دولت ممکن است محدود کردن بودجه جلسه بیش از شیوع کروناویروس

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دموکراتیک ملی داد (NDA) دولت گرفته نمی شود هر گونه تماس به محدود کردن مداوم بودجه, جلسه مجلس در نظر coronavirus بیماری (Covid-19) شیوع. در عوض به نظر می رسد به نفع ادامه جلسه تا پایان رهبران سیاسی و مقامات آشنا با این موضوع نشان داده شده است.

مداوم دوم نیمی از بودجه جلسه آغاز شده است که از مارس 2 را تکمیل آن در موعد تا مارس 3, بالا کارمندان دولت گفت: در روز دوشنبه. این گمان وجود دارد در مورد بسته شدن زود هنگام جلسه پس از دولت ذکر شده تقاضا برای کمک های مالی برای وزارتخانه های مختلف و تخصیص بودجه لایحه برای تصویب در Lok سبها در روز دوشنبه. این حدس و گمان نیز به دست آورد کشش چرا که دولت مشاوره برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

در حالی که کسب و کار اقتصادی از جمله امور مالی لایحه برای سال مالی 20-21 خواهد شد در چند روز آینده مقامات اشاره کرد آن است که هر نشانه ای که اوایل adjournment, قریب الوقوع است.

بلکه یک مقام ارشد گفت: اگر مجلس جلسه محدود آن اضافی ایجاد وحشت در میان بخش های بزرگتر از مردم یک وضعیت دولت می خواهد برای جلوگیری از.

یک مقام ارشد اتحادیه وزیر همچنین استدلال کرد که تمام ادارات دولتی شده اند باز نگه داشته و حتی به عنوان بسیاری از موسسات خصوصی یا بدن قفل شده خود را از موسسات و خواسته کارکنان به محل کار از خانه. “اگر بودجه جلسه به طور ناگهانی به پایان رسید و سپس این احتمال وجود دارد که کارکنان دولت تقاضا ممکن است که دفاتر خود را بسته باید. ما نمی توانیم در ایجاد چنین وضعیت بی ارزش” گفت: یک وزیر.

کل مجلس پیچیده است که ضد عفونی به طور منظم و بیشتر دست sanitisers در حال نگهداری در محل برای استفاده از.

Trinamool کنگره کف رهبر در Rajya سبها درک اوبراین ارسال شده عکس نشان دادن یک بطری از دست sanitiser نگه داشته و در کنار حضور و غیاب ثبت نام از بالای خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>