دولت depts, سیستم مدیریت محتوا, خروج از برنامه پس از ممنوعیت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

زمانی که وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ارسال آن در نظم عمومی ممنوع 59 عمدتا چینی, تلفن همراه, برنامه های دولت دو بخش پیگیری می شد و این نکته بسیار دقت کنید. در یکی از مطبوعات اداره اطلاعات هند (و نه به خاطر آن مجبور به انتشار این منظور) بود و دیگری MyGov.در این پلت فرم به جمعی از ایده های در مورد حکومت.

به محض این که دولت اعلام کرد که این برنامه ایجاد یک “تهدید به حاکمیت و تمامیت هند” هر دو PIB و MyGov.در حذف حساب های خود را در Tik-Tok و منطقه ای آن نسخه Helo.

تایید این HT, MyGov.در مدیر عامل شرکت Abhishek سینگ گفت: این اقدام در راستای سیاست های دولت.

“ما پیوست, Tik-Tok و Helo در مارس زیرا ما وجود دارد در تمام سیستم عامل های” او گفت:. “اگر پلت فرم نقض قانون و سپس ما آن را ترک خواهد کرد. ما باید به رعایت قوانین ما.”

فقط در این دو ماه کهPIB و MyGov. در بودند Infinite آنها به دست آورد بیش از یک میلیون پیرو است و ممکن است دلیل که چرا بسیاری از سیاستمداران بالا ممکن است از دست این برنامه های که ارسال فیلم های کوتاه و پیام های.

یک PIB سخنگو گفت: HT: “ما در Tik-Tok از چین اما به دلیل آن است که پیروان. ما می خواستیم به گسترش این کلمه در و آن را بسیار موثر بود.”

آن را نه فقط در این دولت مرکزی بخش است. در چند ماه گذشته Tik-Tok و Helo شده اند میزبانی توانمند دسته از رهبران. از دهلی وزیر Arvind Kejriwal و کرالا Pinarayi Vijayan به پنجاب Amarinder سینگ و آندرا پرادش را YS Jagan موهان Reddy , آنها تا به حال همه امضا Tik-Tok و Helo حساب به دلیل مطلق اعداد که آنها را دیدم به عنوان مخاطبان است.

Telangana وزیر K Chandrashekhar رائو تیم گفت که آنها فکر کردم برای پیوستن به, Tik-Tok بعد از دیدن دولت مرکزی با استفاده از آن بیماری کروناویروس پیام.

“ما فقط با این ایده شروع یک Tik-Tok حساب سانتی متر که این دستور آمد” saod Dileel Konathan که دسته های رسانه های اجتماعی برایTelangana سانتی متر است. “در حال حاضر ما فقط فرار ما تاج مبارزات انتخاباتی در Tik-Tok.”

با توجه به Konathan برنامه جذاب است چون در آن بالا است اسیر مخاطبان یکی که خیلی بزرگتر از آن است که ارائه شده توسط Twitter و FaceBook. “جمعیتی کاملا متفاوت است. شما پیروان در مناطق روستایی است که ممکن است نیمه با سواد و همه آنها مصرف خود را محتوا است.”

به عبارت دیگر آنها را وسیله ای برای برقراری ارتباط با مردمی شهروندان است. Ankit لعل است که دسته های رسانه های اجتماعی برای دهلی وزیر Kejriwal توضیح داد که آنها را به این برنامه بسیار به تازگی فقط قبل از فوریه در انتخابات ،

در آن زمان Kejriwal جمع 912,000 پیروان در Helo و 179,000 پیروان در Tik-Tok.

“این نوع از پیروان شما اینجا 180 درجه متفاوت از هر پلت فرم های دیگر. همچنین در حالی که FaceBook و دیگران را تبلیغ مبتنی بر هدف در اینجا شما لازم نیست که برای انجام این کار است,” او گفت:.

کرالا دولت بهره برداری شد که قابلیت نه تنها سانتی پیام بلکه برای اجرای حساب جداگانه برای آن پلیس و بخش گردشگری به عنوان به خوبی. در واقع پلیس تا به حال تقریبا یک میلیون پیروان در Tik-Tok.

“ما برای استفاده از sharechat برای ما Malayalee ویدئوها اما ما فقط 51,000 پیروان در آن است. مقایسه با, Tik-Tok و Helo حساب کنید چندین بار بیشتر است. آنها واقعا تهیه و به منطقه ای لایه دو مخاطبان و هر زمان ما قرار داده و ما فیلم آن درگیر بسیاری از مردم” گفت: Appu لنین که دسته Vijayan را در حساب های رسانه های اجتماعی.

“طول می کشد تا چنین زمان کمی برای یک برنامه جدید به سر می برد که آن را واقعا مهم نیست” گفت: لنین نشان می دهد که Infinite ممکن است موتور خود را برای رسیدن به روستایی مخاطبان برای برخی از زمان در حال حاضر, اما آنها مطمئن هستند که یکی دیگر از برنامه های امیدوار کننده همان ویژگی است که مطمئن شوید که برای آمدن همراه به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>