دولت نشان داده 149 نفر در 24 ساعت Covid-19 تعداد بازدید 873 در هند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تایید Covid-19 موارد شات تا 149 در هند در روز شنبه صبح با در نظر گرفتن مجموع تعداد به 873 به عنوان کشور ثبت بزرگترین جهش در یک دوره 24 ساعته اتحادیه وزارت بهداشت گفت.

در لیست به روز شده تعداد فعال Covid-19 نفر در این کشور بود در 775. آن اضافه شده است که 78 نفر یا درمان و یا مرخص شده و حال مهاجرت از هند است. وزارت بهداشت گفت: وجود دو جدید و میر — در ماهاراشترا و, Madhya Pradesh.

داده گفت: 19 نفر فوت کرده اند در هند که در آن 21 روز در سراسر کشور قفل شده است اجرا برای متوقف کردن سریع گسترش Sars-Cov-2 ویروس که باعث عفونت مرگبار. ماهاراشترا در صدر لیست با 177 موارد به دنبال کرالا در 165.

تا به امروز تعداد مرگ و میر به علت Covid-19 گزارش شده از ماهاراشترا (5) گجرات (3) کارناتاکا (2), Madhya Pradesh (2) و هر یک از تامیل نادو Bihar, پنجاب, دهلی نو, West Bengal, Jammu and Kashmir و هیماچال پرادش است.

با توجه به Worldometer جهانی مورد ردیاب که می گوید آن را می دهد زندگی می کنند آمار هند گزارش 906 عفونت و 20 مرگ و میر تا 1 بعد از ظهر روز شنبه است.

شیوع کروناویروس به روز رسانی های زنده

وزارت بهداشت صبح روز جمعه اطلاعات گفت: وجود 724 موارد و 17 مرگ و میر در کشور است.

تعداد موارد در هند مشخصی به بیش از 800 فقط 50 کمی بیش از دو هفته پیش. اولین مرگ گزارش شده در مارس 11.

برای پوشش کامل در coronavirus همه گیر روی این لینک کلیک کنید

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) مدعی است که هیچ جامعه انتقال در کشور است. جامعه انتقال است که فاز شیوع زمانی که منبع یک فرد عفونت نمی تواند توان و جدا شده است.

روز جمعه کرالا گزارش 39 موارد جدید جرقه ترس از جامعه انتقال است. Kasargod منطقه گزارش 34 از 39 نفر در نشانه ای که این بیماری ممکن است گسترش عمیق است.

هند گرفته شده اقدامات بی سابقه ای برای مبارزه با این بیماری – آخرین بودن کامل مستند و افزایش نظارت.

“زمانی که بیماری گسترش یافته است به 192 کشور به این معنی غربالگری در نقاط ورود را در خدمت هیچ هدف. هند به هر حال در حالت مستند است که نشان خواهد داد اگر منافع مردم را دنبال بایدها و نبایدها. پس از این بیماری است که در اینجا آنچه که ما نیاز به انجام در حال حاضر است ما را بهبود بخشد مورد مدیریت و تقویت نظارت درون جامعه است. تلاش های ما در حال حاضر در حال تمرکز بر روی اجازه نمی آن را گسترش بیشتر” Lav Aggarwal مشترک در اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: در روز جمعه.

بیمارستان در سراسر کشور نیز آغاز شده و در حال آماده شدن برای یک ممکن است افزایش در تعداد موارد است.

در دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, در روز جمعه گفت: دولت برای رسیدگی به 100 مورد جدید در روز است و کار به اطمینان حاصل شود که آن را آماده است حتی اگر این تعداد به 500 – 1000 در موارد جدید.

هند موسسه علوم پزشکی دهلی نو نیز نگه داشتن آن 800 تخت موسسه ملی سرطان در ژججر آماده به جای تعداد بیشتری از بیماران.

وجود دارد چهار مرحله اصلی از وقوع. مرحله من معمولا هنگامی که موارد وارد شده و نه محلی از مبدا. مرحله دوم زمانی است که وجود دارد این است که انتقال محلی که به معنی یک بخش از مردم تست مثبت را در تماس با یک بیمار مثبت داشتن یک سفر تاریخ است. مرحله سوم این است که جامعه انتقال است. مرحله چهارم این است که یک بیماری وجود دارد که چند خوشه از عفونت است.

برای آماده شدن برای مرحله سوم دولت ممنوع صادرات هواکش و خواسته دو PSUs به تولید 40,000 هواکش. دولت نیز حصول اطمینان از عرضه کافی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), N-95 ماسک و دست عفونی که حیاتی در کنترل عفونت.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>