دولت تحریم 15,000 تومان کرور روپیه بسته متحده برای مبارزه با Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مرکز در روز پنج شنبه تحریم 15,000 تومان کرور روپیه به ایالات متحده برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده 166 زندگی در کشور است.

از مجموع جسم, Rs 7, 774 کرور خواهد شد مورد استفاده برای Covid-19 پاسخ اضطراری و بقیه برای میان مدت پشتیبانی (1-4years) ارائه می شود تحت حالت ماموریت رویکرد است.

تمرکز بر مناطق خواهد بود: توسعه تشخیص covid-19 اختصاصی امکانات درمان متمرکز تدارکات ضروری و تجهیزات پزشکی و داروهای مورد نیاز برای درمان بیماران آلوده تقویت و ساخت انعطاف پذیر دولت ملی و نظام سلامت برای حمایت از پیشگیری و آمادگی برای آینده شیوع بیماری.

هند در حال حاضر تحت سه هفته در سراسر کشور مستند تا مارس 14 برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

اوایل امروز بانک مرکزی هند در سیاست های پولی خود را گزارش گفت: چشم انداز اقتصادی هند بازیابی شده است به شدت تغییر توسط coronavirus شیوع.

“قبل از وقوع Covid-19 چشم انداز برای رشد 2020-21 دنبال شد ، این Covid-19 همه گیر است به شدت تغییر این چشم انداز. اقتصاد جهانی انتظار می رود رکود به رکود اقتصادی در سال 2020 به عنوان پست-Covid پیش بینی ها نشان می دهد” RBI گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>