گوا پلیس ثبت نام شاه بعد از مدرسه می گوید بدل تصاویری از معلمان آن نوشته شده بودند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پلیس واصل شده اند برای اولین بار اطلاعات گزارش (شاه) در برابر افراد ناشناس در گوا پس از یک مدرسه شکایت کرده است که آن را مشکوک یک بخش از آن دانش آموزان نوشته شده بود بدل تصاویری از مدرسه معلمان در رسانه های اجتماعی محبوب پلت فرم که بعدها دریافت و با نظرات موهن در یک کلاس آنلاین که برگزار می شد به دلیل بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع.

“ما دریافت کرده اند شکایت در روز پنج شنبه از یک مدرسه در پنجی ادعا که در طول یک کلاس آنلاین, تصاویر, دستگیر شدند و بدل شده و آپلود شده بر روی یک پلت فرم رسانه های اجتماعی همراه موهن اظهارات” Pankaj Kumar, سرپرست پلیس (SP), جنایت شعبه, گوا گفت: رسانه ها افراد در روز جمعه.

“ما ثبت نام یک شاه در زیر بخش های مختلف فن آوری اطلاعات عمل می کنند, 2000 و هند قانون مجازات اسلامی بر اساس شکایت. بررسی است,” او اضافه شده است.

مدیریت مدرسه نوشته شده است به دانش آموزان پدر و مادر است که “برخی از دانش آموزان نشان داده اند بی احترامی به معلمان خود را با استفاده از یک پلت فرم رسانه های اجتماعی در یک شیوه ای تحقیرآمیز”.

آن افزود: “معلمان بیروحیه و دلسرد به دلیل یک بخش از دانشجويان سرکش رفتار”.

مدیریت مدرسه است و با توجه به آینده آن دوره از عمل در حالی که اعلام تعلیق تمام کلاس های آنلاین در حال حاضر. “برخی از دانش آموزان به اثبات رسانده اند که آنها در هماهنگی با ما چشم انداز جامع آموزش و پرورش است. پدر و مادر توصیه شده است برای نظارت بر فرزندان خود را فعالیت ها و جلسات مطالعه در خانه” در این نامه اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>