دولت تساوی مهاجم مهار استراتژی برای بررسی گسترش Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت کشیده شده از یک طرح مهار به عنوان خوشه نما در معرض خطر از گسترش بیشتر بیماری کروناویروس Covid-19 پدید آمده در چند متحده است.

خوشه مهار استراتژی است که به منظور مهار بیماری در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده با تشخیص زود هنگام موارد شکستن زنجیره انتقال و در نتیجه جلوگیری از گسترش آن به مناطق جدید.

“خوشه را به نظر می رسد در کشورهای مختلف به خصوص کرالا, Maharashtra, Rajasthan, Uttar Pradesh, دهلی نو, پنجاب, Karnataka, Telangana و UT Ladakh. 211 مناطق در حال حاضر گزارش Covid-19 موارد و خطر گسترش بیشتر باقی می ماند بسیار بالا” اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در 20 صفحه سند استراتژی.

بیشتر در Covid-19:

• Covid-19: راهنمای شما برای ایمن ماندن

• Covid-19: آنچه شما باید بدانید امروز

• می توانید Covid-19 پس از علائم پایان ؟

• چگونه coronavirus متفاوت از آنفلوانزای فصلی و سرماخوردگی

مهاجم مهار استراتژی خواهد بود کوچک گفت: دولت سند تنها اگر هیچ مورد جدید از Covid-19 گزارش شده برای حداقل چهار هفته پس از آخرین تایید تست.

“فشرده خطر ارتباطات مبارزات انتخاباتی خواهد شد و پس از به تشویق همه افراد به ماندن در خانه برای یک دوره اولیه از 28 روز به تمدید شود بر اساس ارزیابی ریسک. بر اساس ارزیابی خطر و نشانه ای از موفقیت آمیز عملیات مهار یک رویکرد مبهوت کار و بازار ساعت ممکن است قرار دادن به عمل” در این سند گفت.

خوشه استراتژی مهار خواهد “شامل جغرافیایی قرنطینه اجتماعی فاصله اقدامات پیشرفته فعال نظارت تست تمام موارد مشکوک و انزوا از موارد قرنطینه از مخاطبین و خطر ارتباطی برای ایجاد آگاهی عمومی در پیشگیری بهداشت عمومی اقدامات” سند اعلام کرد.

“هدف از این برنامه این است که برای متوقف کردن زنجیره انتقال در نتیجه کاهش عوارض و مرگ و میر به علت Covid-19” آن گفت:.

برای بزرگ شیوع متمایل به مهار این اسناد اظهار داشت که استراتژی همان باقی خواهد ماند اما متفاوت در حد بسته و پاسخ به توان نصب شده به آن را شامل.

جغرافیایی قرنطینه و مهار استراتژی شامل تعریف منطقه عملیات فعال نظارت برای موارد و اطلاعات تماس در شناسایی جغرافیایی منطقه گسترش آزمایشگاهی ظرفیت برای تست تمام موارد مشکوک در معرض خطر تماس و ساری موارد و operationalising افزایش ظرفیت ایجاد شده برای جداسازی (Covid-19 بیمارستان/بلوک) به hospitalise و مدیریت تمام مشکوک یا تایید موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>