دولت مجموعه پنل به کاوشگر 3 گاندی خانواده اجرا تراست

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه دولت روز چهارشنبه عنوان های میان وزیران کمیته به ریاست یک اجرای مدیریت (ED) مامور به بررسی راجیو گاندی پایه (RGF) به راجیو گاندی خیریه اعتماد (RGCT) و ایندیرا گاندی یادبود اعتماد (IGMT) — موسسات تنگاتنگی با نهرو-گاندی خانواده و کنگره — برای پولشويی مالیات بر درآمد نقض و بودجه خارجی بی نظمی.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی است رئیس RGF در حالی که دیگر اعضای هیئت امنا شامل نخست وزیر مانموهان سینگ وزیر دارایی سابق P چیدمبرم سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی و کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra. سونیا گاندی نیز سر RGCT و نظارت بر کار IGMT به عنوان به خوبی.

کنگره ادعا این بود که در تلاش برای ارعاب رهبری حزب که موفق نیست و از دولت خواسته برای بررسی امور مالی سازمان ارتباط تنگاتنگی با Bharatiya Janata Party (BJP).

 

صفحه اصلی سخنگوی وزارت تایید ایجاد این کمیته در یک صدای جیر جیر اضافه کرد که ویژه مدیر رتبه افسر در اد را نظارت پروب. یک مقام آشنا با توسعه که آیا می خواهید نام برد و گفت: مقامات از خانه و مالی وزارتخانه ها و همچنین به عنوان مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) خواهد بود بخشی از کمیته. CBI قدرتمند برای بررسی هر گونه تخلف تحت FCRA (سهم مقررات قانون خارجی) در حالی که اد و مالیات بر درآمد بخش است که تحت وزارت مالیه مسئول تحقیقات به پول شویی و نقض مالیات.

این های میان وزیران کمیته بررسی خواهد شد اگر سه تراست اجرا شده توسط خانواده گاندی و دیگر رهبران کنگره هر گونه دستکاری در حالی که اسناد و مدارک تشکیل پرونده مالیات بر درآمد و متمرکز دریافت پول از کشورهای خارجی است. “اگر آن را یافت که با وجود بی نظمی که نگران agency — CBI اد یا آن بخش خواهد شد رفتن پیش با رسمی کاوشگر” گفت: این مقام که نمی خواهید به توان نام برد.

RGCT راه اندازی شد و در سال 2002 به نیازهای محروم به خصوص فقرا و در درجه اول با این نسخهها کار در اوتار پرادش و هاریانا. کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی است رئیس بنیاد و آن امنا شامل نخست وزیر مانموهان سینگ راهول گاندی, پریانکا گاندی Vadra P چیدمبرم, Montek سینگ Ahluwalia, Suman Dubey, Ashok دارند Ganguly و ویجی Mahajan.

تصمیم می آید را در زمینه اتهامات بی جی پی که RGF دریافت کمک های مالی از دولت چین که تا به حال تحت تاثیر کنگره به رهبری ایالات مترقی داد (UPA) اقتصادی دولت و سیاست های تجاری به سمت چین و هند به ضرر.

BJP جمهور JP Nadda ادعا که پول از PM صندوق امداد منحرف شد به خانواده اعتماد و که آن را نیز دریافت بودجه از فراری تاجر Mehul Choksi. کنگره ادعا کرد این بود که یک انحرافی شگرد اتخاذ شده توسط حزب حاکم به پوشش آن ارتباط خود را با حزب کمونیست چین و نخست وزیر نارندرا رابطه عمیق با این کشور از زمان او بود که وزیر گجرات.

تجارت از اتهامات آمد در برابر پس زمینه از این وضعیت در خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ که در آن هندی و چینی سربازان درگیر شدند در درگیری های خشونت آمیز که منجر به 20 کشته در سمت هند و تعداد نامعلومی از تلفات در طرف چینی. کنگره شده است انتقاد از دولت در پاسخ به ژوئن 15, برخورد, و نیز PM مودی نظرات در طی یک نشست در تاریخ 19 ژوئن که مبهم در مورد مرز گناه توسط چینی ها بودند و روشن توسط دفتر نخست وزیر اسرائیل روز بعد. این حزب همچنان به انتقاد از دولت در این جبهه.

روز چهارشنبه در کنگره ادعا وجود دارد “جدید توطئه” توسط بی جی پی و تراست تا به حال هیچ چیز به ترس و خواهد پاسخ تمام سوالات و پیروی از قانون است.

بدون به طور خاص اشاره به ایجاد کمیته و اعلام شده از تحقیقات پیشین حزب رئیس و عضو مجلس راهول گاندی در توئیتر خود نوشت: “آقای مودی معتقد است که جهان مانند او. او فکر می کند که هر یک دارای قیمت و یا می توان مرعوب. او هرگز درک کنند که کسانی که مبارزه برای حقیقت هیچ قیمت و نمی توان مرعوب.”

کنگره رهبر Abhishek مانو Singhvi جرأت دولت برای استقرار آن همه ماشین آلات در کاوش منابع مالی از تراست و گفت که در حالی که آنها را جواب تمام سوال های دولت نیاز به “در معرض” به دلیل آن نیست سوال بپرسید از آن “بسیاری از آبی و تقدیس گاو مقدس”. “شما در حال اذیت و آزار و مخالفت با هر بخش فردی و نهادی اما نه خود را مقدس گاو. که ویژه قوس حفاظت آنها از او پرسید: در حالی که اشاره به Vivekananda بنیاد هند بنیاد دوستان خارج از کشور از BJP و Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) که مربی ایدئولوژیک از حزب حاکم است.

BJP دبیر Muralidhar رائو گفت: “فعالیت های RGF است که در حوزه عمومی است. وجود دارد بسیاری از جنبه های آن مربوط به FCRA, درآمد, مالیاتی, حسابرسی, و غیره. این مودی دولت معتقد است در شفافیت. ما متعهد به آن, بنابراین طبیعی است که به بررسی است. هیچ پایه خصوصی هستند و تحقیقات در منافع عمومی. اگر آن (بررسی) سیاسی بود (انگیزه) آیا ما باید منتظر شش سال؟”

تحلیلگر سیاسی Nilanjan Mukhopadhyay گفت: BJP می خواهد برای احیای 2013-14 روایت کنگره و گاندی خانواده بودن و فاسد است. “این حرکت به طور کامل در انتظار خطوط زیرا آنها همواره به دنبال فرصتی برای هدف قرار دادن و ایجاد است که کنگره و گاندی خانواده فاسد هستند. این نیز برای غلبه بر هر شکست و ناراحتی مردم رو ممکن است به علت از دست زدن به Covid-19 همه گیر خواهد شد و به دلیل دیگری برای تشویق و هو کردن به BJP حامیان” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>