گوا خانههای گلی خالی اگر دولت مرزها باید بسته میان coronavirus نگرانی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پنجی | به روز شده: مارس 17, 2020 10:29:33 pm

Coronavirus: Goa mulling if state borders should be closed کارناتاکا در حال حاضر دارای 11 بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 با ماهاراشترا داشتن بیش از 35. (بازنمودی)

پس از کشورهای همسایه کارناتاکا و ماهاراشترا اعلام جزئی مستند گوا در حال حاضر به فکر بستن مرزهای خود را برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“ما نیاز به آن را متوقف کند (جریان از گردشگران) بنابراین یک فایل منتقل شده است به وزیر Pramod Spike برای اقدام لازم. ما را به در برخی از نقطه مهر و موم کرد. آن است که بسیار مهم است” گفت: گوا وزیر بهداشت Vishwajit Rane.

بخوانید | در میان coronavirus ترس از 1000 الکی ماسک تصرف در گوا

Rane گفت: رسمی خواستار شده اند ساخته شده به اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan به دنبال نظر دوم قبل از تصمیم گیری در وارد. “من باید به دنبال مشاوره از دولت به خصوص (اتحادیه وزیر بهداشت) Harsh Vardhan در مورد چگونه ما می تواند جلوگیری از مرزهای ما. از آنجا که این 15 روز دوره مردم از مناطق هم مرز ماهاراشترا و کارناتاکا در حال آمدن در ایالت گوا” Rane به خبرنگاران گفت:.

کارناتاکا در حال حاضر دارای 11 بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 با ماهاراشترا داشتن بیش از 35.

گوا بیش از حد به استناد اپیدمی عمل 1897 با مدارس و کالج ها بسته است. روز سه شنبه دولت بیشتر رفت و لغو امتحانات برای همه کلاس به کلاس هشتم.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>