دولت در پاسخ به SOS از شرکت های مخابراتی به نظر می رسد در 3 گزینه های برای کمک به آنها

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بررسی محاسبه میزان بدهی های شرکت های مخابراتی (telcos) و اجازه دادن به آنها برای پرداخت در اقساط دو تا از این راه دولت در حال ارزیابی برای مقابله با بحران در این بخش بدون راه رفتن به عقب در بخش ارتباطات از راه دور’ موقعیت است که شرکت های مخابراتی (telcos) را به پرداخت غرامت.

این موقعیت را — که به حق به عنوان اندازه گیری توسط یک جمعیت از تنظیم درآمد ناخالص یا AGR پرداخت می شود — یکی بود توسط دیوان عالی کشور تایید اکتبر 2019 حکم دستور داده است که telcos به پرداخت Rs 1.47 لاخ کرور.

دو نفر از مقامات آشنا با این موضوع گفت: دولت با توجه به گزینه های مختلف به دلیل آن را می خواهد برای جلوگیری از هر گونه مخابراتی از بیرون رفتن از کسب و کار چیزی است که با توجه به اندازه و اهمیت این شرکت تاثیر منفی سرمایه گذار تمایلات محدود کردن مصرف کنندگان انتخاب و افزایش استرس در بخش بانکی است.

 

این مقامات که خواسته بود به نام همچنین به ذکر است که وام های نرم افزاری یکی دیگر از گزینه در نظر گرفته می شود اگر چه آن را بلافاصله روشن است که تعهد هزینه این.

از آنجا که telcos مطرح کرده اند سوال در مورد محاسبه مقدار و با اشاره به آنچه آنها فکر می کنم اختلاف وجود دارد می تواند به تجدید محاسبه از تنظیم درآمد ناخالص توسط یک سازمان مستقل شاید یک شرکت حسابرسی, مقامات گفت.

بسته خواهد شد و کاملا در ambit از دیوان عالی کشور حکم آنها گفت.

در فوریه 14, دادگاه تا به حال خشن نظرات برای هر دو نقطه و telcos برای پیوستن به آن منظور اصلی و احضار مدیریت مدیران دومی به دادگاه در تاریخ جلسه بعدی (17 مارس) اگر آنها تا به حال پرداخت نشده تا پس از آن.

“دولت به دنبال قانونی نظر در حکم اخیر دادگاه عالی قبل از آن را به یک تماس نهایی در یک یا دو روز” یکی از مقامات گفت.

به گفته مقامات حداقل سه عضو ارشد کابینه وزیران به طور مستقیم درگیر در این موضوع است. اپراتور Bharti Airtel رئیس سونیل میتال در روز پنجشنبه ملاقات وزیر مخابرات راوی شانکار پراساد گفتند. “AGR یک بحران بی سابقه ای برای صنعت است که در حال برخورد با دولت” Mittal به نقل از به نقل از خبرگزاری PTI. میتال و وودافون ایده رئیس کومار منگلم Birla ملاقات وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به صورت جداگانه در روز چهارشنبه.

دات هفته گذشته خواسته تمام شرکت های مخابراتی به بازپرداخت AGR غرامت بلافاصله به عنوان در هر 24 اکتبر 2019 حکم دیوان عالی کشور است. با توجه به حکم telcos شد و انتظار می رود به پرداخت AGR غرامت حدود Rs 1.47 لاخ کرور توسط 23 ژانویه 2020. شعر مدیون اطراف تومان 35,000 کرور و وودافون در مورد 55,000 تومان کرور.

شعر پرداخت 10 ، 000 تومان کرور روپیه در روز دوشنبه و وودافون تا کنون پرداخت 3,500 تومان کرور. پس از پرداخت مبلغ در فوریه 17, شعر گفت: در نامه ای به نقطه که پرداخت ساخته شده بر روی یک ad-hoc در حساب” اساس به عنوان شرکت در فرایند “تکمیل خود ارزیابی ورزش در اسرع وقت” و بموقع ایجاد تعادل پرداخت و پس از تکمیل از همان قبل از جلسه بعدی دادگاه عالی است که در 17 مارس است.

سخنگویان امور مالی وزارت, وزارت مخابرات, قانون وزارت و شعر کاهش یافته بود.

یک Vodafone ایده سخنگوی نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

اولین مقام رسمی گفت که دولت در حال گوش دادن به نگرانی های خاص از شرکت های مخابراتی و می خواهد به آنها کمک کند. “بسته شدن هر شرکت مخابرات را محدود رقابت باعث تشدید بیکاری و تاثیر نامطلوب بر وام دهندگان خود را,” او گفت:.

به گفته کارشناسان صنعت بسته شدن یکی از سه بزرگ — شعر و Vodfone ایده هم در خدمت حدود 60 درصد از مشترکان — معنی مستقیم و غیر مستقیم از دست دادن شغل به حدود 1 لاخ مردم و عظیم مالی تکان خوردن به بخش بانکی و در عین حال برای بهبود یافتن از بحران عظیم از دارایی های غیر نمایشی (NPAs).

دارایی سابق وزیر Subhash Chandra Garg گفت که بسته شدن را به معنای “NPAs را منتقل کنید به بانک اگر بانک تضمین encashed”.

“این duopoly Jio-شعر خواهد بود نه به نفع کشور است. هند نیاز به یک سالم و رقابتی بخش مخابرات. این امر می تواند در منافع ملی اگر Vodafone زنده می ماند به عنوان یک پلیر قوی,” او گفت:. مرجع خود را به تکیه Jio که تا به حال به پرداخت تنها تومان 195 کرور و در حال حاضر انجام شده است.

در Hindustan Times رهبری در اجلاس سران در ماه دسامبر Birla گفته بود که وودافون ایده را به بسته فروشگاه اگر شرکت نمی کند دریافت هر گونه کمک.

“اگر ما چیزی را گرفتن, پس از آن من فکر می کنم این پایان داستان برای Vodafone ایده,” او گفت:.

“آنها (دولت) را علنا اعلام کرد که آنها می خواهند سه بازیکن از بخش خصوصی و یک بازیکن از بخش عمومی, بنابراین من فکر می کنم ما می توانیم انتظار خیلی بیشتر محرک اقتصادی از دولت به دلیل آن است که مورد نیاز بخش برای زنده ماندن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>