گوا به میزبان هندی سوپر لیگ نهایی: نیتا Ambani

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Margao در گوا میزبان مسابقه نهایی این فصل هندی سوپر لیگ در مارس 14, فوتبال, ورزشی محدود توسعه موسس رئیس نیتا Ambani گفت: در روز یکشنبه.

نشست clash برگزار خواهد شد در 7:30 pm در مارس 14 در ورزشگاه جواهر لعل نهرو در Fatorda در Margao.

“گوا سزاوار به میزبان ISL نهایی. وجود دارد هیچ انکار که گوا عاشق فوتبال است و ما می خواهم به آن را مهم ترین رویداد فوتبال به این شهر برای مردم گوا” Ambani گفت.

این JLN ورزشگاه در Fatorda خانه محل FC گوا که امن یک اسکله در لیگ قهرمانان آسیا 2021 مرحله گروهی با اتمام بالای لیگ مرحله از ISL.

“آن بوده است چنین شادی را به تماشای FC گوا در این فصل است. یک تیم فوق العاده و سازگار ترین باشگاه در ISL بیش از شش سال گذشته. من صمیمانه ترین تبریکات را به باشگاه گوا کاپیتان Mandar خود منجر گلزن کرو (فران Corominas) و کل تیم مربیگری کارکنان و مدیریت برای برنده اولین ISL لیگ سپر” گفت: Ambani.

گوا گذشته به میزبانی ISL نهایی در سال 2015 بین بازی woodland و FC گوا با خانه سمت از دست دادن 2-3 چشمگیر, مد پیشرو پس از 2-1 تا 90 دقیقه است.

برنده این سال ISL نهایی خواهد بود واجد شرایط به بازی بازی های کنفدراسیون فوتبال آسیا مقدماتی جام. در مورد ISL برنده است همان لیگ مرحله برنده (FC گوا) و سپس لیگ strge نایب اهدا خواهد شد کنفدراسیون فوتبال آسیا مقدماتی جام اسکله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>