فرمانداران بی توجهی کاخ سفید دستورالعمل در Covid-19 مستند بازگشایی: R…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بسیاری از فرمانداران سراسر ایالات متحده در حال بی توجهی و یا خلاقانه تفسیر کاخ سفید دستورالعمل های خود را در کاهش متحده مستندات و اجازه دادن به کسب و کار بازگشایی یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل یافت.

AP مشخص شد که 17 متحده به نظر نمی رسد برای دیدار با یکی از کلیدی معیار تعیین شده توسط کاخ سفید برای شل کردن — 14 روز رو به پایین مسیر در موارد جدید و یا عفونت نرخ. و در عین حال بسیاری از کسانی که شروع به بازگشایی و یا در حال انجام این کار از جمله آلاباما, کنتاکی, مین, می سی سی پی, Missouri, نبراسکا, اوهایو, اوکلاهما, تنسی و یوتا است.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

به دلیل گسترده ای در راه است که در آن nonbinding دستورالعمل نوشته شده است کشورهای دیگر از جمله گرجستان باید از لحاظ فنی موفق به دیدار با ضوابط و بازگشایی با وجود شاهد کاهش مداوم در موارد و مرگ و میر.

خواسته در کاخ سفید در روز پنج شنبه در مورد متحده که در حال بازگشایی بدون ملاقات با برخی از دولت فدرال معیار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “فرمانداران باید قدرت زیادی به آن داده شده توسط ما. ما می خواهیم آنها را به انجام این کار است. ما با تکیه بر آنها. ما به آنها اعتماد. و امیدوارم آنها حق تصمیم گیری است.”

فشار برای بازگشایی در سراسر کشور می آید در میان فشار از کسب و کار است که در حال سقوط روز به روز و کارگران که پرتاب شده است از کار. بیش از 33 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری بیش از گذشته هفت هفته و یک بسیار پیش بینی گزارش روز جمعه است که انتظار می رود به ما نشان می دهد بیکاری به عنوان بالا که 16 درصد سطح دیده نمی شود پس از این افسردگی است.

در جای دیگر در سراسر جهان بانک مرکزی انگلیس پیش بینی شده است که اقتصاد بریتانیا کوچک خواهد شد با 14 درصد در این سال بزرگترین کاهش از سال 1706 زمانی که اروپا درگیر در جنگ جانشینی اسپانیا.

بحران های اقتصادی را تحت تاثیر و حتی نام تجاری کسب و کار با Neiman Marcus تشکیل پرونده فصل 11 ورشکستگی اولین فروشگاه زنجیره ای به سرنگون توسط outbreak.

بازگشایی بحث در ما منعکس است که در جریان است در اروپا که در آن منطقه ای و شکاف های سیاسی در حال ظهور بیش از چگونه سریع برای بلند کردن درب در مستندات.

فرانسه شهرداران در حال مقاومت در برابر دولت را برای بازگشایی مدارس در حالی که ایتالیایی فرمانداران می خواهم رم به سهولت مستند اقدامات سریع تر است. به عنوان دولت بریتانیا به نظر می رسد برای بازگشایی اقتصاد اسکاتلند و رهبر Nicola Sturgeon هشدار داده است که اقدام خیلی سریع می توانید اجازه دهید این ویروس ویران دوباره.

کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر جهان هشدار داده اند که بازگشایی بیش از حد به زودی گسترده و بدون تست و ردیابی می تواند به فعال کردن ویروس به آمده صعودی برگشت با عواقب غم انگیز.

ایالات متحده ثبت کرده است بیش از 74,000 مرگ و میر و 1.2 میلیون تایید عفونت. اما این هفته دانشگاه محققان نزدیک به دو برابر شده طرح خود را از مرگ و میر در آمریکا به حدود 134,000 از طریق اوایل ماه اوت تا حد زیادی منعکس کننده loosenings stay-در-خانه محدودیت.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دستورالعمل مارس 16, او اعلام کرد “جبهه جدید در جنگ ما” و گفت که او “ایجاد روشن معیارهای علمی و معیار در آزمایش جدید مورد رشد و بیمارستان ظرفیت است که باید قبل از ملاقات پیشبرد هر مرحله.”

از آن پس بسیاری از ایالت ها باید بازگشایی شد در حالی که روزانه موارد و میزان عفونت یا plateaued یا همچنان به صعود AP تجزیه و تحلیل یافت. برخی از کشورهای در حال رفتن آن به تنهایی و با استفاده از معیارهای خود را نه کاخ سفید.

کاخ سفید بوده است نه خاص در مورد چگونه متحده باید محاسبه 14 روز رو به پایین مسیر. بسته به اینکه چگونه شما آن را محاسبه یک دولت ممکن است تصویب و یا شکست است. AP تحليل فقره از تست و تایید موارد وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز و نگاه اعداد با استفاده از نورد هفت روز به طور متوسط به حساب روز به روز تنوع در گزارش آزمون.

