Gokulam کرالا بودند یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا قهرمان هندی لیگ زنان پس از دراماتیک 3-2 پیروزی بر Kangchup جاده جوان فیزیکی و ورزشی انجمن (KRYPHSA) FC در فینال گفت.

Gokulam کرالا شتافت به یک 2-0 سرب از طریق اوایل اهداف از Prameshwori Devi و کامالا Devi اما Dangmei فضل کشیده یکی را برای Kryphsa برای کاهش کسری بودجه قبل از نیمه وقت.

Ratanbala دوی وارد و نمرات در نیمه دوم به مجموعه تیم او در دوره چه بوده است فوق العاده باز گشت. آن را Sabitra Bhandari که زده اواخر برنده برای Gokulam.

این Malabarians در زمان رهبری پس از فقط 49 ثانیه در ساعت است. Kryphsa گرفتار شدند چرت زدن زمانی که یک نظری ترخیص از Gokulam نیم یافت Sabitra Bhandari.

او دور با او مطلق سرعت قبل از تحویل دعوت متقابل را در جعبه. Prameshwori Devi برای اولین بار به واکنش نشان می دهند و پشت تور با غریزی به پایان برسد.

سرب می تواند شده اند دو برابر شده فقط پنج دقیقه بعد پس از کامالا دوی قرار داده بود Bhandari طریق در هدف. دومی ساخته شده بدون اشتباه با او به پایان برسد اما هدف او این بود که حکومت برای یک ناپاک در پوشش Sweety Devi.

در 25 دقیقه Gokulam به دست آورده یک ضربه آزاد در لبه 18-حیاط جعبه برای یک ناپاک در Michel Castanha. کامالا دوی داوطلب برای مرده توپ و با یک سکته مغزی از شانس او پیچش یا حلقه زنی تلاش در زمان انحراف از دیوار زرد رنگ و رخنه فراتر از دسترس دروازه بان Linthoingambi Devi که یک شانس ایستادن نیست.

Kryphsa roared پشت در 33 دقیقه برای تغییر رنگ از این بازی در دسترس نباشد.

Ranjan Chanu را معصوم set-piece تحویل از سمت چپ یافت انجو Tamang که موفق به تکان دادن آن به سمت پست با پشت سر او. Gokulam حافظ Aditi Chauhan را پانچ فاقد قدرت ترک Dangmei فضل و با هدف به هدف.

این Kryphsa کاپیتان ضربه چشم گاو نر با سراسیمگی از مارون بسته شدن پیراهن او را به عنوان کسری بودجه کاهش می یابد رفتن به شکستن.

نیمه دوم از سر گرفته و با کمی محتاط تر به عنوان رویکرد هر دو طرف خودداری از رفتن دریچه گاز کامل در اوایل.

ترخیص از Aditi Chauhan در دقیقه 69 یافت کامالا Devi که قرار Sabitra Bhandari هر چند در هدف اما Linthoingambi دوی آیا درخشان به آمدن او خط و جلوگیری از خطر است.

با بازی چیدن سرعت Kryphsa را Roja دوی سون یکی به جعبه و Ratanbala دوی خواندن او قصد و با هم تداخل دارند اجرا شود. او کشیده و او را مورد علاقه پای راست کردم و لمس او امیدوار بود برای ضرب و شتم یک onrushing Aditi Chauhan به سمت او در شرایط سطح.

تنها با سه دقیقه باقی مانده از زمان عادی Manisha Kalyan برنده یک نبرد هوایی در لبه 18-حیاط جعبه قبل از ارائه به پایین رانده تحویل در سراسر هدف است. Gokulam طلسم Bhandari دوباره آنجا بود را به پایان برساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im