اتحادیه وزارت کشاورزی خواسته است آسام دولت برای یک گزارش و یک کاوشگر به تقلب احتمالی در PM-KISAN فدرال نقدی-انتقال برنامه به کشاورزان اجازه داده است که غیر کشاورزان برای دریافت پول نقد در دولت به عنوان مقامات متوقف بیشتر پرداخت یک مقام رسمی گفت: درخواست ناشناس ماندن.

آسام وزیر Sarbananda Sonowal دستور داده است تا تحقیقات تحت تماشای یک دولت بوروکرات خواهد شد که به گزارش خود در یک ماه رئیس جمهوری گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

این مرکز به احتمال زیاد به توصیه یک دسته از کشورهای با آرامش بیشتری ثبت نام هنجارها به تمیز کردن ذینفع لیست رسمی اضافه شده است.

“مسئولیت شناسایی ذینفع بر عهده متحده” این فرد گفت. “این است که دولت پس از آن آغاز دادرسی جزایی و بازیابی پول.”

امکان فاقد صلاحیت افراد نما به عنوان کشاورزان و ثبت نام در این طرح افزایش پس از یک نرم افزار است که مدیریت این برنامه یافت می شود نمونه خطاها از پرونده زمین نه اضافه کردن تا با توجه به مقام دوم آشنایی با ماده است.

زمینه مقامات در ايالت آسام در حال تقلا برای دامپزشک ذینفع. “ما شده اند قادر به شناسایی 9,000 فاقد شرایط لازم ذینفع در منطقه” Prabin Saikia های کشاورزی بخش رسمی دقیق سوابق در شمال آسام را لخیمپور یک چای-رشد منطقه گفت.

شده است وجود دارد ارتباط بین مرکز و دولت در موضوع اولین مقام گفت.

در Guwahati Pushpadhar داس مزرعه کارشناس گفت: به نظر می رسد که افرادی که شمارش در “شامل بازنشستگان, غیر-کشاورزان درآمد-مالیات دهندگان” و “نام بیش از یک نفر از هر خانواده” در لیست هستند.

تحت PM-KISAN دولت فراهم می کند و درآمد پشتیبانی از 6000 تومان در سال برای کشاورزان معتبر به ثبت نام پرداخت سه برابر پول نقد, نقل و انتقالات تومان 2000-یکی هر چهار ماه. آن را راه اندازی در 24 فوریه 2019 که برای اولین بار قسط پرداخت شد. در آخرین tranche پرداخت در آوریل میان این مستند حدود 70.7 میلیون کشاورزان داده شد 16000 تومان کرور روپیه تحت برنامه است.

نقدی تحت حمايت PM-KISAN داده است به “یک کشاورز خانواده متشکل از شوهر, همسر و فرزندان صغیر که خود زراعتی زمین طبق اسناد زمین” با توجه به برنامه دستی است.

در همه کشورهای محرومیت شمال شرقی و Jharkhand, کشاورزان نیاز به ارائه چهار مجموعه از اسناد و مدارک به واجد شرایط برای نقدی: به روز رسانی زمین سوابق 12 رقمی بیومتریک Aadhaar شماره تلفن با know-your-مشتری-اثبات و اطلاعات بانکی.

این پس از آن تبدیل به داده ها و “مثلث” (یا کراس لینک و تایید) از طریق یک نرم افزار شناخته شده به عنوان مدیریت مالی سیستم (PFMS) که خودکار را قادر می سازد انتقال پول به حساب های بانکی. این PMFS به فقرات مستقیم, نفع, نقل و انتقالات شده است با رد هر گونه ادعا می کنند اگر “مثلث” مطابقت ندارد.

نه همه که در بالا ذکر اسناد و مدارک با این حال اجباری برای ایالات شمال شرقی که در آن Aadhaar نفوذ کمتر از 6 درصد با توجه به اتحاد دولت گزارش دو برابر شدن درآمد کشاورزان.

“در برخی از ایالات شمال شرقی زمین و حقوق مالکیت جامعه بر اساس آن ممکن است ممکن است برای ارزیابی کوانتومی زمین-دارنده کشاورزان” دومین فدرال رسمی گفت. این می تواند اجازه نقض, او گفت:.

“خطاهای انسانی رخ داده است که در آن داده ها-ورود اپراتورهای موفق به مطابقت نام ذینفع و روستاهای خود را به درستی اما بیشتر از دیگران بودند عمدی گنجاندن نام افراد فاقد صلاحیت,” Das گفت: در گواتی.

Scamsters به دست آورد با استفاده از یک شتاب زده و رول از این طرح در سال 2019 و آرام هنجارهای دس اضافه شده است. “خطاهای غیر عمدی و همچنین جعل پرونده صورت گرفت. برخی می گویند که وجود دارد رقابت در میان مقامات در که وارد می تواند نام بیشتر.”

این آسام دولت در حال حاضر دستور داد دوباره تایید ذینفع قبل از یک پروب اعلام شد. این مهلت برای این است که اواسط ماه ژوئن.

“این چیزها را ملزم به گرفتار در نهایت به دلیل به عنوان و هنگامی که پرونده در حال به روز رسانی, نرم افزار طراحی شده است برای انجام کار خود را از لکه های تقلب و رد ادعا می کند. بزرگترین رد رخ داده در اوتار پرادش” گفت: KS مانی تامیل نادو کشاورزی دانشگاه.

مانی هشدار داد که غرب می تواند مشکلات در آینده بیش از حد به این دلیل که PFMS است Aadhaar مبتنی بر پلت فرم و disbursal برای غرب و Jharkhand ساخته شده است از طریق PFMS بدون اصالت-حصول اطمینان از روند مثلث.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de