دولت برنامه ای برای اصلاح قانون به لینک Aadhaar به فهرست رای دهندگان در مسیر EC گفت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

قانون وزارت نهایی آن توجه داشته باشید در کمیسیون انتخابات هند پیشنهاد به لینک Aadhaar با فهرست رای دهندگان یک حرکت رود به علف هرز از مطالب تکراری و کمک به رای دهندگان مهاجر ورزش خود را حق رای دادن حتی زمانی که آنها زندگی می کنند در خارج از حوزه به جایی که آنها هستند ثبت نام به عنوان رای دهندگان مردم آشنا با توسعه گفت.

وزارت ابلاغ این به ارشد ECI مقامات در طول مذاکرات برگزار شد در روز سه شنبه با رئیس کمیساریای انتخابات Sunil Arora و انتخابات کمیسیون Sushil چاندرا و Ashok Lavasa.

در جلسه CEC Sunil Arora ضمن تاکید بر نیاز به سرعت مسیر 40 پیشنهاد در حال بررسی با دومی برای اصلاحات انتخاباتی برخی از تاریخ به 2004-05.

در این پیشنهاد به لینک لیست انتخاباتی با 12 رقمی بیومتریک شماره, قانون کار گفته شده است که با توجه به مطلوب نظر و مطمئن ECI که یک کابینه توجه داشته باشید که به زودی آماده می شود برای تغییر این قانون – به نمایندگی از مردم عمل می کنند و Aadhaar قانون است.

هیچ چارچوب زمانی اعلام شد که مقامات وزارت.

“هنگامی که روند قانونی است که بیش از ECI پس از آن کاوش فن آوری اجازه دهید به رای مردم از محل خارج خود را ثبت نام حوزه تحت محافظت از EC مقامات” ارشد EC افسر در دانستن توسعه گفت.

ECI پیشنهاد تغییرات در سال 2015 برای نجات مهاجران از چه مقدار به محرومیت. در حال حاضر یک مهاجر رای دهندگان نمی توانند رای بدهند اگر او زندگی خارج حوزه که در آن او ثبت شده است. این ماده در برگ چند رای دهندگان که مجبور به نقل مکان به شهر برای کار دلایل.

دیگر اصلاحات انتخاباتی که ECI قرار دادند عبارتند از ساخت پرداخت می شود, اخبار و پر از غلط استشهاد جرائم انتخاباتی. ECI هم فشرده به قوانین انتخاباتی جنسیت خنثی است.

در حال حاضر ارتش همسر مرد می تواند ثبت نام به عنوان یک سرویس دهندگان اما یک افسر ارتش را شوهر نمی تواند. لایحه ای که پیشنهاد به جای عبارت همسر با مرد متاهل را ارائه gender-neutral تا به حال منقضی سال گذشته پس از انحلال قبلی Lok سبها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>