دولت می پرسد Ramdev را Patanjali به عقب Covid پزشکی ادعا مسائل تهوع سفارش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

وزارت AYUSH روز چهارشنبه خواسته yoga guru Ramdev را Patanjali Ayurved Ltd برای جلوگیری از تبلیغات و انتشار ادعا می کند که آن را پیدا کرده است درمانی برای Covid-19 تا مسئله این است که بموقع مورد بررسی قرار گرفت و به دنبال جزئیات.داروها.

“Patanjali Ayurved Ltd خواسته شده است برای ارائه در اولین جزئیات از نام و ترکیب داروهای بودن ادعا برای COVID درمان; سایت(s)/بیمارستان(s) که در آن پژوهش و مطالعه برای COVID-19; پروتکل حجم نمونه نهادی کمیته اخلاق ترخیص CTRI ثبت نام و نتایج داده های مطالعه (ies) و توقف تبلیغات/انتشار چنین ادعا می کند تا این موضوع است که بموقع مورد بررسی قرار”وزارت AYUSH گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی ساعت پس از Patanjali Ayurved راه اندازی طب Coronil این ادعا آن است که یک درمان برای کوروناویروس.

این وزارت نیز خواسته Uttarakhand دولت به ارائه کپی مجوز و تصویب جزئیات اعطا شده برای تولید Coronil. Patanjali است که مقر آن در هریدور در Uttarakhand.

“وزارت نیز درخواست نگران مقامات دولتی مجوز Uttarakhand دولت به ارائه کپی مجوز و تایید محصول جزئیات از داروهای آیورودا بودن ادعا برای درمان COVID -19” بیانیه اضافه شده است.

Patanjali راه اندازی دو دارو به نام Coronil و Swasari در روز سه شنبه و ادعا کرد که آزمایش های بالینی بر روی بیماران مبتلا نشان داده اند 100 درصد مطلوب نتایج.

“کل کشور و جهان در انتظار دارو و یا واکسن برای کوروناویروس. ما مفتخریم اعلام کنیم که اولین آیورودا بالینی کنترل شده آزمایشی مبتنی بر شواهد و بر اساس تحقیقات پزشکی آماده شده است با تلاش های مشترک Patanjali مرکز تحقیقات و NIMS,” Ramdev اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در Hairdwar.

او ادعا کرد برای اولین بار بالینی کنترل شده مطالعه 280 بيمار صورت گرفت در دهلی نو و احمدآباد در میان بسیاری از شهرهای دیگر. Ramdev گفت: میزان بهبودی بیماران بود 100 درصد.

بیش از 4.4 لاخ مردم متاثر شده اند Covid-19 در هند تا کنون. همه گیر و تاکنون بیش از 14,000 زندگی تا حالا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>