ادارات دولتی برای بازگشایی با کارکنان ارشد مارس 20

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Avishek Dastidar | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: مارس 15 سال 2020 12:17:53 pm

خالی Raisina تپه infornt از شمال بلوک غرب و بلوک Rashtrapati بهون به عنوان کشور شاهد Janta حکومت نظامی در برابر تاج COVID-19 pandemic, دهلی نو در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است. (اکسپرس عکس: Abhinav Saha)

همه مرکزی وزارتخانه ها و ادارات و ادارات تابعه شروع خواهد شد عملکرد از 20 آوریل با 100 درصد حضور مقامات در مقام معاون وزیر و بالاتر در حالی که 33 درصد از بقیه کارکنان به حضور در دفاتر طبق هنجارهای جدید آرامش از Covid-19 مستند قوانین صادر شده توسط دولت در روز شنبه.

اطلاع رسانی صادر شده توسط وزارت می گوید که وزارتخانه ها مانند دفاع سلامت و رفاه خانواده و دولت سلاح مانند مواد غذایی شرکت هند مرکزی مختلف شبه نظامی و نیروهای شروع خواهد شد عملکرد با قدرت کامل.

این تسهیلات هستند و نه قابل اجرا در مناطق تعیین شده به عنوان “مهار مناطق” توسط آمریکا و اتحادیه سرزمین

همچنین خواسته شروع به کار با قدرت کامل در حال سازمان مانند نهرو Yuva Kendra ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه و آداب و رسوم مختلف مدیریت بحران و هشدار سازمان مانند هند هواشناسی بخش مرکز ملی زلزله شناسی و دیگران.

در کشورهای ادارات مانند پلیس صفحه اصلی گارد آتش نشانی و زندان و شهرداری و نهادهای مدنی در دفاع نیز عملکرد با 100 درصد حضور و غیاب بدون هیچ گونه محدودیت.

دستورات از مرکز روشن است که نمی تواند بیشتر رقیق این تسهیلات که اجازه داده می شود به عنوان یک محل به شدت رعایت موجود مستند محدودیت. سلامت پروتکل های اجتماعی مانند فاصله ها حفظ شود در همه زمان ها.

همه بخش های دیگر در دولت معطوف شده به اجازه می دهد مقامات ارشد—گروه A و B به حضور در دفاتر به عنوان در هر مورد نیاز. کسانی که در گروه C و پایین تر از سطح مورد نیاز برای حضور در 33 درصد از قدرت است. اطلاع رسانی با این حال روشن است که ارائه خدمات عمومی به تضمین و هر چه کارکنان مورد نیاز است که باید مستقر شود.

در منطقه و سطح داخلی دفاتر اداری شروع خواهد شد عملکرد با محدود کارکنان.

کارکنان درگیر در حفظ باغ وحش کودکان و مدیریت حیات وحش در جنگل های آبیاری و کشت و زرع آتش در جنگل گشت و خود لازم حمل و نقل حرکت هستند باید از سر گرفته شد, به عنوان در هر دستورالعمل جدید.

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>