دولت عجله مرکزی ویستا پروژه: Cong

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره روز جمعه دولت را متهم به پیگیری سریع این ~20,000 کرور مرکزی ویستا پروژه توسعه مجدد در دهلی نو برای جلوگیری از دیوان عالی کشور را موشکافی در حالی که اصرار آن را به قراضه طرح بلند پروازانه و یا نگه داشتن تاریخ و زمان آخرین آن را در صدر فهرست با توجه به Covid-19 بحران است.

“در این مرحله زمانی که آینده از نظر اقتصادی و فعالیت های تاریک و دلگیر به نظر می رسد دولت باید نشان بزرگواری و جرات اعلام انداختن این پروژه” کنگره سخنگوی Abhishek مانو Singhvi گفت. Singhvi خواست دیوان عالی کشور به دادن اولویت به دادخواست علیه این پروژه است.

دیوان عالی کشور روز پنج شنبه کاهش یافته است به ماندن این پروژه در زمان حاضر گفت: هیچ فشار دادن ضرورت برای اعطای یکی به این دلیل که کشور در حالت مستند به بررسی گسترش Covid-19.

توسعه مجدد طرح شامل یک ساختمان پارلمان و مشترک دبیرخانه مرکزی ادارات دولتی.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در ماه گذشته در نامه ای به نخست وزیر نارندرا اصرار او را به حالت تعلیق در پروژه و استفاده از پول اختصاص داده شده برای آن را برای ساخت بیمارستان جدید زیرساخت همراه با تجهیز خط مقدم کارگران با شخصی حفاظت تجهیزات و امکانات بهتر.

Singhvi به نام پروژه کسی hobby horse. “این است که نه تنها برای یک مودی محال که شامل یک نخست وزیر جدید را, آن است که قصد ترک به نحوی در یک شیوه ای شخصی خود را تمبر توسط littering کل, سبز, سرسبز چشم انداز Rajpath با ساختمان های جدید در نام تسهیلات و نوسازی. بیشتر وحشتناک حمله بر قلب و روان از دهلی نو نمی تواند تصور است.”

او گفت: زمانی که کشور در حال مبارزه با کروناویروس آن بسیار شگفت آور است که دولت با برگزاری جلسات در این پروژه است. “این فقط نشان می دهد که پیچانده شده, تحریف, کاملا پوچ اولویت های این دولت است. در وسط coronavirus بحران آنها برای ردیابی سریع داغ-جای پای این پروژه” Singhvi گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>