گوا و یا کرالا به احتمال زیاد میزبان ISL, I-League مجموعه به کیکآف در کلکته

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی سوپر لیگ برگزار می شود ممکن است یا در گوا و یا کرالا در حالی که کلکته قرار است میزبان تمام من-مسابقات لیگ برتر فوتبال به احتمال زیاد با لگد کردن در ماه نوامبر به هند فدراسیون فوتبال (AIFF) به دنبال هر دو مرحله مسابقات در یک شهر در نظر Covid-19 بیماری همه گیر. لیگ کمیته AIFF ملاقات کرد که عملا در روز سه شنبه بررسی در به احتمال زیاد در سالن و تاریخ دو لیگ برتر در کشور است.

“FSDL (ISL برگزارکنندگان) است که در گفتگو با مقامات در کرالا و گوا به بررسی امکانات میزبانی ISL فصل در یک کشور” آزادی گفت: پس از لیگ جلسه کمیته ریاست AIFF معاون ارشد رئیس جمهور Subrata Dutta. “کمیته آزمایشی تصمیم به میزبان 2020-21 قهرمان من-لیگ در کلکته ارائه شده انجمن ایالتی را بدست می آوریم تصویب لازم در نوشتن از دولت.”

کمیته بررسی در طول تاریخ برای ضربه کردن مختلف جوانان ليگ و به اتفاق آرا احساس کردند که تصمیم نهایی در این سالن و خرما برداشته خواهد شد به زودی مطابق با دولت و دستورالعمل های مربوط به عملیاتی و جنبه های پزشکی.

در مورد بخش دوم, لیگ, کمیته آزمایشی پیشنهاد kick-off در هفته سوم سپتامبر به در نظر گرفتن انتقال پنجره که در پایان اکتبر 20. تصمیم بر این گرفته خواهد شد و در اوت 14. در مورد AIFF آکادمی اعتباربخشی کمیته تصمیم گرفت با ملایمت و رفتن با سال گذشته رتبه های داده شده به 84 باشگاه که شرکت کرده بود در آخرین نسخه. اما با توجه به 50 متقاضیان جدید کمیته تصمیم به بازرسی.

“این یک مورد و از 2021-22 وجود خواهد داشت فیزیکی بازرسی توسط مقامات مربوطه,” AIFF گفت. “در رابطه به باشگاه صدور مجوز معیارهای AIFF در حال مذاکره با کنفدراسیون فوتبال آسیا برای معافیت های خاصی به قهرمان ISL و قهرمان من-لیگ باشگاه در نظر شایع وضعیت همه گیر.”

بعلاوه برنامه ریزی فوتسال لیگ بود که به سازمان در اولین هفته از ماه سپتامبر ممکن است بعدا به تعویق افتاد. AIFF گفت: آن را نمی خواهند افتتاحیه edition برای بازی در پشت درهای بسته و در نتیجه آن است که در حال حاضر به دنبال در یک بعد پنجره برای رقابت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>