردن در مورد 100 تومان کرور روپیه صرف کرد و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. من نمی دانم که آنها در این شماره از. از دولت تنها Rs 8 کرور تحریم شد که 4.5 تومان کرور روپیه صرف شد در جاده ها توسط AMC” Rupani گفت.

رئیس جمهوری که سخنان آمد در انعقاد آدرس به بحث و گفتگو در فرماندار Acharya Devvrat آدرس که برگزار شد در بخش اول از جلسه انجام شده در ماه گذشته.

Rupani گفت که تاریخچه ایجاد شد که در آن برای اولین بار به ایران آمد و به طور مستقیم به احمدآباد از واشنگتن است.

“در یک زمان وجود دارد هنگامی که رهبران جهان می دانند دهلی نو و بمبئی. اما با توجه به گجرات و ما نارندرا نخست وزیر, کشور, سران اسرائیل و چین و ژاپن و در حال حاضر ما بازدید گجرات. رسانه های بین المللی مانند واشنگتن پست نوشت که این ورزشگاه با ظرفیت بیش از 1.10 لاخ پر بود که مردم جمع شده بودند در اوج بعد از ظهر تنها برای گوش دادن به مودی و مغلوب ساختن پیشی جستن” Rupani گفت در آدرس خود.

این احمدآباد Municipal Corporation (AMC) گفته بود که او نیز گزارش شده در رسانه ها که 20 جاده ها در پوشش یک طول نزدیک به 30 کیلومتر در اطراف Motera ورزشگاه بودند دوباره فرش در برآورد هزینه Rs 27 کرور. به عنوان یک دروازه (دروازه شماره 4) اضافه شده است به موجود سه دروازه به ورزشگاه AMC است که انجام ساخت و ساز جدید 300 متری جاده ها است. یکی دیگر از جدید کشش با طول مشابه ساخته شده است و از Megibachar راستا به سمت دروازه شماره 3.

پیش از آن در خانه کنگره رئیس جمهور Amit Chavda پرسش های مطرح شده در پول و منابع را به استفاده از برای سه ساعت بازدید از مغلوب ساختن پیشی جستن بیان کرد که دولت این است که چشم پوشی نسبت به مسائل آموزش و پرورش سوء تغذیه و بسیاری از مسائل دیگر فاکتورها باعث ایجاد پلاک ساکنان این دولت است.

“زمانی که در امریکا رئیس جمهور بازديد احمدآباد جاده ها ساخته شده یک شبه. بنابراین در حال نظافت چراغ و شستشو سفید کار می کند. مجوز برای هزینه اعطا می شود یک شبه در حالی که دولت مصوبات و دستورات تغییر کرده و بیش از 100 تومان کرور روپیه صرف شده است. از سوی دیگر دولت واکنش نشان نمی دهند به همین مسائل از جاده نور و آموزش و پرورش با آن مواجه هستند گجرات ساکنان” Chavda گفت در آدرس خود را به خانه.

همانطورکه دولت را “نازدار نگرش و بی تفاوتی” نسبت به دچار سوء تغذیه کودکان Chavda گفت: “آیا تهمت آبه یا Xi پینگ بازديد گجرات دولت باز می شود خزانه خود را با صرف 100 تومان در سه رویداد ساعت اما چه مراحلی است که دولت گرفته شده برای کنترل کودک سوء تغذیه در Banaskantha منطقه ؟ در پاسخ به این سوال که دولت به یک نوشته پاسخ که 50 گرم laddoos شده اند به آنها داده می شود. این نشان دهنده این دولت ذهنیت و اولویت است.”

“اگر همان نگرانی و مراقبت از خود به نمایش گذاشته و برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یازدهم پینگ بازديد توسط باران در انسان معمولی گجرات وجود دارد بدون توقف برای دولت به منظور توسعه و گجرات مدل برای تبدیل شدن به یک موفقیت” Chavda گفت: در حالی که انعقاد آدرس خود را.

مستقل MLA Jignesh Mevani بیش از حد مورد سوال دولت حرکت از هزینه های اسراف در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید و احداث دیوار به “ماسک فقیر در پشت آن”.

“اگر سردار Vallabhbhai Patel بود در اینجا در میان ما امروز فقیر و کارگران زندگی در محله های فقیرنشین نمی توانست پنهان در پشت یک دیوار. Lakhs ساخته شد به ایستادگی در مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید اما من می خواهم بگویم که امروز ما در حال ایستاده بر روی پای ما به دلیل این کارگران و اگر ما پنهان آنها نسل آینده نمی خواهد ما را ببخش. قانون اساسی ما می دهد هر کس حق زندگی با کرامت است.”

“در حالی که 180-190 تومان کرور روپیه در حال صرف سانتی هواپیما دولت نتواند به صرف به دست آوردن خودکار تمیز کردن ماشین آلات برای منهول جایی که حتی امروز بسیاری از آنها از دست دادن زندگی خود را. اگر به جای توزیع trishul یا شمشیر کپی Babasaheb Ambedkar قانون اساسی توزیع شد, حوادث دهلی نو و پاسداری می تواند اجتناب شده است,” او اضافه شده است.

او در بیش از 48 دقیقه آدرس به خانه Rupani زمان های مختلف دولت در طرح های بخش کشاورزی, آموزش و پرورش, میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSME) صنایع توسعه پایدار تحمل صفر در برابر فساد و فن آوری upgradation اداره مبارزه با فساد سخت مصوبات مانند GUJTOC و برای حفاظت از گاو گسترده دوربین مدار بسته شبکه در شهرستانها و شهرها و 1800 کیلومتر شبکه گاز در کشور, در میان دیگران.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>