دولت می پرسد شرکت های کوچک برای حفظ کارکنان خود را به صندوق PF برای 3 ماه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman را بسته امداد برای کمک به مردم در مقابله با Covid-19 مستند و تاثیر قابل توجهی در فعالیت های اقتصادی است که مستندات دستور داد برای جلوگیری از شدت بیماری مسری داشته است. شده اند وجود دارد نگرانی های جدی است که شرکت می تواند در نهایت اخراج مردم برای کاهش هزینه ها.

Rs 1.7 لاخ کرور بسته امداد در تلاش برای متقاعد کردن شرکت های کوچک برای حفظ نیروی کار خود را دست نخورده ارائه به پرداخت سهم کارمند و کارفرما برای شرکت هایی که کمتر از 100 نفر از کارکنان و بسیاری از آنها را — 90 درصد – درآمد کمتر از 15,000 تومان در ماه است.

این کمک خواهد کرد در مورد 4.8 کرور کارگران و جلوگیری از اختلال در اشتغال خود, او گفت:.

این پرداخت خواهد شد به مدت سه ماه او گفت:.

تحت قوانین هر ماه 12 درصد از یک کارمند حقوق اساسی می رود به کارکنان صندوق اندیش حساب و کارفرما مسابقات سهم. کارفرما سهم 8.33% می رود به کارکنان طرح بازنشستگی (EPS) ارائه می دهد که بازنشستگی از سن 58 سال.

دولت تا به حال با استفاده از یک فرمت مشابه با شروع سال 2018 به تشویق شرکت های کوچک را به افراد بیشتری در آن رول به جای نگه داشتن آنها را از کتاب و بودجه سهم کارفرما برای استخدام جدید.

در روز پنجشنبه جلسه رسانه های Sitharaman همچنین اعلام کرد که تصمیم به تغییر قوانین به مردم اجازه برداشت پول از صندوق بازنشستگی خود را جسم یا صندوق اندیش برای دیدار با هزینه های خود را.

او گفت: کارکنان صندوق اندیش مقررات خواهد بود اصلاح شامل همه گیر به عنوان دلیل به مردم اجازه می دهد به برداشت 75 درصد از انباشته پس انداز و یا سه ماه از دستمزد هر کدام که کمتر است از حساب های خود را.

خانواده های چهار کرور کارگران ثبت شده تحت EPF را می توانید از مزایای این پنجره.

برای یکی دیگر از مجموعه های روزانه شرط شاغل تحت دولت تضمین اشتغال طرح MNREGA دستمزد نرخ افزايش به 202 تومان از این موجود رای تومان 182. این مقدار خواهد بود به جمع آوری تومان 2,000 هر کارگر برای 100 روز کار می کنند. این حرکت به احتمال زیاد به نفع 5 کرور مردم یک بار این مستند به پایان می رسد و یا مقامات منطقه یک استثنا برای روستایی اشتغال طرح.

وزیر دارایی نیز اعلام کرد کشت از اقدامات از جمله پوشش بیمه ای به ارزش 50 تومان lakh هر فرد برای کارگران بهداشت, آشا کارگران و پزشکان و پرستاران و امدادگران رایگان 5 کیلوگرم برنج و 1 کیلوگرم پالس حدود 80 کرور مردم از طریق PDS سیستم تومان 1,000 سابق gratia برای سن بازنشستگان و زنان بیوه برای سه ماه آینده و 500 تومان برای زن Jan Dhan دارندگان حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>