‘شیطان’ بری وایات تا به حال فوق العاده است. پس از بازگشت به بعد از مسابقات 35 وایات تبدیل کرده او کشتی کج حرفه ای با ‘شیطان’ حیله و رفته به پیروزی WWE جهانی قهرمانی. او غالب بوده است در تمام پیروزی های خود را تا کنون با هیچ کشتی گیر قادر به پیدا کردن پاسخ خود را به سوی سر و صدا-دهان ، ست رولینز, Daniel Bryan, فنلاندی Balor و The Miz, همه سعی و موفق به سرنگونی وایات.

با این حال به نظر می رسد مانند WWE را در بر داشت به سرنگونی ‘شیطان’. آن است که هیچ یک دیگر از گلدبرگ. 53 ساله WWE Hall of Famer است شانس در مورد علاقه را به نفع خود جهانی را به عنوان بازی در سوپر مرحله نهایی مسابقات.

بخوانید | WWE Raw: ستاره عظیم را به اولین در ساخت-تا رسلمنیا 36 بازی

دیو ملتزر کشتی ناظر رادیو (از طریق بیرون رینگ اخبار) گزارش کرده است که این احتمال وجود دارد گلدبرگ می تواند فرد را در نهایت به ضرب و شتم شیطان ، ملتزر گفت که WWE ممکن است به محافظت از گلدبرگ برای یک ظاهر ممکن است در رسلمنیا 35 به عنوان او شکل محبوب در دنیای کشتی و این می تواند منجر به سرنگونی او شیطان در عربستان سعودی است.

گزارش اولیه گفت که WWE به دنبال کتاب شیطان در مقابل رومن رینز مسابقه در رسلمنیا 36 اما ملتزر می گوید که برنامه می تواند تغییر به یک گلدبرگ مقابل رومن بازی به عنوان آن را بیشتر قابل عرضه در بازار به طرفداران.

تا گلدبرگ ظاهر در هفته گذشته SmackDown وجود دارد به نظر می رسید هیچ رقبا انتظار در خط برای وایات. بنابراین گلدبرگ را ظاهر می سازد آن را جالب دشمنی برای قهرمانی در اسمک دان.

گلدبرگ شده است یک نیروی غالب در کشتی کج برای بسیاری از کار خود را و او به نظر می رسد مانند یک معتبر رقیب برای ‘شیطان’. طرفداران انتظار نیست وایات به از دست دادن اما با گلدبرگ نام در فرای آن را شک و تردید در ذهن است. ذهن شما همه ما فکر او بود به ضرب و شتم توسط Brock Lesnar در Survivor Series. تا زمانی که او این کار را نکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de