دولت قصد دارد برای کاهش وابستگی به واردات

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت در حال کار بر روی یک بخشی از استراتژی برای کاهش وابستگی به واردات با ایجاد ظرفیت های محلی و ایجاد زنجیره ارزش و به سرعت رسیدن به خود کفایی در حداقل نیم دوجین مناطق اعم از کفش و مبلمان به ویژگی های منسوجات و تجهیزات پزشکی به الکترونیک و دفاع از تولید و مردم آگاه از توسعه گفت.

این بخش را دریافت مشوق های مالی اعتباری حمایت و تعرفه حفاظت از هجوم واردات ارزان تر به خصوص از کشور چین به مردم گفت: درخواست ناشناس ماندن.

“همه سفارشی وظیفه معافیت خواهد بود به صورت جامع بررسی و بسیاری از آنها خواهد شد به عنوان آنها در حال صدمه زدن به تولید داخلی. نظر بر این است که انتظار می رود در پایان این سه ماهه [FY-2021]” یکی از افرادی که با این نسخهها کار برای یک, اقتصادی, وزارت, گفت:.

این بخش در حال شناسایی با دقت و بر اساس در دسترس بودن زنجیره تامین و کارگران ماهر علاوه بر توانایی های بالقوه خود برای ایجاد فرصت های شغلی به مردم گفت.

نخست وزیر نارندرا مودی به املای یک چشم انداز برای یک Aatmanirbhar بهارات (متکی به هند) به عنوان کشور جنگ coronavirus همه گیر و پس از آن مستند است که انتظار می رود به علت انقباض اقتصادی در این سال مالی. هند نیز نگران اندازه آن کسری تجاری با چین به یک نگرانی شده است که در برجسته این ماه نظامی faceoff در Galwan دره در شرق لاداخ.

تعادل تجارت بین هند و چین شدیدا کج در نفع دومی است. با توجه به اخیر تجارت آمار و ارقام منتشر شده توسط اداره کل گمرک چین (GACC) هند کسری تجاری با چین شد $56.77 میلیارد دلار در سال 2019. تجارت دو جانبه بین دو کشور شد در مورد $92.68 میلیارد دلار در سال است.

“استراتژی دولت این است که یک ترکیب مداوم آن را در هند و سیاست Atmnirbhar بهارات Abhiyan (متکی به هند ابتکار). باید آن را نمی توان به عنوان یک واکنش به حادثه ناگوار در مرز” اولین فرد گفت.

روابط بین دهلی نو و پکن باید soured پس از آزادی بخش خلق چین است ارتش درگیر با ارتش هند در یک نزاع و جدال در Galwan دره در 15 ژوئن که منجر به از دست دادن 20 هندی پرسنل. این دختران چینی تجاوز باعث خواستار تحریم کالاهای چینی.

“سیاست کاهش وابستگی به واردات predates اخیر چینی تجاوز. وزیر دارایی بود ذکر آن در بودجه گفتار. اما احساسات مردمی در برابر واردات چین [پس از چین های اخیر تجاوز] قطعا نیز کمک به ما در ما هدف” شخص دوم که توصیه به دولت در مسائل مربوط به تجارت گفت.

در حالی که ارائه بودجه اتحادیه در تاریخ 1 فوریه در این سال وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: بدون مانع واردات کالاهای تحت موافقت نامه های تجارت آزاد (FTAs) بودند صدمه زدن به صنایع داخلی به خصوص MSMEs و از جمله واردات مورد نیاز دقیق چک.

دولت نیز با توجه به قانع کردن صنایع بزرگ برای استفاده به صورت محلی تولید مواد اولیه مانند فولاد است. “این سیاست حتی در برخی از کشورهای توسعه یافته که در آن هند MNCs خود شرکت های خودرو. خودروسازان گفت: برای استفاده به صورت محلی خریداری شده از فولاد” یک سوم شخص است که با این نسخهها کار در فولاد, وزارت, گفت:.

“دولت در حال انجام اقدامات برای جلوگیری از دامپینگ فولاد و محصولات فولادی که در زیر استاندارد در کیفیت,” او اضافه شده است. این وزارتخانه در حال حاضر با صدور بخشنامه دولت اجرا شرکت درخواست آنها را به ترجیح می دهند در داخل کشور تولید آهن و محصولات فولادی است.

کارشناسان گفت: دولت بخشی از استراتژی یک گام در مسیر درست است اما واردات محدودیت باید کالیبره شده برای جلوگیری از هر گونه ناگهانی اختلال در عرضه است.

“بله یک بخشی از استراتژی است که تنها راه برای کاهش وابستگی به واردات است. هند باید بلافاصله در نظر گرفتن بخش مبتنی بر خوشه در پلاگین و بازی مدل” Mohit singla sv (sv) و رئیس سازمان توسعه تجارت از شورای هند (TPCI) گفت.

چشم انداز یک Atmanirbhar بهارات خواهد شد به تدریج DK Aggarwal, رئیس جمهور, دکترا, اتاق بازرگانی و صنعت گفت. “واردات باید به تدریج کاهش می یابد در مرحله استراتژی” او گفت:, و اضافه کرد که هزینه-رقابت هند کسب و کار باید بهبود یافته است.

رام سینگ یک استاد در دهلی نو مدرسه اقتصاد گفت: هند دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به خود متکی اما در برخی از بخش های آن تولید شد و به شدت وابسته به واردات چین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>