اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد در یک صدای جیر جیر پیام در روز شنبه گفت: دولت نارندرا آماده است به صحبت کردن با قانون تابعیت معترضان در دهلی شاهین باغ اگر درخواست ساخته شده است در یک “ساختار” به شیوه ای.

“دولت آماده است تا به صحبت کردن معترضان از شاهین باغ اما پس از آن باید آن را در ساختار فرم و دولت نارندرا آماده است برای برقراری ارتباط با آنها و حذف همه آنها شک و تردید آنها در برابر کا” گفت: وزیر در صدای جیر جیر. او همچنین نوشته یک کلیپ تصویری از خود را در پاسخ به یک سوال در یک کانال تلویزیون.

این شاهین باغ اعتراض نیز در آن یافت می شود اکو در انتخابات تظاهرات توسط BJP. بی جی پی ادعا کرده است که معترضان شده اند پشتیبانی از کنگره و AAP.

همچنین سازمان دیده بان | BJP را ‘tukde’ شارژ در شاهین باغ در مقابل Yashwant سینها ‘درام’ تطبیق در کا

BJP MP Pravesh Verma باعث جنجال در روز سه شنبه ادعا که معترضان با حضور در شاهین باغ — که در آن تحصن در برابر عبور از تابعیت (متمم) قانون همچنان ادامه دارد و برای بیش از یک ماه — خواهد “وارد خانه..تجاوز..و کشتن” و نشان داد که این تنها می تواند مانع اگر BJP انتخاب شده است به قدرت در دولت. MP شده و گرفته بی جی پی ستاره فعالان لیست در دهلی انتخابات توسط کمیسیون مستقل انتخابات.

با وجود یک بخش از برگزارکنندگان کشیدن در ژانویه 2, تظاهرات در شاهین باغ را ادامه داد. از یک ماکت از دروازه هند با نام کسانی که در طول درگذشت ضد کا تظاهرات به یک مدل بازداشتگاه به منظور بالا بردن آگاهی به نقاشی های دیواری و پوستر معترضان را با استفاده از روش های منحصر به فرد خود را برای ابراز مخالفت.

پلیس دهلی بیش از حد شده اند درخواست معترضان برای پاک کردن جاده 2.5 متر-طولانی ارتباط بین دهلی نو و Noida در شاهین باغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im