‘گلی maaro…’ شعار در مارس با حضور رهبر بی جی پی Kapil Mishra

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

التهابی شعارهایی مانند “شلیک خائن” بودند و شعار می دادند در طول یک راهپیمایی صلح سازمان یافته در روز شنبه در قلب دهلی نو پس از جمعی شورش است که دست کم 42 نفر کشته و بیش از 450 مجروح در سرمایه های ملی حتی به عنوان SN Shrivastava در زمان شارژ به عنوان کمیسر پلیس با نذر برای بازگرداندن صلح است .

در یک نسبتا مسالمت آمیز روز شنبه در ضمن آن پدید آمده که حداقل 87 نفر دچار زخم گلوله در شورش از آنها حداقل 20 — از جمله یک پلیس — تسلیم به گلوله صدمات محققان گفت. پلیس گفت: هیچ مرگ و میر گزارش شده بود در روز شنبه از شورش-آمار مناطق اما یک مغازه به آتش کشیده شد در استقبال محله از شمال شرق دهلی نو است.

Bharatiya Janata Party (BJP), رهبر, Kapil Mishra که با آن مواجه توپخانه ضد هوایی به اتهام ساخت اظهارات تحریک آمیز خود را در صدر به شورش در شمال دهلی بود که در حال حاضر در Jantar Mantar از جایی که صلح تاکید تنظیم کردن برای مجلس و خیابان است.

خانواده برخی از قربانیان خشونت نیز شرکت در ماه مارس برگزار شد و در حضور حدود 100 پرسنل پلیس, اگر چه آن را به حال دریافت مجوز رسمی از پلیس شهرستان. پلیس در زمان هیچ اقدامی در برابر هر دو sloganeers یا برگزارکنندگان از مارس. شعار مشابه بودند شعار می دادند در راجیو Chowk ایستگاه مترو در صبح با یک گروه از شش دانش آموزان بودند که بلافاصله حذف مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) و تحویل به دهلی نو مترو پلیس برای بازجویی.

دو کلیپ تصویری از دو رویداد جداگانه از شعار, شعار, ظاهر در رسانه های اجتماعی باعث انتقاد از پلیس دهلی در حال حاضر زیر آتش برای عدم عمل به سرعت به stanch به شورش. معاون کمیسر پلیس (مترو) Vikram Porwal گفت: شش نفر داشت فریاد “desh ke gaddaron ko, گلی maro saalon ko (ساقه خائن)” در ایستگاه مترو.

“ما بازداشت آنها را و آنها را مورد پرسش. پسر داشت به دانش آموزان خواهد بود. آنها تا به حال هیچ کیفری دارد ، همه آنها آزاد شدند و پس از دلیل تایید” اضافه شده Porwal.

به آهن مترو دهلی نو شرکت (DMRC) در بیانیه ای گفت: “در اشاره به یک ویدئو کلیپ رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی نشان sloganeering توسط برخی از مسافران در راجیو چوک, ایستگاه مترو را به دولت است که این حادثه اتفاق افتاده است و امروز حدود 10:52در.”

“این DMRC و CISF کارکنان بلافاصله دست آنها را به آهن مترو دهلی نو پلیس برای بیشتر اقدام لازم. تحت Delhi Metro O&M قانون سال 2002 هر نوع تظاهرات و یا مزاحمت ممنوع است در دهلی نو مترو و محوطه. هر مسافر غرقه شدن در این قانون مسئول است به حذف از مترو به محل” DMRC سخنگوی Anuj Dayal گفت. O&M کوتاه است برای بهره برداری و تعمیر و نگهداری.

در Jantar Mantar شعارهای ‘Jai Shri Ram” و “بهارات ماتا کی Jai’ نیز مطرح شده که حدود 1200 نفر جمع شده بودند در محل برگزاری tricolour, پلیس گفت:. یکی از شرکت کنندگان Sumit رسیده که شناسایی خود را به عنوان یک فعال اجتماعی گفت: از ماه مارس تا به حال شده است توسط سازمان دهلی صلح فروم کمی شناخته شده و پیام به تاریخ مارس در Jantar Mantar بودند که به اشتراک گذاشته شده در گروه های رسانه های اجتماعی برای گذشته سه-چهار روز. Malhotra تایید کرد که BJP رهبر Kapil Mishra در این رویداد شرکت کردند در Jantar Mantar و همچنین است که “شلیک خائن” شعارهای مطرح شده توسط برخی از مردم به عنوان مارس در کننوقت محل درونی دایره.

“بسیاری از مردم پیوست مارس در اواسط راه و برخی شروع به فریاد شعار. ما همراه با برخی از پرسنل پلیس بلافاصله پاسخ داد و آنها را متوقف کرد و از بالا بردن چنین التهابی شعارهای” گفت: Malhotra, و اضافه کرد که ماه مارس به اوج خود رسید مسالمت آمیز در پارلمان خیابان یک فاصله کوتاه.

معاون کمیسر پلیس (New Delhi) Eish Singhal گفت: از شعار و فریاد زدند “ما نه دریافت هر گونه شکایت در این زمینه است. هیچ موردی ثبت شده است.” Shrivastava که در روز شنبه در زمان شارژ به عنوان سرپرست رئیس پلیس دهلی جایگزین Amulya Patnaik که بازنشسته گفت: مواردی از شورش و قتل شد و ثبت نام و دقیقترین ممکن است عمل خواهد انجام شود تا اطمینان حاصل شود که خشونت نمی شعله ور شدن دوباره.

“من اولویت اول است برای بازگرداندن صلح و بازگرداندن هماهنگی جمعی در این شهر است. تمام کسانی که درگیر در شورش مجازات خواهد شد” گفت: Shrivastava.

تا شنبه شب پلیس دهلی در حال ثبت 203 موارد در ارتباط با شورش از جمله 24 از قتل و 36 نفر دیگر در زیر بخش های مختلف از سلاح عمل می کنند. باقی موارد از شورش حمله به پرسنل پلیس و آتش سوزی و آسیب رساندن به اموال, پلیس گفت:.

پلیس گفت که آنها تا به حال ثبت نام جداگانه موارد در برابر 13 رسانه های اجتماعی دارندگان حساب در سیستم عامل های مختلف — Twitter, Facebook و Instagram — برای ارسال مطالب تحریک آمیز داشتن پتانسیل باعث خشونت.

دو ویژه بررسی تیم (نشسته) کاوش خشونت را بازداشت 39 نفر و برخی از آنها را با یک پیشینه کیفری. پلیس کشف و ضبط 39 سلاح گرم پس از حملات در نقاط مختلف دهلی نو و مجاور متحده است. مشترک کمیسر پلیس (محدوده شرقی) Alok Kumar گفت: محققان بودند جمع آوری اطلاعات از موارد در برابر مجرمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>