Gopichand خواستار BWF به فکر می کنم از راه های خلاقانه ای برای بدمینتون سرگیری

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ملی هند بدمینتون مربی Pullela Gopichand می خواهد BWF به آمده تا با “رادیکال” راه حل برای راه اندازی مجدد این ورزش هموار در یک پست COVID-19 جهان نشان می دهد که انجام مسابقات بیشتر در یک محل می تواند راه رو به جلو. Coronavirus شیوع مجبور فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF) به حالت تعلیق در همه حوادث از جمله المپیک مقدماتی تا پایان ماه ژوئیه.

“BWF باید به بحث سلامت مردم و تجدید نظر قالب خود را در این مسابقات ساختار خود و انجام هر آنچه که مورد نیاز است” Gopichand گفت PTI. “نظر من این است که اگر چیزی رادیکال باید انجام شود و سپس اجازه دهید آن را انجام دهید و اجازه دهید به جلو با ورزش,” او گفت:.

در تلاش برای نجات این مدار بین المللی حاکم در بدن به حال به تعویق افتاد رویدادهای مهم مانند توماس و بارگذاری نهایی جام حذفی (اکتبر 3-11) علاوه بر درخواست برای تازه اسلات مربوطه از کشورها از جمله هند به انجام معلق المپیک مقدماتی.

“نگرانی من این است که شما در حال تلاش برای تغییر تاریخ احتمالا وجود دارد نیاز به یک تغییر در تفکر است. اگر همان چیزی که همچنان ادامه دارد و تمام همراهان در سفر دوباره به کشورهای مختلف و سپس آن را دوباره به خطر می اندازند بازیکنان” Gopichand گفت.

Shuttlers سفر تقریبا هر هفته به یک جدید مسابقات در طول فصل بدمینتون. Gopichand گفت: این باید تغییر کند.

“من می گویند برنامه ریزی از مسابقات است به طوری که بازیکن می تواند در واقع ماندن در یک محل و بازی تعداد بیشتری از مسابقات. آن می تواند آینده عادی,” او گفت:.

حدس و گمان وجود دارد که این ورزش در ابتدا ممکن است بازگشت بدون طرفداران در پی بهداشت جهانی بحران. Gopichand معتقد است یکی از راه رفتن در مورد چیزهایی است که برای جداسازی بازیکنان بر اساس مربوطه خود را فرمت – مردان مجرد زنان مجرد و دو برابر – و پس از انجام مسابقات در سه کشور مختلف به طور همزمان.

“اگر وجود دارد هیچ تماشاگران و آن این است که تلویزیون و اینترنت, ورزش, پس چگونه مهم نیست که آیا شما در حال انجام آن در سه مکان مختلف فقط قفل کردن بازیکنان در یک مکان به مدت سه هفته. به جای انجام این مسابقات می گویند و اندونزی و مالزی و سنگاپور در سه مکان مختلف آن را در یک مکان” او گفت:.

اندونزی و مالزی و سنگاپور برنامه ریزی شده بود به میزبان سه مهم مقدماتی المپیک همراه با هند قبل از همه این وقایع بود به حالت تعلیق درآمد.

“شما مردان مجرد به یک کشور را زنان مجرد به یک کشور و دو برابر به یک کشور است. بنابراین parallelly سه مسابقات اتفاق می افتد. در این راه بازیکنان نمی خواهد که به سفر های زیادی می توان آنها را قرنطینه” او گفت:.

“اگر آن را یک رسم 32 آن است که تنها 16 مسابقات در روز است. ما می تواند فقط دو دادگاه حداکثر به طوری که شما لازم نیست که در ترکیب با بسیاری از بازیکنان. بنابراین اگر شما واقعا باید به حرکت می کند شما احتمالا باید برای نگاه در یک تغییر رادیکال در فرمت.”

در حالی که این کشور تحت مستند تا مارس 17 شامل بیماری مسری ورزش وزارت ابداع یک طرح برای فاز-حکیم سرگیری ملی اردوهای المپیک-محدود ورزشکاران تا پایان این ماه است.

پرسید: چگونه او قصد دارد برای رفتن در مورد آن را به عنوان او علاوه بر اینکه سرمربی تیم ملی نیز اجرا می شود یک آکادمی Gopichand گفت: “من فکر می کنم خوشبختانه ما و تماس با ما, ورزش, پس از آن بهتر است. بنابراین جداسازی گروه های کوچکتر و تضمین این که مردم نمی تعامل بیش از حد یکی از راه های از حداقل شروع همه چیز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>