دولت رول ‘شبکه متعادل’ طرح ساعت مودی ساعت 9 شب چراغ-خاموش رویداد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید به خاموش کردن چراغ ها در روز یکشنبه برای نه دقیقه نمی خواهد باعث بی ثباتی به شبکه برق اتحادیه وزارت نیرو گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

وزارت گفت: دغدغه که خاموش کردن چراغ ها می تواند باعث بی ثباتی در شبکه و نوسان در ولتاژ نابجا بود.

“هند به شبکه برق قوی و پایدار و کافی ترتیبات و پروتکل ها در محل برای رسیدگی به تنوع در تقاضا” قدرت وزارت در بیانیه ای گفت.

شده اند وجود دارد نگرانی هایی است که تغییر ناگهانی در قدرت تقاضا الگوی – هنگامی که چراغ خاموش رویداد شروع می شود و در ساعت 9 شب فردا به پایان می رسد و 9 دقیقه بعد – می تواند تاثیر شبکه فرکانس.

قدرت وزارت در بیانیه ای که اصرار داشت این خواهد بود یک مشکل نیست و تاکید کرد که ساعت مودی تماس بگیرید تنها ضمنی خانواده چراغ خواهد بود خاموش نشده تمام لوازم الکتریکی.

“درخواست تجدید نظر از Hon نخست وزیر این است که به سادگی خاموش کردن چراغ در خانه های خود را از ساعت 9 به 9.09 pm در تاریخ 5 مارس. هیچ تماس وجود دارد به خاموش کردن یا چراغ های خیابانی یا وسایل مانند کامپیوتر و تلویزیون, طرفداران یخچال و ACs در خانه. تنها چراغ باید خاموش” در این بیانیه اضافه شده است.

یک مقام دولتی قبلا توضیح داده شده که داخلی نورپردازی خانوار حساب برای تنها 12 گیگاوات برق از زمان اوج بار از 120 GW. این سیستم تنها نیاز به مدیریت 15 GW نوسان اگر همه خانوارها در سراسر کشور خاموش کردن چراغ های خود را.

کنگره رهبر Jairam رامش توییتی که تماس برای رفتن تاریک به مدت 9 دقیقه در ساعت 9 در 5 می تواند تاثیر عمیقی بر روی شبکه و ثبات آن است. “من صمیمانه امیدوارم که این است که به درستی مدیریت شده” وزیر سابق توییتی.

شبکه اپراتور POSOCO ملی بار فرستا دن مرکز فرستاده است از یک مشاوره دقیق ترسیم مراحل است که آنها تا به حال به.

“بر خلاف عملیات عادی این کاهش در بار منظور از 12-13 GW اتفاق می افتد در 2-4 ساعت و بازیابی و نه دقیقه بعد در عرض 2 تا 4 دقیقه. این کاهش شدید در بار و بهبودی که بی سابقه است نیاز به کار گرفته می شود از طریق آبی و منابع گاز” مشاوره گفت.

مشاوره نامیده می شود برای کاهش آبی نسل در طول شب ساعت اوج (از 6 بعد از ظهر تا 10 شب) به ارائه انعطاف پذیری در طول 9 pm رویداد. در طول این زمان جهت صادر شده است به صورت حرارتی و تولید گاز به برنامه ریزی در راه است که موفق به اوج.

“ملی بار اعزام مرکز کار کرده است این روش برای شبکه متعادل در طول دوره است که آنها را به برقراری ارتباط منطقه ای و دولت بار اعزام مرکز به طور جداگانه” در این نامه نوشته شده توسط قدرت وزارت گفت.

اوتار پرادش و در بار اعزام مرکز توصیه قدرت اپراتورها در دولت شروع به ریختن بار در تلوتلو خوران برای یک ساعت طول این رویداد. “برای جلوگیری از تیز توفنده از بار ریختن بار در تلوتلو خوران ممکن است انجام می شود با شروع از حدود 8 ساعت به 9 ساعت” یک نامه نوشته شده توسط تا دولت بار dispatcher گفت.

Nitin Raut, قدرت وزیر از مخالفان حکومت ماهاراشترا هشدار داده از یک شبکه قدرت شکست و پرسید: همه مناطق به اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از هیچ خاموشی رخ می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>