هیئتی از اتحادیه دولت های دبیر توصیه می شود یک بررسی ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA) آن را قابل اجرا تنها به “مستحق بخش”. این NFSA که به اجرا در آمد و در سال 2013 در دومین دوره کنگره به رهبری ایالات مترقی داد (UPA) ارائه می دهد یارانه foodgrains به 75 درصد از جمعیت روستایی و 50 درصد از جمعیت شهری.

این NFSA را پوشش می دهد نزدیک به دو سوم از کل جمعیت در هند سطح. آن caters به دو دسته از افراد ذینفع: Antodaya آنا Yojana (AAY) خانواده ها و اولویت های خانواده ها. این طرح فراهم می کند foodgrains از 5 کیلوگرم به ازای هر فرد در اولویت خانواده ها دسته بندی و 35 کیلوگرم به ازای هر خانوار به AAY ذینفع در Rs 3 به ازای هر کیلوگرم برنج و Rs 2 به ازای هر کیلوگرم گندم.

به اصطلاح بخشی از وزرای کشاورزی و توسعه روستایی یکی از 10 پانل های راه اندازی شده توسط دولت نارندرا به ارائه یک نقشه راه برای وزارتخانه ها به دنبال بیش از پنج سال آینده به نام برای بررسی NFSA در گزارش نهایی خود را که مورد بحث قرار گرفت و به تصویب رسید در روز پنج شنبه یک مقام رسمی گفت. این گزارش در حال حاضر فرستاده شده به کابینه وزیر راجیو Gauba.

“این نشان می دهد که کلاس تعصب از دولت است. آنها برش نرخ مالیات برای ثروتمندان و فشردن یارانه برای فقرا است. با توجه به پایین رشد اقتصادی دولت را مالیات بر درآمد در حال سقوط است ، بنابراین برای حفظ این شکاف مالی آنها می خواهند به سازش با رفاه مصرف” اقتصاددان Prasenjit بوز گفت.

قبل از NFSA به اجرا در آمد و به عنوان اولین بار در کشور تضمین مواد غذایی طرح دولت ارائه یارانه مواد غذایی از طریق سیستم توزیع برای AAY زیر خط فقر و بالاتر از خط فقر جمعیت.

با توجه به پس زمینه توجه داشته باشید تهیه شده توسط سیاست دولت اتاق فکر Niti Ayog, PDS ذینفع شماره 25 میلیون نفر تحت AAY و 40.2 میلیون و 115.2 میلیون نفر تحت BPL و APL دسته.

NFSA حفظ AAY رده گیرند اما این BPL و APL خانواده ها برای ایجاد یک 161 میلیون-قوی اولویت خانواده ها دسته. در اوایل PDS سیستم قیمت مواد غذایی متفاوت بود برای سه دسته مختلف. اما تحت NFSA همه تحت پوشش خانوار پرداخت همان قیمت برای برنج (~3 به ازای هر کیلو) و گندم (~2 به ازای هر کیلو) منجر به بالاتر یارانه و بزرگتر ذینفع پایه.

در حال حاضر حدود 805 میلیون نفر را تحت پوشش امنیت غذایی خالص و کل مصرف سالانه آید به اطراف 552.6 لاخ تن از foodgrain سالانه با توجه به Niti Ayog. برآورد ماهانه یارانه مفهوم تومان است 11,906 کرور.

یک مقام ارشد گفت: NFSA ذینفع لیست را می توان کمرنگ و یا قیمت ها ممکن است پیاده برای یک بخش از سود به هند نیاز به مهار آن افزایش مواد غذایی ،

یک بخش از بوروکرات است استدلال کرد که NFSA بازی مهمی در عایق فقیر از مواد غذایی قیمت را افزایش می دهد. “حتی زمانی که تورم مواد غذایی افزایش یافت, هند جمعیت فقیر هنوز هم می تواند دست نخورده باقی می ماند توسط فزاینده قیمت ها به عنوان آنها را تحت پوشش امنیت غذایی عمل” یک مقام ارشد گفت.

پانل گزارش همچنین پیشنهاد شده است که مرکزی طرح های مرتبط به آمریکا تمایل به پیاده سازی مدل کشاورزی تولید دام و بازاریابی (توسعه و تسهیل) عمل 2017, اصلاحات با هدف کمک به کشاورزان در فروش محصولات خود به طور مستقیم به خریداران.

“ما گفته اند که بیان می کند که در آینده در اجرای APLM عمل باید پاداش دادن به آنها زیرساخت ها و یا پروژه های دیگر بیشتر پول در مرکزی, طرح,” گفت: یک عضو از پنل شرط ناشناس ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im