نوشته شده توسط Deeptiman Tiwary | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 5 فوریه سال 2020 4:30:46 am

NRC, nationwide nrc, govt on nationwide nrc, national register of citizens, caa protests, pan india nrc, assam nrc, ضد کا اعتراض در Nagpada بمبئی. تظاهرات در برابر کا و NRC را تکمیل دو ماه هفته آینده (فایل/اکسپرس عکس گانش Shirsekar)

با تظاهرات در برابر تابعیت (متمم) قانون و پیشنهاد ثبت ملی شهروندان مارک دو ماه آینده در هفته دولت تصریح کرد: در Lok سبها شنبه است که به آن گرفته نمی شود هر گونه تصمیم گیری در سراسر کشور NRC.

آن را نیز نقل مکان کرد برای کاستن ترس بیش از اطلاعات شخصی جمع آوری شده برای قبل از سرشماری updation ملی ثبت احوال (NPR) با ساخت روشن است که هیچ سند خواهد شد جمع آوری شده در طول ورزش — و که ارائه Aadhaar شماره خواهد بود داوطلبانه است.

پاسخ به یک سوال نوشته شده در NRC MoS (صفحه اصلی) Nityanand Rai گفت: “تا کنون دولت گرفته نمی شود هر گونه تصمیم گیری برای آماده سازی ملی ثبت نام از شهروندان در سطح ملی است.”

توضیح داد

مگس در گذشته اظهارات

شک و تردید را ادامه داده و تکرار اشاره به NRC از جمله توسط Amit Shah. آخرین پاسخ, در خانه formalised PM تضمین شده است اما این آخر کلمه ؟

در یکی دیگر پاسخ این زمان در NPR روندرای گفت: “هیچ سند جمع آوری می شود در طول updation از NPR…در طول ورزش از updation ملی جمعیت, ثبت نام بدون تایید انجام شده است برای پیدا کردن افرادی که تابعیت تردید است.”

Rai بیانیه است که در خط با نخست وزیر نارندرا مودی را تضمین پس از عبور از کا در مجلس که دولت تا به حال نه در مورد اجرای در سراسر کشور NRC.

در 22 دسامبر 2019, مودی گفته بود در Ramlila میدان: “Pehle یه به dekh lijiye NRC pe kuch هوآ bhi kya? Jhooth chalayi jaa راهی hai. Meri سرکار aane ke baad, 2014 se, aaj tak, اصلی یه sachh 130 کرور لاگین ke liye kehna chahta hu, kahin پر bhi NRC shabd پر کوی charcha nahin hui hai. Koi baat nahin hui hai (اول ببینید که اگر هر چیزی اتفاق افتاده است در NRC. نهفته است در حال گسترش است. از زمان دولت من به قدرت رسید در سال 2014 تا امروز من می خواهم برای گفتن این حقیقت به 130 کرور مردم این کشور است که شده است وجود دارد هیچ بحث و گفتگو در NRC. بدون بحث در همه).”

قبل از این, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه گفته بود در موارد متعدد که NRC خواهد بود اجرا در سراسر کشور است. حتی در بحث شهروندی (اصلاحیه) لایحه در Lok سبها در دسامبر 9, شاه گفت: “ما به ارمغان بیاورد NRC در سراسر کشور است. نه تنها infiltrator خواهد بود در امان ماند.”

پس از مودی تضمین در Ramlila میدان اما شاه گفت: هیچ برنامه ای برای سراسر کشور NRC نشده است.
رئیس جمهور Ram, Nath Kovind نیست به مراجعه NRC در آدرس خود را به نشسته مشترک مجلس شورای اسلامی در آغاز از بودجه جلسه جمعه. در قبلی خود را به آدرس رئیس جمهور گفته بود که “دولت تصمیم گرفته است برای پیاده سازی فرآیند ثبت ملی شهروندان بر اساس اولویت در مناطق متاثر از نفوذ”.

روز سه شنبه ساعت سوال تا به حال چند تا سوال در مورد مسائل مرتبط با کا NRC و NPR. پرسید که آیا دولت تا به حال آن را اجباری برای به اشتراک گذاشتن جزئیات گذرنامه گواهینامه رانندگی Aadhaar و اسناد و مدارک دیگر در, NPR, Rai گفت: “مخاطب ارائه اطلاعات به صورت ملی ثبت احوال (NPR) updation درست به بهترین خود را از دانش و باور است. Aadhaar تعداد جمع آوری شده است به طور داوطلبانه.”

عبور از کا در مجلس شورای اسلامی در 11 دسامبر باعث تظاهرات و ترس است که این امر منجر به سراسر کشور اجرای NRC. این led حداقل هشت مخالف حکومت متحده اعلام کرد که آنها نمی خواهد پیاده سازی کا.

بسیاری از این کشورها نیز مخالف NPR updation حرکت باعث نگرانی است که دولت مرکزی را با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده برای اجرای NRC. دولت در حال حاضر در بحث با متحده بیش از این ورزش است.

این NPR است که میله میله به روز خواهد شد بین آوریل و سپتامبر سال 2020 است. سرشماری انجام خواهد شد و از فوریه 9-28, 2021.

در پاسخ به سوال دیگری در مورد اینکه آیا دولت خواهد آزادی مهاجران غیر قانونی متعلق به هندو سیک و مسیحی جین پارسی و جوامع بودایی برگزار شد در بازداشت مراکز رای گفت: کا به اجرا در آمد در 10 ژانویه 2020 و اقدامات در برابر این مهاجران می تواند تنها پس از فروکش کردن اعطای تابعیت هندی.

کسانی که تحت پوشش قانون می توانند برنامه های کاربردی برای شهروندی پس از قوانین مطلع شوند توسط دولت مرکزی, او گفت:. “بدون آموزش خاص صادر شده توسط دولت مرکزی در مورد انتشار مهاجران از بازداشتگاه پس از تصویب شهروندی (متمم) قانون 2019,” Rai گفت.

همچنین با مودی داشتن زودتر تأکید کرد که هیچ بازداشتگاه غیر قانونی مهاجران در هر نقطه از کشور دولت گفت: مجلس است که این نامگذاری از بازداشتگاه شده بود را به “برگزاری مراکز”.

به یک سوال در مورد خارجی ها منتشر شده از بازداشتگاه در آسام Rai گفت: Lok سبها: “طبق اطلاعات موجود از دولت آسام جزئیات detenues منتشر شده از برگزاری مرکز (سابق بازداشتگاه) به شرح زیر است…” او در ادامه به لیست شش مرکز در آسام از کجا 761 خارجی منتشر شده در سه سال گذشته است.

در پاسخ به سوال دیگری Rai گفت: “طبق اطلاعات دریافت شده از دولت آسام دولت دولت ساخته نیست هر اردوگاه در آسام به طور انحصاری برای بازداشت کسانی که اسناد و مدارک اثبات شهروندی خود تحت ملی ثبت نام از شهروندان است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de