جهانی فشار بیش از کا محور خشونت در هند

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند روز پنج شنبه مواجه انتقاد و خواستار حفاظت از آزادی مذهبی و ایمنی شهروندان خود را از سراسر جهان از جمله ما دو نامزد ریاست جمهوری و مقام حقوق بشر سازمان ملل پس از خشونت در دهلی نو.

دولت را به عقب رانده و در برابر انتقاد با امور خارجی سخنگوی وزارت Raveesh کومار توصیف دیدگاه توسط سازمان ها و افراد به عنوان “نادرست و گمراه کننده” و با هدف politicising این وضعیت است.

نیز وجود دارد محکومیت از چهارم شده اند که مغایر با هند در ماه های اخیر از جمله به عنوان رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و, سازمان همکاری های اسلامی (OIC) که اخراج شد, New Delhi.

“ما سازمان های اجرای قانون در حال کار بر روی زمین برای جلوگیری از خشونت و اطمینان از بازگشت اعتماد به نفس و ظاهر ، نمایندگان ارشد دولت شده اند درگیر در این فرآیند. نخست وزیر علنا درخواست کرد برای صلح و برادری” کومار گفت.

خشونت مربوط به تظاهرات در دهلی نو در برابر بحث تابعیت (متمم) قانون (CAA) هایش به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز سفر به هند در روز دوشنبه ادعا 38 زندگی و مجروح شدن حدود 350 نفر در این هفته. خشونت گسترده پوشش در رسانه های بین المللی به عنوان آن را همزمان با بازدید.

برنی ساندرز پیشرو حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری در توئیتر خود نوشت: “بیش از 200 میلیون مسلمان تماس هند صفحه اصلی. گسترده ضد اسلامی اوباش خشونت به کشته شدن دست کم 27 و مجروح بسیاری از. مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ گفت: “که تا به هند است.’ این یک شکست رهبری بر حقوق بشر است.”

الیزابت وارن یکی دیگر از دموکرات نامزد ریاست جمهوری در توئیتر خود نوشت که آن را “مهم برای تقویت روابط با دموکراتیک شرکای مانند هند” اما ما “باید قادر به صحبت صادقانه در مورد ارزش های ما از جمله آزادی مذهبی و آزادی بیان و خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز است و هرگز قابل قبول”.

کمیسیون ایالات متحده برای آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) نگرانی عمیق خود از خشونت از جمله گزارش از اوباش به طور خاص هدف قرار دادن مسلمانان است. “وحشیانه و بدون کنترل خشونت رو به رشد در سراسر دهلی نو نمی تواند ادامه گفت:” USCIRF کمیسر Anurima Bhargava.

“دولت هند باید اقدام سریع برای اطمینان از ایمنی همه شهروندان است. به جای گزارش در حال نصب است که پلیس دهلی را نه دخالت در حملات خشونت آمیز علیه مسلمانان و دولت شکست خورده است در وظیفه خود برای محافظت از شهروندان خود است. این حوادث هستند حتی بیشتر در مورد در زمینه تلاش در هند به هدف و بالقوه disenfranchise مسلمانان سراسر کشور در نقض آشکار استانداردهای بین المللی حقوق بشری.”

این USCIRF در حال حاضر تشکیل یک جلسه در واشنگتن در روز 4 مارس به بحث در مورد چگونه قانون تابعیت است که “استفاده می شود به هدف قرار دادن اقلیت های مذهبی” در هند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت pointperson برای جنوب آسیا آلیس چاه نیز گفت: در یک صدای جیر جیر که ما پژواک نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید و برای آرامش و حالت عادی و “خواستار همه احزاب به حفظ صلح و خودداری از خشونت و احترام به حق تجمع مسالمت آمیز”.

در انگلستان بوریس جانسون دولت گفت: مجلس معتقد است این کا است که تفرقه و آن نگرانی بیش از این قانون تاثیر با مقامات. این موضوع مورد بحث در مجلس اعیان در سه شنبه شب با کمک از چند عضو مانند Meghnad دسای راج Loomba و Indarjit سینگ.

این کا نیز تفرقه در 1.5 میلیون-قوی جامعه هند در انگلستان دولت گفت. الیزابت Sugg تاریخ و وزیر در وزارت امور خارجه گفت: “برای نتیجه گیری این کا به وضوح شده است تفرقه در هند. کامل آن تاثیر نامشخص باقی مانده است. ما امید و اعتماد به دولت هند را نشانی از نگرانی و حفاظت از حقوق مردم از همه ادیان در همراهی با هند قانون اساسی دموکراتیک و ارزش های آن را شامل سنت.”

وی با اشاره به تشکیل جلسه شورای حقوق بشر در ژنو, سازمان ملل متحد, حقوق بشر, رئیس میشل باشله گفت که او نگران بود با گزارش “پلیس انفعال در مواجهه با حملات علیه مسلمانان توسط گروه های دیگر” و گزارشات استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس علیه معترضان مسالمت آمیز مخالف به کا.

این موضوع تا به حال “گسترده تر به گسترده تر بین جمعی حملات”, شیلی گفت: توسل به “همه رهبران سیاسی برای جلوگیری از خشونت”. او همچنین با انتقاد از ادامه بازداشت رهبران سیاسی و فعالان و “بیش از حد محدودیت در استفاده از رسانه های اجتماعی” در کشمیر. او افزود: تعداد زیادی از سرخپوستان به حال مخالف کا و پشتیبانی این کشور سنت طولانی مدت از سکولاریسم.

سازمان همکاری های اسلامی را محکوم کرد “نگران کننده خشونت علیه مسلمانان” نامیده می شود و در هند مقامات را به “محرکین و عاملین این اعمال ضد اسلامی خشونت به عدالت”.

در یک سخنرانی در آنکارا اردوغان رئیس جمهور ترکیه را محکوم کرد آنچه که او به نام “قتل عام” مسلمانان در دهلی نو. “هند در حال حاضر تبدیل به یک کشور که در آن قتل عام گسترده…قتل عام مسلمانان است. توسط چه کسی ؟ هندوها,” او گفت:.

امور خارجی سخنگوی وزارت کومار گفت: خشونت در دهلی نو در حال حاضر یک “موضوع تحقیق” و سازمان های اجرای قانون باید گفت وضعیت “سریع بازگشت به حالت عادی”. او افزود: “ما می خواهیم که در این زمان حساس مناسب نیست به غیر مسئولانه نظرات زیرا این امر به ایجاد مشکلات بیشتر از آن را حل کند.”

هند همچنین اعمال حق خود را برای پاسخ دادن به مقام حقوق بشر سازمان ملل شیلی را بیان و گفت: قانون اساسی آن را فراهم می کند گسترده جمعی و فردی از حقوق اساسی و آزادی و این کشور به تازگی تصویب قانونی اقدامات به آدرس “تاریخی نارضایتی گروهی از آزار و اذیت افراد به اطمینان حاصل شود که آنها…هستند تحت فشار قرار دادند به statelessness”.

پاسخ افزود: “تظاهرات مسالمت آمیز و تظاهرات بخشی از هند سنت های دموکراتیک. اما در همان زمان, خشونت هیچ جایی در اخلاق دموکراتیک هند است. ما باید تمام اقدامات لازم و بازسازی صلح و عادی در مناطق آسیب دیده در دهلی نو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>