توسط: PTI | پنجی | انتشار: 4 فوریه سال 2020 5:33:15 pm

Goa Assembly first to pass congratulatory motion for CAA: Pramod Sawant وزیر Pramod Spike گفت: این انعکاس واقعی قدردانی از مردم از گوا به سمت “تصمیم تاریخی” گرفته شده توسط بی جی پی به رهبری دولت مرکزی. (فایل)

گوا مجلس قانون گذاری تبدیل شده است برای اولین بار به تصویب ‘تبریک شب’ در حمایت از تابعیت متمم قانون (CAA) وزیر Pramod Spike ادعا کرده است.

Spike گفت: این انعکاس واقعی قدردانی از مردم از گوا به سمت “تصمیم تاریخی” گرفته شده توسط بی جی پی به رهبری دولت مرکزی.

دولت و مجلس در روز دوشنبه تصویب این حرکت تبریک نخست وزیر نارندرا و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه برای تصویب کا در میان یک اعتصاب توسط اعضای مخالفت کنگره و گوا به جلو ،

“من خوشحال هستم که گوا مجمع تا به حال امتیاز از اینکه برای اولین بار به تصویب تبریک حرکت در حمایت از #CAA2019. این روحیه قدردانی و حمایت از مردم گوا نسبت به این تصمیم تاریخی PM @narendramodi جی و HM @AmitShah ji,” Spike گفت: در یک صدای جیر جیر در اواخر شنبه شب.

BJP گوا جمهور Sadanand Tanavade روز سه شنبه گفت: دولت ساحلی منجر راه در حمایت از کا.

“گوا منجر راه در حمایت از کا. پس از موفقیت عظیم تجمع در پنجی در حال حاضر گوا مجلس با تصویب تبریک, حرکت, حمایت از کا. احساسات از Goan مردم باید resounded در مجلس است. #GoaSupportCAA,” Tanavade توییتی در روز دوشنبه.

در 40-عضو خانه حاکم BJP به 27 MLAs از جمله سخنران که همه حاضر بودند در طول عبور از تبریک حرکت علاوه بر دو مستقل قانونگذاران که در حمایت از زعفران حزب-دولت به رهبری.

NCP MLA چرچیل Alemao که همچنین پشتیبانی از دولت, دولت غایب بود.

اکثریت کاتولیک MLAs از BJP پشتیبانی از این حرکت بود که نقل مکان کرد و با Atanasio Monserratte و Clafacio Dias در اولین روز از مجلس بودجه جلسه.

مخالفان MLAs در خانه شامل پنج عضو کنگره سه نفر از گوا به جلو حزب (GFP) یکی از Maharashtrawadi Gomantak حزب (MGP) و مستقل.

اعضای کنگره و GFP رهبری رهبر مخالفان Digambar Kamat روز دوشنبه ایجاد هیاهو و با عجله به خوبی از خانه و خواستار آن است که سخنران راجش Patnekar عدم حرکت است.

آنها بعد از تحصن اعتصاب گفت: آنها تا به حال ارائه شده توجه کنید به دنبال یک بحث جدید قانون تابعیت و مطرح کشور گسترده ملی ثبت نام از شهروندان (NRC).

این کا که تحت آن غیر مسلمان پناهندگان از پاکستان و بنگلادش و افغانستان داده خواهد شد و هند شهروندان به اجرا در آمد از ژانویه 10. تصویب شد مجلس شورای اسلامی در 11 دسامبر 2019.

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im