دولت افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل توسط Rs 3 در هر لیتر

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 14 مارس سال 2020 10:10:08 am

petrol diesel excise duty hike, pertol price hike, diesel price hike, international oil price plunge, crude oil, global financial markets, business news, indian express news آن بوده است دردناک و گیج کننده از چند هفته برای بازارهای مالی در سراسر جهان است. (فایل)

دولت روز شنبه اعلام کرد که افزایش در مالیات غیر مستقیم از وظیفه در هر دو دیزل و بنزین توسط Rs 3 در هر لیتر. ویژه وظیفه مالیات غیر مستقیم بر روی بنزین بود پیاده توسط Rs 2 به Rs 8 در هر لیتر در جعبه گذاردن از بنزین به تومان 4 برای دیزل. جدای از این جاده در فرایند بنزین مطرح شد 1 روپیه در هر لیتر در بنزین و دیزل به 10 تومان مادران گزارش شده است.

قبل از این رشد قیمت بنزین و دیزل در روز سه شنبه شاهد بزرگترین افزایش از ماه جولای 5 بودجه در میان نگرانی از افزایش جهانی قیمت نفت است. قیمت بنزین افزایش یافته بود توسط 14 paisa در هر لیتر به تومان 72.17 و دیزل با 15 paisa به تومان 65.58 در هر لیتر در سرمایه های ملی با توجه به قیمت و اطلاعات در دسترس از دولت-نفتی متعلق به شرکت.

آخرین افزایش قیمت دوباره می آید در واکنش به سقوط جهانی قیمت نفت است. قیمت نفت خام سقوط 25 درصد در روز دوشنبه. قیمت کاهش یافت تا آنجا که 31 درصد زیر عربستان حرکت برای شروع جنگ قیمت پس از روسیه خودداری کردند در ساخت بیشتر شیب خروجی کاهش پیشنهاد شده توسط اوپک برای ایجاد ثبات در بازار نفت ضربه نگرانی بیش از این گسترش جهانی coronavirus.

افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل که معمولا در نتیجه متعاقب آن افزایش قیمت اما بیشتر از آن می توان در برابر این نرخ در پاییز به دلیل رکود جهانی قیمت نفت است.

(با ورودی از PTI)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر