رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro یک راست تغییر آب و هوا شکاک شدت انتقاد کرد در پاپ فرانسیس روز شنبه پس از پاپ التماس کرد برای حفاظت از جنگل های بارانی آمازون و حمله گروه های زیست محیطی صلح سبز به عنوان “زباله.”

“پاپ فرانسیس گفت: دیروز آمازون خود را در جهان هر کس” گفت: Bolsonaro که اغلب برافراشته در برابر انتقادات بین المللی از سیاست های زیست محیطی به عنوان یک حمله در برزیل حاکمیت.

“خوب پاپ ممکن است آرژانتین اما خدا است،”

این کنایه یک روز پس از فرانسیس منتشر شده یک متن اصرار کاتولیک به “احساس خشم” در طول بهره برداری از مردم بومی و ویرانی ناشی از استخراج معادن و جنگل زدایی در آمازون.

پس در ژانویه 2019, Bolsonaro مواجه شده است و محکومیت از محیط زیست و جامعه بین المللی بیش از سیاست های خود در جهان بزرگترین جنگل انبوه که ویران شد, رکورد آتش سوزی سال گذشته است.

هفته گذشته او دوباره به خود جلب کرد, انتقاد پیشنهاد یک لایحه که اجازه می دهد استخراج معدن, کشاورزی و برق آبی پروژه های که قبلا محافظت آمازون زمین آن را “رویا است.”

نابودی جنگل های آمازون برزیل افزایش 85.3 درصد در Bolsonaro اول سال به بیش از 9000 کیلومتر مربع (3 ، 500 مایل مربع).

صحبت کردن با روزنامه نگاران در خارج از محل اقامت ریاست جمهوری در برازیلیا, Bolsonaro سوال چرا تا به حال نشده است, در نظر او مشابه جهان, واکنش به آتش سوزی اخیر در استرالیا که سوخته بیش از 100 ، 000 کیلومتر مربع (حدود 39,000 مایل مربع).

“همه استرالیا آتش گرفت و هیچ کس صحبت کردن در مورد استرالیا. که در آن شور و شوق برای استرالیا ؟ ” او گفت:.

Bolsonaro همچنین حمله, صلح سبز, آخرین tiff با محیط زیست ،

“آنچه که از این مزخرفات به نام صلح سبز? چیزی جز زباله او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد حرکت خود را برای ترویج آنچه که او خواستار “توسعه پایدار” با باز کردن مناطق حفاظت شده از آمازون به استخراج معادن و کشاورزی.

صلح سبز شده است یک منتقد صریح از Bolsonaro سیاست های متهم او را از “نژادپرستانه و ضد زیست محیطی در دستور کار” که مضرات برزیل محیط زیست و مردم بومی است.

برزیل رهبر است, است که به نام “استوایی مغلوب ساختن پیشی جستن” اغلب پاسخ منتقدان خود را با حملات تند و تیز.

در ماه اکتبر او سعی کرد بدون شواهد به لینک صلح سبز به عظیم نشت نفت خاموش برزیل شمال شرقی ساحل آن را “تروریستی عمل می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im