دولت اجازه می دهد تا بدون کاغذ ترخیص کالا از گمرک گمرک از شنبه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت اجازه خواهد داد بدون کاغذ گمرک گواهی عدم سوء پیشینه و مجوز الکترونیکی ثبت اسناد, شروع روز چهارشنبه برای سرعت بخشیدن به واردات به خصوص از مواد اولیه مانند مواد فعال دارویی (APIs) مورد استفاده در ساخت دارو برای کمک به صنعت داخلی آن را به عنوان جنگ coronavirus بیماری (Covid-19).

“فوق اصلاحات ترکیب برای تسریع در گمرک گواهی عدم سوء پیشینه و کاهش هزینه معامله” گفت: یک دایره صادر شده در مارس 13 توسط هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم (CBIC) یک بازوی وزارت مالیه. یک کپی از دایره بررسی شد توسط Hindustan Times.

این مراحل تکمیل “turant” (فوری) طرح از جمله پاسخ به آنلاین نمایش داده شد eSanchit (paperless پردازش آپلود مدارک) مبتنی بر وب کالاهای ثبت نام الکترونیکی پردازش مجوز دستگاه مبتنی بر آزادی کالاهای وارداتی بر اساس آداب و رسوم پذیرش تأیید و انتقال الکترونیکی PDF-بر اساس اولین کپی از لایحه ورود (BoE) به کارگزاران گمرک و ثبت نام وارد آن گفت.

Turant است که مداوم ورزش از CBIC به تسریع آن سیستم ها و فرآیندهای. معرفی شد در فوریه سال گذشته به عنوان نسل بعدی اصلاحات به فشار بالا هند در بانک جهانی در سهولت انجام کسب و کار (EODB) شاخص آن “تجارت در سراسر مرز” یک جزء حیاتی از ارزیابی یک کشور عملکرد با توجه به تاریخ 28 فوریه 2019 CBIC دایره.

این گام ها “در خط با سهولت انجام کسب و کار اقدامات انجام شده توسط هند از نظر کاهش زمان ساکن و حرکت به سمت بیچهره ارزیابی که به دنبال کاهش فیزیکی رابط بین گمرک و تجارت است. از این رو آن را یک گام مثبت به سوی هند تعهد به تسهیل تجارت توافق گفت:” Rahul Shukla, مدیر اجرایی–غیر مستقیم مالیات PwC هند است.

توضیح منطق پشت این اندازی سیستم paperless مانند اسناد الکترونیکی و eGatepass بخشنامه گفت: اقدامات خاص به منظور کاهش رابط بین مقامات گمرک و صادرکنندگان یا واردکنندگان هستند “به خصوص مربوطه در این زمان به چالش کشیدن” در مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر.

“این ارتباط الکترونیکی را کاهش می دهد رابط بین مقامات گمرک و واردکنندگان/کارگزاران آداب و رسوم و همچنین انجام دور با نیاز مصرف حجیم چاپ از خدمات مرکز و یا نگهداری از حجیم فیزیکی صندوق در گمرک خانه” دایره ای گفت.

همانطور که در حال حاضر فیزیکی امضای نهایی از شارژ (OoC) کپی از لایحه ورود (BoE) است اصرار در بسیاری از آداب و رسوم مکان. این مستلزم وارد کننده و یا کارگزار گمرکی را به یک کاغذ چاپی از خدمات مرکز به تولید قبل از گمرک.

“این در حال حاضر تصمیم به انجام دور با کاغذ چاپی” دایره ای گفت. در عوض این سیستم بلافاصله ایمیل یک نسخه PDF از اسناد دیجیتالی امضا و رمزگذاری کدهای QR است که می تواند اسکن شده به منظور بررسی صحت خود را.

سیستم جدید را نیز تولید الکترونیکی دروازه عبور کند. در حال حاضر این اسناد به طور فیزیکی امضا و تایید شده توسط یک دروازه افسر به عنوان به خوبی به عنوان یک نگهبان قبل از اجازه دادن به جنبش واقعی از کالاهای وارداتی از گمرک محل. “این فیزیکی چاپی است که در حال حاضر جای خود را به PDF eGatepass تولید شده و به صورت الکترونیکی ابلاغ به وارد کننده/آداب و رسوم کارگزاران” دایره ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>