جهانی گروه تماس برای Covid-19 تحقیقات بالینی در کشورهای فقیر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک تیم از دانشمندان و پزشکان و تأمین کنندگان مالی و سیاستگذاران بیش از 70 سازمان در سراسر جهان به نام شتاب از تحقیقات در Covid-19 فقیر و کشورهای با درآمد متوسط که در آن بیماری ویران می تواند.

این COVID-19 تحقیقات بالینی ائتلاف را در شتاب بالینی ممکن است واکسن و مواد مخدر در میان دیگر مداخلات. این تیم منتشر شده که یک نظر در مجله لانست در روز پنج شنبه گفت: این پاسخ از پژوهش و علم جامعه به این بیماری همه گیر شده است شدید اما این مورد نیست در کشورهای فقیر.

بررسی کارآزمایی بالینی ثبت از مارس 24 نشان داد 536 مربوط به محاکمه. از 332 Covid-19-مربوط به کارآزمایی های بالینی, 188 باز هستند به استخدام داوطلبان و 146 دادگاه در حال آماده سازی برای جذب داوطلبان برای محاکمه. توزیع این کارآزمایی بالینی است که عمدتا در چین و کره جنوبی با کشورهای با درآمد بالا در اروپا و آمریکای شمالی برنامه ریزی بسیاری از آینده محاکمه.

اعضای این ائتلاف گفت: تحقیقات همکاری و هماهنگی ضروری و مورد نیاز در آفریقا آمریکای لاتین و اروپا و برخی کشورهای آسیایی برای پاسخ به سرایت.

آنها همچنین گفت: باز علم (ساخت تحقیقات علمی در دسترس همه است) و داده های اصول باید اعمال شود در تمام مراحل Covid-19 از جمله تحقیقات توسط بخش خصوصی است. “عادلانه اصول راهنما (Findability دسترسی همکاری و استفاده مجدد) برای داده باید اجرا شود و مکانیزم در محل قرار داده برای فعال کردن عادلانه استفاده و استفاده مجدد از داده های آنها گفته اند.

ایده برای ائتلاف آمد از استاد نیک سفید (Mahidol آکسفورد پزشکی گرمسیری واحد پژوهشي در دانشگاه آکسفورد) پروفسور فیلیپ گارین (بیماری های عفونی داده های رصدخانه در دانشگاه آکسفورد) و دکتر ناتالی Strub Wourgaft (مدیر غفلت بیماریهای گرمسیری در داروها برای بیماری غفلت ابتکار) با توجه به ائتلاف وب سایت.

دانشمندان هشدار داده اند که برخی از سیستم بهداشت و درمان می تواند به سقوط به دلیل افزایش Covid-19 موارد از آنجا که بسیار کم در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در این کشورها که آنها را به نام.

“اختلال یا شکست کامل از کسانی که سیستم مراقبت های بهداشتی را در نتیجه بالا مستقیم و غیر مستقیم مرگ و میر پس از بیماری تحت تاثیر قرار خواهد:” آنها گفت.

این ائتلاف افزود که مداخلات معرفی شده در این کشورها خواهد شد که مقرون به صرفه و مقررات ترخیص کالا از گمرک برای واردات محصولات برای داروها و واکسن محاکمه و اخلاقی بررسی نیاز به تسریع شود.

“از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در حال انجام آزمایشات مواد مخدر است که می تواند دوباره با هدف. آنها نیز منتشر شده این پروتکل در مجله تحقیقات پزشکی. در WHO (سازمان بهداشت جهانی)’s همبستگی محاکمه بیش از 80 کشور شرکت دارند. ما تحقیقات بهداشت عمومی در زیرساخت ها و ظرفیت نیاز به گسترش است. غرب در حال حاضر دارای چنین امکانات پژوهشی. من فکر می کنم هند خواهد بود جلوتر از بسیاری از لحاظ توسعه واکسن به دلیل برخی از سازمانها در حال حاضر به دنبال واکسن سويه و نامزد مناسب برای محاکمه” گفت: Giridhar R ببو استاد و سر Lifecourse اپیدمیولوژی بهداشت عمومی بنیاد هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>