به عنوان دولت دست و پنجه نرم کردن با زمانی که به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنار گذاشته یک مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سند با گام به گام مشاوره به مقامات محلی در مورد چگونگی و زمانی که به بازگشایی رستوران ها و دیگر اماکن عمومی.

17-در صفحه گزارش با دستورالعمل های دقیق در مورد آنچه اقدامات احتیاطی را قرار بود منتشر شده جمعه گذشته اما آژانس دانشمندان گفته شد آن را “هرگز نور روز را مشاهده کنید,” با توجه به CDC رسمی بود که مجاز به بحث در مورد این موضوع صحبت کرد و به AP به شرط ناشناس ماندن.

نبراسکا دولتی آیووا یک جمهوری خواه کاسته است برخی از قوانین اجازه می دهد تا سالن تو سرو و رستوران ها برای بازگشایی با محدودیت در اکثر شهرستانهای استان است. کلیساها اجازه داده شد به رزومه فرد در خدمات عروسی و مجالس ترحیم روز دوشنبه با برخی از محدودیت.

اما هر دو مورد جدید و رای مثبت نتایج آزمون افزایش یافته در نبراسکا در هفته های اخیر. Ricketts گفت: تعداد موارد جدید این است که یک فقیر شاخص به دلیل آن است که به طور طبیعی به افزایش به عنوان دولت رمپ تا تست.

او پیشنهاد کرد که مستند محدودیت های بیش از حد شدید. “ما می تواند ممنوعیت فقط در مورد تمام مرگ و میر در بین ایالتی با کاهش سرعت 5 mph اما ما که نمی,” او گفت:.

گرجستان را آغاز کرده است در تهاجمی ترین بازگشایی برنامه در کشور است. آن دیدار یکی از کاخ سفید معیار با ثبت یک کاهش در نرخ مثبت نتایج آزمون, اما آن را دیده است و نزدیک به 600 مرگ و میر بیشتر و یک نقطه داغ در یک مرغداری-پردازش منطقه از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ منتقل شده به سهولت کسب و کار محدودیت است.

رئیس یوتا پاسخ ، ژنرال جف برتون اجرا رنگی بازگشایی سیستم است که در آثار قبل از کاخ سفید صادر شده و دستورالعمل آن.

“ما تا به حال این طرح مدتها قبل از وجود دارد فدرال طرح” برتون گفت. “این یک طرح جامد است که میسازد این جاده به بهبود است.”

در میان چیزهای دیگر کاخ سفید دستورالعمل می گویند که قبل از بازگشایی مجدد متحده باید یک روند رو به پایین در آنفولانزا و COVID-19-مانند بیماری برای 14 روز; بیمارستان ها باید قادر به درمان تمام بیماران بدون بحران مراقبت و قوی تست باید در محل برای در خطر سلامت کارگران است.

اما وجود دارد تعداد کمی از جزئیات و طرح می گوید مقامات محلی “ممکن است نیاز به خیاط استفاده از این معیارها به شرایط محلی.”

از 33 متحده است که تا به حال 14 روز رو به پایین, مسیر هر کدام از موارد و یا مثبت نرخ 25 تا حدی باز شده و یا در حال حرکت به بازگشایی در روز AP تجزیه و تحلیل می یابد.

ایلینوی, مریلند, مینه سوتا, New Mexico, اورگان, ویرجینیا و ویسکانسین که باید دیده نمی شود 14 روز کاهش موارد یا نرخ مثبت آزمون بسته باقی می ماند با وجود جلسه برخی دیگر از معیار.

بسیاری از فرمانداران در حال تمرکز بر معیارهای است که برای یک کاهش در درصد مثبت آزمایشات COVID-19. تا به حال بسیاری از ایالت ها انجام شده است محدود تست به طور معمول در آنها بدحال ساکنان. درصد از مردم تست مثبت کاهش یافته است به عنوان تست به گسترش وسیع جمعیت در هفته های اخیر.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند هدایت از بالا بوده است اما هر چیزی روشن است. در علاوه بر این به دفن CDC گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش است تا فشار مسئولیت برای گسترش آزمایش ظرفیت بر روی متحده است.

“ما یک federalist جامعه به طوری که برخی از سرزنش می رود به فرمانداران و برخی از سرزنش می رود به رئیس جمهور. اما مسئولیت هماهنگی و اجرای, و اجرای یک طرح ملی می آید از کاخ سفید گفت:” لارنس Gostin یک متخصص سلامت در دانشگاه جورج تاون.

او با تشبیه آن به “یک ارکستر بدون رهبر ارکستر.”

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 3.8 میلیون نفر کشته و بیش از یک چهارم میلیون دلار توسط دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد که کارشناسان معتقدند طلب بخشایش ابعاد این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>