گوا تماس در CRPF CM می گوید: “با توجه به اجرای مستند’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | گوا | به روز شده: مارس 28, 2020 10:47:20 pm

 india lockdwon, coronavirus lockdown, goa lockdown, Pramod Sawant, GOA CM, crpf in goa, crpf to enforce lockdown, free hand to enforce lockdown, goa news, indian express گوا سانتی متر Pramod Spike گفت: CRPF بودند برای تقویت نیروی کششی موجود و عمل در برابر کسانی که به نقض “100 درصد مستند حاکمیت دولت”. (عکس)

دو گردان از مرکزی ذخیره نیروی پلیس را در حال حاضر مرد گوا خیابان با وزیر Pramod Spike گفت: “به آنها داده شده است یک دست. نمی آیند شکایت بعد از آن”. با گوا هنوز در تلاش برای ساده کردن مواد غذایی سیستم تحویل مردم در گوا در ادامه به گام به بهانه مواد غذایی و دیگر eatables. دولت اصرار داشت که آنها باقی می ماند در داخل خانه اطمینان از تحویل سیستم به زودی آغاز خواهد شد.

“من تا به حال درخواست خانه وزیر Amit Shah برای نیروی اضافی و او تحریم همان دیروز و ارسال جوخه های. حالا شما ببینید این CRPF مردان در سراسر روستاها و شهرها” Spike گفت: در مطبوعات دیدار شنبه. “آنها عمل می کنند به طور جدی در برابر کسانی که رومینگ در خارج. آنها را مسدود خواهد کرد این نوع از مردم و نظم و انضباط کسانی که نقض Laxman Rekha و از قوانین پیروی نمی کنند.”

Spike گفت: حدود 798 Goans باقی می ماند در قرنطینه و بارها و بارها به هر کس به باقی می ماند در داخل خانه. “دیروز دیدم انبه در حال وارد بازار شدند و thronging وسایل نقلیه. آن را امن نیست به جمعیت اطراف این کامیون که ماهی و انبه. آن را خوب اگر شما از دست دادن کل فصل انبه. شما ممکن است ترک خانه برای خرید انبه اما coronavirus را در بازگشت به خانه و خطر زندگی خود را خانواده,” او اضافه شده است.

او گفت: CRPF بودند برای تقویت نیروی کششی موجود و عمل در برابر کسانی که به نقض “100 درصد مستند حاکمیت دولت”.

Spike مطمئن باشید که کانال های تحویل مواد غذایی می تواند فعال, به زودی به عنوان 2,500 داوطلبان گرفته شده در هیئت مدیره و با توجه به کارت. او همچنین گفت: مواد غذایی پخته شده در بسته های اطلاعاتی در حال رسیدن به مهاجران و کارگران سرگردان در دولت است. “به من گفته شده توسط این گروه که آشپزخانه باید شروع پخش مواد غذایی”.

به گفته مقامات دولتی در حالی که آنها قبلا به دنبال کمک از سازمان های خارجی از جمله gurdwaras آنها در حال حاضر استفاده از خدمات anganwadi کارکنان و با استفاده از این آشپزخانه ها استفاده می شود برای وعده غذایی اواسط روز برای خدمت به کارگران و مهاجران.” ما به اندازه کافی سهام به عنوان مرز در حال حاضر باز برای کامیون. اگر شما را دیدم مغازه ها بسته در مکان های مختلف به این دلیل است که آنها مشغول بسته بندی تولید و آنها به زودی کاربردی است. وجود دارد بدون نیاز به وحشت.”

Spike نیز اضافه شده که دادگاه آزمایشات COVID-19 گرفته اند و دولت را در حال حاضر شروع خود را تست.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>