دولت دفاتر خارج Covid نقاط داغ به سر کار

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ادارات دولتی در سراسر کشور در حال تنظیم برای تبدیل شدن به کاربردی از دوشنبه به عنوان متحده اجازه داده اند از سرگیری کار برای بسیاری از گروه ها به ویژه در مناطق روستایی است.

این مرکز روز چهارشنبه با صدور دستورالعمل ها اجازه داده است که فعالیت های مانند مشروط بازگشایی صنایع در مناطق روستایی و اقتصادی نواحی به راه اندازی مجدد اقتصاد از دوشنبه در خارج از Covid-19 مهار مناطق.

در کشورهایی مانند Karnataka, Rajasthan, West Bengal و Uttar Pradesh, کل پایین پله کارکنان خواهد شد بازگشت به کار. تا یک سوم از وزرا و تابع کارکنان خواهد شد کار بر روی یک چرخش اساس سفارشات صادر شده توسط این دولت است.

حرارتی اسکنر و sanitisers ساخته شده اند اجباری در تمام ادارات دولتی و اجتماعی فاصله را به تمرین. هر اتاق باید یک گره افسر برای اطمینان از بهداشتی و اجتماعی فاصله گفت: دستور صادر شده توسط اوتار پرادش دولت است.

کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa گفت: دو چرخ در دولت را مجاز به اجرای بدون هر گونه عبور می کند و حتی به عنوان ایالتی و interdistrict سفر باقی خواهد ماند و ممنوع است.

پنجاب دبیر کل Keshni آناند Arora گفت: دولت صادر کرده است حدود 4000 حمل و نقل اجازه می دهد تا به بیش از 120 شرکت برای راه اندازی مجدد کار کند. هاریانا دستور داده است که هیچ عوارض مالیات جمع آوری خواهد شد در امتداد بزرگراه دولت.

برای اطمینان از صاف تامین کالا, رستوران ها, ایستگاه های سوخت و موتور خودرو تعمیر گاراژ در امتداد بزرگراه ها اجازه داده شده به تابع.

ملی بزرگراه اقتدار هند نیز اعلام کرد هیچ مجموعه ای از عوارض مالیات در امتداد بزرگراه در طول مستند دوره است.

همه فعالیت های معدنی در Jharkhand و Chhattisgarh خواهد, رزومه, مقامات این کشورها گفت.

در حالی که تجمعات محروم باقی می ماند در اکثر ایالت Uttarakhand اجازه داده است مراسم عروسی تنها با پنج مهمانان. شیرین مغازه در بنگال غربی باز خواهد شد تا 8 ساعت در روز در حالی که تنها غذای آماده رستوران ها اجازه داده شده در کشورهای دیگر.

شرکت های فن آوری در کارناتاکا و Telangana تبدیل خواهد شد به طور کامل عملیاتی با اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

ساخت و ساز با این نسخهها کار در همه کشورها نیز رزومه با یک شرط در محل اقامت برای کارگران در ساخت و ساز سایت. پیمانکاران گفته شده است به ارائه رشته کارگران مهاجر گزینه برای کار در سایت های ساخت و ساز در صورت وجود کمبود نیروی کار.

رهبران صنعت گفت: برای راه اندازی مجدد کارخانه ها برای اطمینان قبل از lockdown سطح تولید را چند ماه با بسیاری از گفته کامل تولید شروع می شود تنها در ماه ژوئن پایان برسد. بسیاری گفت که این شرط که صاحبان کارخانه خواهد بود مسئول اگر یک کارگر تست مثبت برای Covid-19 یک مانع برای از سرگیری تولید.

“کوچک و متوسط و صاحبان کارخانه می تواند کارگران تست شده و بدون آزمون وجود دارد خطر ابتلا به رزرو. بسیاری از دوستان من می ترسم برای باز کردن کارخانه ها در چنین سناریو” گفت: یک جیپور-بر اساس مالک کارخانه بود که مایل به توان نام برد.

صاحبان کارخانه تکرار احساسات مشابه در پنجاب ،

بسیاری از دولتها نیز اجازه تجارت الکترونیکی شرکت به فروش غیر ضروری کالا از شنبه و باعث کنگره رهبر آجی Maken به تقاضا است که خرده فروشان در بازارهای محلی نیز مجاز به باز کردن مغازه های خود را.

متحده مانند هیماچال پرادش و کرالا را مجاز لوازم التحریر و الکترونیکی تعمیر مغازه ها برای باز کردن در روزهای خاصی از هفته.

به عنوان یک تعداد زیادی از فعالیت ها شروع خواهد شد از شنبه, دولت, دولت باید با صدور دستورالعمل برای اجرای این مستند در مهار مناطق به شدت. “ما دو برابر خواهد شد و افزایش اقدامات در مهار مناطق” Yediyurappa گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>