دولت اعلام کرد انگیزه ای برای الکترونیک به هند تولید hub

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت مرکزی را تایید کرده است یک تولید-ارتباط انگیزه ای برای الکترونیک شرکت در جلسه کابینه در روز جمعه به تولید تلفن همراه در کشور به سطح بعدی.

ارائه شده است با هدف تقویت تولید داخلی و جذب سرمایه گذاری های بزرگ در تولید تلفن همراه و مشخص شده قطعات الکترونیکی گفت: وزیر Prakash Javadekar.

وزیر ارتباطات و الکترونیک راوی شانکار پراساد گفت: این تصمیم در راستای این هدف از ساخت هند به یک مرکز بزرگ تولید.

“دو سیاست دراز مدت تصمیمات گرفته شده را به هند یک مرکز بزرگ تولید برای اولین بار در مورد الکترونیک و دوم در مورد داروسازی و همچنین دستگاه های پزشکی گفت: Prasad که در حال حاضر در میان وزیران در جلسه.

پراساد گفت NDA دولت ساخته شده بود رکورد پیشرفت در زمینه الکترونیک و تلفن همراه ساخت

“از Rs 1,90,000 کرور در 2014-2015 , الکترونیکی, تولید در کشور افزایش یافته است به Rs 4,98,006 کرور در 2018-19. وجود یک ترکیب نرخ رشد 25 درصد. هند سهم از افزایش 1.3% از سال 2012 به 3 درصد در حال حاضر. تقریبا 20, لاخ مردم کار در این صنعت” پراساد گفت.

او اضافه کرد که تنها وجود دارد دو تلفن همراه ساخت کارخانه زمانی که دولت به قدرت رسید اما در حال حاضر وجود دارد 260 شرکت.

دولت همچنین اعلام کرد با سر اشاره به گنجاندن Ayush بهداشت و مراکز سلامتی بخشی از Ayushman بهارات ملی Ayush ماموریت. آن گفت این است که با هدف کاهش بار دوم و سوم مراقبت های بهداشتی.

“12,000 جدید Ayush سلامتی و مراکز بهداشتی ساخته خواهد شد در موجود 12,500 مراکز و sub-مراکز Ayush وزارت و ارائه این بود که بودجه با 34,000 تومان کرور روپیه” Javadekar گفت.

در دیگر تصمیمات گرفته شده توسط اتحادیه کابینه یک معاهده استرداد بین هند و بلژیک تصویب شد. این پیمان را قادر می سازد برای استرداد جرائم مربوط به مالیات یا درآمد یا از مالی ،

“پیمان خواهد اطمینان حاصل شود که مجرم از هر دو کشور می تواند از تحویل” Javadekar گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>