گوا تصادف اتوبوس: 21 مجروح به راننده دست می دهد کنترل veers جاده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پنجی: حداقل 21 مسافران جراحات جزئی پایدار زمانی که یک اتوبوس گذر گاه رشته مسافران از بنگلور به گوا, دیدار با حادثه پس از از دست راننده در کنترل وسیله نقلیه رفت و در خارج از جاده و سقوط کرد و در کنار آن در نزدیکی گدگ در کارناتاکا روز جمعه صبح زود.

مسافران به حال دلخراش که ساعت 12-سفر در زمان بیش از 36 ساعت پس از تسکین اتوبوس — سازماندهی شده توسط گوا دولت — آنها را در بازگشت به خانه در روز شنبه صبح زود.

اتوبوس که ملاقات با یک تصادف در ابتدا فرستاده شده به Chennai به انتخاب رشته مردم از گوا و سپس آن را ساخته شده یک سفر به بعد به بنگلور برای دیگر مسافران از دولت است.

“اتوبوس برداشت تا مسافران از چنای در روز پنج شنبه. اما آن برگزار شد در تامیل نادو-کارناتاکا مرز حدود هشت ساعت به مقامات تایید لازم را از مصوبات میان مستند محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع. در حدود 21 از ما سوار اتوبوس از بنگالور. این ملاقات با یک حادثه در حدود 4.30 هستم در روز جمعه و ما خودمان را انباشته در بالای هر یک از دیگر” گفت: یک مسافر درخواست ناشناس ماندن.

“در نهایت یکی از مسافران موفق به شکستن شیشه عقب و ما از وسیله نقلیه. خوشبختانه همه ما فرار با جراحات جزئی به جز یکی که رنج می برد یک جای زخم روی پیشانی اش,” او اضافه شده است.

هر چند دولت مرتب امداد, اتوبوس, آن وارد شده پس از 10 ساعت 2 بعد از ظهر روز جمعه.

تسکین اتوبوس وارد در کارناتاکا-گوا مرز در حدود 8 ساعت در روز جمعه اما مسافران مجبور به صبر کنید همانطور که در پروتکل تا پلیس اسکورت خودرو می تواند آنها را به یک Covid-19 مرکز آزمایش و یک مرکز قرنطینه. آنها وارد در مقصد خود را در حدود ساعت 5 صبح روز شنبه.

بیش از 6,200 رشته مردم از گوا ثبت نام کرده اند در دولت وب سایت اصرار مقامات مربوط به سازماندهی بازگشت خود را در اولین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>