سهام در زمان به نوبه خود برای بدتر از روز دوشنبه به عنوان تنش بین مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و چین بیش از ریشه ها و دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس لرزاند سرمایه گذاران.

معیار کاهش یافت و در بسیاری از بازارها به جز استرالیا که برداشته شد با نشانه های خاص خود را دارد شیوع ویروس است که تحت کنترل در آورد. هند Sensex فرو نزدیک به 6% به عنوان مقامات تمدید خود را همه گیر-مبارزه مستند برای دو هفته دیگر و داده های جدید نشان داد که افت بی سابقه ای در کارخانه فعالیت است.

آلمان داخ کاهش یافته است 3.3% به 10,507.33 و شاخص کک 40 در پاریس از دست داد 4 درصد به 4,389.97. بریتانیا FTSE 100 کاهش از 0.5% به 5,735.00. آینده برای S&P 500 تضعیف 1.1% که برای داو صنعتی از دست 1.2% با اشاره به پایین باز در وال استریت.

توکیو و شانگهای و بانکوک در میان بازارهای بسته برای تعطیلات. سهام بسته شده بود به طور گسترده پایین تر در وال استریت در روز جمعه پس از آمازون و دیگر شرکت های بزرگ گزارش نتایج ناامید کننده.

انتقاد او از دست زدن به بحران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا تغییر سرزنش به چین است. پکن بارها تحت فشار قرار دادند در آمریکا اتهاماتی که شیوع چین بود تقصیر.

تناقضات تهدید به لغو آتش بس در شرق اوکراین در یک جنگ تجاری بین واشنگتن و پکن که زده شد فقط قبل از چین شروع به بستن بسیاری از اقتصاد آن را در اواخر ماه ژانویه برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

4-صفحه Department of Homeland Security intelligence report به تاریخ مارس 1 و به دست آمده توسط آسوشیتدپرس معتقد است که رهبران چینی “عمدا پنهان شدت” این بیماری همه گیر از جهان در اوایل ژانویه.

این ادعا با استناد به واریانس در الگوهای تجاری که چین کم اهمیت جلوه دادن شدت از آن شیوع اولین گزارش در مرکزی چین در شهر ووهان در حالی که انباشت تجهیزات پزشکی.

“تجدید امکان بازگشت از جنگ تجاری است که تا به حال گرفتار بازار پس حداقل تا سال 2017 یک بار دیگر در وزن تمایلات” Jingyi پان IG گفت: در یک تفسیر.

تنش بیش از همه گیر و تهدید به برخورد با تحریم های تجاری باید amped خطر بانک Mizuho گفت: در یک گزارش.

“حتی به عنوان رشد-خفقان مهار اقدامات مجموعه به از رده خارج در مارس جهانی در رکود به نظر می رسد به تعمیق در Q2” آن گفت:, و اضافه کرد که ضد چین تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن در بالای رکورد از دست دادن شغل ممکن است در ادامه از “Mayday” نوع ترس و پویایی است.

وجود ندارد شواهد عمدی طرح به خرید جهان, لوازم پزشکی, چند, چین, آیا پوزه پزشکان هشدار داد که این ویروس در اوایل. اما آن را به اطلاع سازمان بهداشت جهانی از شیوع بیماری در دسامبر. 31; تماس مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در Jan. 3 و علنا شناسایی پاتوژن به عنوان یک رمان coronavirus در Jan. 8. بسیاری از آن اشتباه به نظر می رسد که ریشه از موانع اداری.

وال استریت شده است نیروبخش برای ضعیف نشان دادن توسط شرکت های این فصل درآمد با توجه به شوک اقتصادی از coronavirus. بسیاری از شرکت ها را کشیده اند درآمد خود را راهنمایی برای بقیه سال با استناد به عدم اطمینان در مورد چقدر تاثیر شیوع این بیماری را در خود کسب و کار و اقتصاد است که در حال حاضر در رکود است.

تلخ تجارت و تولید اطلاعات نیز دلسرد سرمایه گذاران در lookout برای خبر خوش در مراحل برای جلوگیری از همه گیر و جلوگیری از تجدید حیات در موارد و در مکان هایی که شروع به بازگشایی پس از خاموش شدن ناگهانی.

هانگ سنگ در هنگ کنگ کاهش یافت و شاخص 4.2% به 23,613.80 روز دوشنبه. این Kospi در کره جنوبی کاهش یافته است 2.7% به 1,895.37. سهام نیز کاهش بیش از 2 درصد در سنگاپور و تایوان و جاکارتا.

استرالیا S&P / ASX/200 به دست آورد 1.4% به 5,320.30, rebounding از اوایل ضرر و زیان بر سود در معدن و بانک ها.

عملکرد 10 ساله خزانه داری لبه پایین تر به 0.60% از 0.62% روز جمعه و زیر آن 1.90% سطح در آغاز سال است.

معیار آمریکا نفت خام کاهش یافت $1.39 دلار 18.39 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را به دست آورد 94 سنت در روز جمعه به $19.78 در هر بشکه رسید. خام ایالات متحده غوطه ور است از قرار گرفتن آن در حدود $60 در شروع سال نگرانی در مورد یک سقوط در تقاضا و تیره و تار تجهیزات ذخیره سازی. قیمت نفت خام برنت با استاندارد بین المللی داد تا 56 سنت افزایش به $25.88 در هر بشکه رسید.

دلار از ذهن 106.74 ین ژاپن به پایین از 106.88 ین در روز جمعه. یورو تضعیف شد و به $1.0939 از $1.0980.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im