دولت مسائل مربوط به پروتکل جدید برای Aarogya Setu جمع آوری داده ها

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت صادر شده در دوشنبه مجموعه ای از پروتکل ها برای چه داده های جمع آوری شده از مردم از طریق Aarogya Setu تماس با ردیابی نرم افزار تلفن همراه استفاده می شود و به اشتراک گذاشته شده, تلاش برای پرداختن به نگرانی های حریم خصوصی مطرح شده توسط فعالان و کارشناسان در مورد راه ابزار توابع اطلاعات آن را از فروشگاه ها و عدم وضوح در اطراف است که دسترسی به آن است.

این ‘Aarogya Setu دسترسی به داده ها و دانش های پروتکل 2020’, اطلاع از طریق یک دولت منظور در روز دوشنبه را محدود می کند استفاده از اطلاعات مانند اطلاعات مردم ارائه در طول خود ارزیابی از سلامت خود و سابقه ای از آنها که در تماس با – “به شدت” به اهداف لازم و متناسب برای دولت “سلامت پاسخ”.

داده ها را می توان حفظ کرد برای 180 روز سند می گوید, به طور قابل توجهی طولانی تر از 45 روز (برای مثلا مردم) و 60 روز (برای افراد آلوده) که آن را حفظ و در حال حاضر به گفته مقامات در Niti Aayog داد که این اطلاعات قبلا.

یک کاربر می تواند درخواست خود را برای اطلاعات دموگرافيک تعریف شده به عنوان نام و نام خانوادگی شماره تلفن همراه سن و جنسیت و شغل و سفر تاریخچه – برای حذف خواهد شد. “اطلاعات دموگرافيک فرد که جمع آوری شده توسط NIC باید حفظ شود تا زمانی که این پروتکل در نیروی باقی مانده است و یا اگر فردی درخواست که از آن حذف شود برای حداکثر 30 روز از درخواست چنین هر کدام که قبلا” در این سند گفت.

مقامات گفت: پروتکل لازم توسط افزایش انتقاد. “اطلاعات کاربر در برنامه امن است و از 98 میلیون دریافت اطلاعات تنها 12,000 مردم ذخیره شده بر روی سرور” گفت: Abhishek سینگ مدیر عامل شرکت MyGov اضافه کرد که پروتکل را کاستن از نگرانی از نقض حریم خصوصی.

سپردن ملی انفورماتیک مرکز پردازش و مدیریت داده های جمع آوری شده توسط Aarogya Setu این مرکز همچنین مشخص شده است که تنها اطلاعات از کسانی که آلوده هستند در معرض خطر آلوده شدن و یا کسانی که آمده اند در تماس با افراد آلوده به احتمال زیاد به جمع آوری می شود.

داده ها می تواند بین هر اداره دولتی یا, وزارت, که همچنین می تواند با تصویب آن را به اشخاص ثالث تا زمانی که به اشتراک گذاری اطلاعات است که به طور خاص برای هدف دولت در بهداشت و درمان پاسخ.

“NIC باید تا حد معقول سند به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات و حفظ یک لیست از سازمان با آنها داده شده است به اشتراک گذاشته شده” قوانین وزارت امور خارجه اضافه کرد که هر نهاد پردازش داده ها چنین باید انجام دهید “عادلانه و شفاف و غیرتبعیض آمیز به شیوه ای”.

پروتکل-که خواهد ماندن در نیروی به مدت شش ماه — همچنین اجازه می دهد تا داده ها به صورت مشترک با سازمان های مختلف و بال دولت مرکزی و همچنین دولت های ایالتی در “د-شناسایی” فرم به کمک در تدوین یا اجرای یک انتقادی سلامت پاسخ.

این برنامه که راه اندازی برای ردیابی اطلاعات تماس افرادی که قرارداد coronavirus بیماری (Covid-19) در حال حاضر گسترش یافته به شماره e-عبور ارائه پزشکی از راه دور است و اجباری برای سفر به کار می کنند.

برنامه مورد انتقاد قرار گرفته است توسط دیجیتال فعال حقوق خود را برای ردیابی محل, تاریخ و, در هفته گذشته یک برنامه نویس کامپیوتر گفت که آسیب پذیری در ابزار طراحی می تواند به مهاجمان اجازه می دهد برای دسترسی به داده ها از میلیون ها نفر از سرخپوستان.

نقض امنیت داده ها پروتکل توسط هر نهاد مجازات خواهد بود در بخش 51 تا 60 از مدیریت بحران, قانون سال 2005 که به دعوت زندان تا دو سال.

این پروتکل همچنین اجازه می دهد تا موسسات تحقیقاتی به بررسی اطلاعات جمع آوری شده توسط نرم افزار پس از آن دستخوش سخت anonymisation – یک فرایند به مالش دادن آن از اطلاعات شناسایی شخصی.

Divij جوشی, یک وکیل و فناوری سیاست متخصص گفت که در حالی که پروتکل مشخص امنیتی دستورالعمل بهتر از برنامه سیاست حفظ حریم خصوصی ممکن است به اندازه کافی حقوقی دندان پس از آن است که یک اقدام قوه مقننه.

پروتکل تلاش برای ارائه یک مبنای قانونی برای Aarogya Setu به عنوان مورد نیاز توسط دیوان عالی کشور اما از آن است که قوه مقننه روشن اساس. آن را معرفی برخی از پاسخگویی با محدود کردن داده ها جمع آوری و به اشتراک گذاری به آن است که ‘به شدت لازم است و اجازه می دهد افراد برای شکایت به مدیریت بحران مقامات در قانون به عنوان به خوبی. این پروتکل نیست مسائل اثر تماس با ردیابی و مسائل تبعیض و محرومیت های آن را اجباری” Joshi گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>